Начало Goodgame Empire – Играта Предложения, похвали и критика

клан

nedelenedele Публикации: 1,322
Искате ли съюзите да могат да се обединяват в кланове и в един клан ще трябва да има максимум 5 съюза и минимум един.клан да се създава като се искат ресурси злато и рубини от съюзите създатели и съюз да може да напусне определен клан и да влезе в друг.
Ресурси които трябва да се дарят:
2 000 000 камък,2 000 000 дърво,1 000 000 злато и 20 000 рубина
Ако съюза създател е един трябва да дари 100% от изброените по-горе нужди,при два делят 50/50,при три 34/33/33,при 4 25/25/25/25 и при пет 20/20/20/20/20.
За създаването на клан с повече от един съюз като кликнете на лидера на съюза с който искате да направите клан( трябвя да е от съюзите с които имате договор)освен обичайните неща ще има един бутон-прати предложение за клан пишеш едно писмо като за присъединявяне към съюз и чакаш да приеме обаче ще може само към лидера.ако съюза създател е един там където е описанието на съюза да има един бутон-създай клан.
Присъединявянето към съществуващ клан се осъществява по същия нячин као присъеединяването към съюз.участниците в един клан ще могат да си пращат войска
И ще има отделен чат за всички съюзи в който може да си говорят хората от различните съюзи.

Поздрави неделе. :-)
Post edited by nedele on
посетете групата ни във facebook на https://www.facebook.com/groups/goodgamebulgaria/
Защитата преди всичко че инак като атакуваш и нямаш защита...
http://prntscr.com/3sm96h
Дори и да отпаднат испания са ми любимци и махнете бъговете

Коментари

• tedko7tedko7 Публикации: 9
    редактирано 27.05.2014
    идеята ти е много добра и аз съм за!
    tedko7 @ bg 1
  • Людмил Симеонов (BG1)Людмил Симеонов (BG1) Публикации: 149
    редактирано 28.05.2014
    ПРОТИВ!!!!
    INVICTUS - Съюз на истински бойци!
  • nedelenedele Публикации: 1,322
    редактирано 28.05.2014
    Добре но трябва все да си има причина :-) :-) :-)
    посетете групата ни във facebook на https://www.facebook.com/groups/goodgamebulgaria/
  • nesti66nesti66 Публикации: 553
    редактирано 28.05.2014
    ПРОТИВ!Помислш малко,ако се обединят Фелас Пауър Френдс емпире всички силни съюзи ще са в едно и ще станат над 200 члена от тяхна страна в един клан защото като всички станат 65 го умножаваш по дадените съюзи и ще видиш колко ти е глупаво предложението.
    nedele написа: »
    Добре но трябва все да си има причина :-) :-) :-)

Надявам се си разбрал,защо сме против.
    nesti66 @ bg 1
  • ProgamerrProgamerr Публикации: 66
    редактирано 28.05.2014
    Противв съм !!!
    Progamerr @ bg 1
  • BeastManBeastMan Публикации: 41
    редактирано 29.05.2014
    Против,а що се отнася до водещите съюзи има и други които се развиват и след време ще изместят сегашните ;)
    BeastMan @ WWW 2
  • ivon76ivon76 Публикации: 832
    редактирано 29.05.2014
    nesti66 написа: »
    ПРОТИВ!Помислш малко,ако се обединят Фелас Пауър Френдс емпире всички силни съюзи ще са в едно и ще станат над 200 члена от тяхна страна в един клан защото като всички станат 65 го умножаваш по дадените съюзи и ще видиш колко ти е глупаво предложението.
    Идеята е добра и много смислена а такива идей са рядкост,за жалост до някъде nesti66 има право,но все пак има и други съюзи които искат и се развиват много добре и има вероятност да се опълчат на лидерите в нашия сървър :)
    In The Name Of The King
    „О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“
    Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде ♥457285.gif
  • pashkula (BG1)pashkula (BG1) Публикации: 93
    редактирано 29.05.2014
    Подкрепям идеята ,но при едно условие -да се премахне описанието на съюза .Тогава няма постоянно да четем "подсъюз на ....." ,"под закрилата на ......" и други такива .Ако големият съюз мисли,че си струват ще покани малките в клана ,ако ли не -ще се справят на картата самостоятелно .Иначе идеята е много добра и полезна при война между няколко съюза едновременно .И да се виждат само атаките от съюзи(кланове) с обявена война ,че ако сме 150 човека в кюпа и ми показва разбойническите на всички трябва да монтирам още един монитор :)

• nedelenedele Публикации: 1,322
    редактирано 29.05.2014
    pashkula написа: »
    Подкрепям идеята ,но при едно условие -да се премахне описанието на съюза .Тогава няма постоянно да четем "подсъюз на ....." ,"под закрилата на ......" и други такива .Ако големият съюз мисли,че си струват ще покани малките в клана ,ако ли не -ще се справят на картата самостоятелно .Иначе идеята е много добра и полезна при война между няколко съюза едновременно .И да се виждат само атаките от съюзи(кланове) с обявена война ,че ако сме 150 човека в кюпа и ми показва разбойническите на всички трябва да монтирам още един монитор :)

главната ми цел беше да се премахнат под и надсъюзите а не описанието че хората няма да могат да жидят дали искат редожни дали са строги и т.н. от пръв поглед :)
  • ivon76ivon76 Публикации: 832
    редактирано 29.05.2014
    nedele написа: »
    главната ми цел беше да се премахнат под и надсъюзите а не описанието че хората няма да могат да жидят дали искат редожни дали са строги и т.н. от пръв поглед :)
    Съюзи и под-такива винаги ще има,защото по-някога големия съюз разчита на подкрепата на под-такъв,което за мен е тъпо но повечето го използват като начин и в много случай след достатъчно разиграване с подсъюза същия си избира да стане или нечий друг такъв или независим :)
    In The Name Of The King
    „О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“
    Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде ♥457285.gif
  • marralmarral Публикации: 528
    редактирано 01.06.2014
    идеята ми харесва много както каза ивон такива идей са рядкост за това аз съм за
    6915026S.gif
    Вече играя със друг профил : valtar79

Sign In to comment.