ВЪПРОСИ!

15456»

Коментари

• alienlab1312 (BG1)alienlab1312 (BG1) Публикации: 813BG1

не можеш да си смениш имато на профила а само името на замъка си срещу рубини

molt1115 @ bg 1
  • Mario6 (BG1)Mario6 (BG1) Публикации: 4
    замакат ми гори на 100 процента може ли да стане на руини?
    Mario6 @ bg 1
  • eswat (BG1)eswat (BG1) Публикации: 138BG1
    Замъците стават  на руини ако не се влиза в профила определено време за 70+ ниво около 30 дни за по малките нива по малко , а пожарите нямат значение.
    eswat @ bg 1
  • Niakoi (BG1)Niakoi (BG1) Публикации: 80
    Някой наясно ли е защо колички с ресурс пратени към съотборник, в момента се връщат три пъти по бавно от колкото отиват натам. Пример: пуснах количка и тя отиде за 5 мин, а се връщаше 15мин. Дали е бъг или ще си остане така :)
    Не стига че сложиха тази глупост със съюзните градове, ами сега и помощта с ресурси има забавяне.
    Niakoi @ bg 1
  • Иван14 (BG1)Иван14 (BG1) Публикации: 23
    редактирано 14.06.2016
    Имам въпрос защо досега ми пускат все по слаби чуждестранни, а сега изведнъж ми пуснаха един със защита 6876 души? Това възможно ли е? И какъв е смисълът?
    И имам още един въпрос защо след като преди 2 дни взех титлата Ерцхерцог не получих наградата 1000 рубина? Колко да чакам? Някакъв бъг ли е?
  • adventurertimi1 (BG1)adventurertimi1 (BG1) Публикации: 14
    Имам въпрос защо досега ми пускат все по слаби чуждестранни, а сега изведнъж ми пуснаха един със защита 6876 души? Това възможно ли е? И какъв е смисълът?
    ТОВА Е СУПЕР АКО ИМАШ ЗНАМЕНА
    ТОВА Е СУПЕР АКО ИМАШ ЗНАМЕНА
    супер ама като имам само 1000 войска как да се изправя срещу 6876 души?
Sign In to comment.