ВЪПРОСИ!

1356

Коментари

• AnonymousAnonymous Публикации: 7
    редактирано 15.01.2014
    Значи моят въпрос е как да печела бързо монети защото като си правя войска твърде бързо ми свършват и вече почнах да не си правя войска а да си пестя монети защото твърде бързосвършват та как да си събира монети защото бирникът е добър начин но все закъснявам и ми давам доста по малко от исканите а немога всяка седмица да давам по 800 рубини
    Anonymous @ bg 1
  • vinkrissvinkriss Публикации: 4
    редактирано 15.01.2014
    бий кули пич, и цъкай данака на 10мин
    vinkriss @ bg 1
  • sisa6sisa6 Публикации: 9
    редактирано 15.01.2014
    колко нива е играта
    sisa6 @ bg 1
    редактирано 15.01.2014
    70-то последното ли е
    sisa6 @ bg 1
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 15.01.2014
    Anonymous написа: »
    Значи моят въпрос е как да печела бързо монети защото като си правя войска твърде бързо ми свършват и вече почнах да не си правя войска а да си пестя монети защото твърде бързосвършват та как да си събира монети защото бирникът е добър начин но все закъснявам и ми давам доста по малко от исканите а немога всяка седмица да давам по 800 рубини

Както спомена винкрис, бий кули :) - това е най-ефикасния начин. Зависи трябва да знаеш как да подредиш армията за най-малко жертви и съответно повече печалба, а и допълнително печелиш ресурси и предмети :) Постепенно, като им вдигаш нивата на кулите ще печелиш все повече и повече монети, докато накрая няма да ги усещаш като фактор :)

До колкото се отнася за събиране на данъци - зависи от начинът ти на игра - ако си по-активен, в крайна сметка, ще разбереш, че от кули се печели ужасно много повече и няма да са ти нужни къщите :).

sisa6 написа: »
    колко нива е играта

Да, за момента 70-то ниво е максимума :)
    cooltext1134944310gif
    редактирано 15.01.2014
    благодаря:)
    sisa6 @ bg 1
  • PIFPIF Публикации: 3
    редактирано 17.01.2014
    въпросче, може ли да си сменя имейл адреса с който съм си създал акунта?
    PIF @ bg 1
    редактирано 17.01.2014
    Да, можеш. За целта трябва да се обърнеш към съпорт :)
    cooltext1134944310gif
  • crazykids2crazykids2 Публикации: 26
    редактирано 18.01.2014
    Как мога да освободя авантпост който съм превзел ?
    crazykids @ bg 1
  • Águila Roja (BG1)Águila Roja (BG1) Публикации: 1,279
    редактирано 18.01.2014
    Вярвам в/на това,което реша!
    Без значение истина или-не е то! 
  • crazykids2crazykids2 Публикации: 26
    редактирано 18.01.2014
    ясно, мерси :)
    crazykids @ bg 1
  • редактирано 19.01.2014
    Аз съм стар играч /не гледайте нивото ми / но не можах да възприема само едно в играта- Тея неща с обoрудването и кастеланите/генералите смисъл не ми стана ясно какво значение при битки имат те и как да ги направя по силни/ кое се гледа на инстроментите|оборудването./ ?
  • GadinkataGadinkata Публикации: 60
    редактирано 19.01.2014
    bananch0o написа: »
    Аз съм стар играч /не гледайте нивото ми / но не можах да възприема само едно в играта- Тея неща с обoрудването и кастеланите/генералите смисъл не ми стана ясно какво значение при битки имат те и как да ги направя по силни/ кое се гледа на инстроментите|оборудването./ ?

По силни ще ги направиш при техникус,а по останалите питанки,Всеки един предмет дава на самия командир или кастелан,"специално умение",кой е най добрия командир или кастелан няма как да го кажа след като го нямам,но се говори за командир или кастелан 90%/90% далечен близък бой и 120%/120% порта и стена,ако имаш и ров поне 30%,това означава,че в защита ще си непробиваем срещу по слаб командир,а в атака няма да могат да те спрят,срещу по слаб кастелан от горе посочения,а в действителност за хубав командир си е хубаво да си направиш различни далечен или близак 90%,да има над 50% стена и порта и 30% ров :)
    Gadinkata @ bg 1
    редактирано 19.01.2014
    Не разбирам кое точно не ти е ясно, но ще се опитам да отговоря на въпроса ти доколкото го разбирам.
    Оборудването има различни неща, които подобрява. Ще взема за пример далечния бой. Ако имаш на командир 50% сила за далечен бой, това означава, че стрелците, които си пратил с този командир имат 50% повече сила - например ветеран стрелец с арбалет има 98 сила. С този командир ще се бие все едно има 147 сила (50% повече). Другите бонуси, които се предоставят от командири/кастелани действат на същия принцип, като мисля, че не би трябвало да се затрудните с това какво означават.
    Бонусите се подобряват, като придобиваш по-добри предмети, най-лесно от кули(също така може и от крепости и номади) или като награда от събития. След това може допълнително да си ги подобриш тези предмети от техникуса за злато(или с рубини), като има максимум ниво на ъпгрейд.
    Надявам се, че съм отговорил на въпроса ти :) (ако не кажи - кое точно не ти е ясно)

Приятна игра!
    cooltext1134944310gif
  • редактирано 21.01.2014
    Разбрах, Мерси много :)
  • Светлин5 (BG1)Светлин5 (BG1) Публикации: 846
    редактирано 23.01.2014
    след 60 ниво има ли куестове за опит
    Светлин5 @ bg 1
    редактирано 23.01.2014
    Да, има куестове докато ги минеш и няма значение нивото - например, може да ги минеш и преди да станеш 60, а може и на 70 още да имаш ;)
    cooltext1134944310gif
  • Staikov_ (BG1)Staikov_ (BG1) Публикации: 14
    редактирано 24.01.2014
    пуснете обменника
    Staikov_ @ bg 1
    редактирано 24.01.2014
    Staikov_ написа: »
    пуснете обменника

Или се придържай към темата, или стига спами и се разкарай...
    cooltext1134944310gif
  • aleksanman (BG1)aleksanman (BG1) Публикации: 5
    редактирано 24.01.2014
    ami iskam da pitam kak da si sloja tena i snimka na tozi profil
    aleksanman @ bg 1
Sign In to comment.