ВЪПРОСИ!

CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
редактирано 24.07.2015 в Въпроси, свързани с играта
Здравейте! Създавам тази тема, за да не се налага да създавате нова тема за дребни неща, а да ги задавате тук и аз ще Ви отговарям. А ако случайно аз не мога да отговоря, все някой друг ще отговори ;)
cooltext1134944310gif
Post edited by CruelThorn on
«1356

Коментари

• CobbyCobby Публикации: 756
    редактирано 10.01.2014
    Добра идея
    Браво Круел но тези които имат въпроси най често са новобранци които не знаят къде е търсачката;)
    6915026S.gif

Cobby @ bg 1
  • profanaprofana Публикации: 1,947
    редактирано 10.01.2014
    Cobby написа: »
    Добра идея
    Браво Круел но тези които имат въпроси най често са новобранци които не знаят къде е търсачката;)

Подмазвач!;)
    http://prntscr.com/2z8nxs

http://vbox7.com/user:pro__gamers

По-добре е да не вземеш нищо,отколкото да загубиш всчико!

profana is here anytime.
    http://prntscr.com/2ycqc1
    http://prntscr.com/3bgclx
    6915026S.gif

Моят YouTube Channel :https://www.youtube.com/channel/UCUgPeIhvngwEieje_ZIw2KA/feed
    Моля абонирайте се!!!
    редактирано 10.01.2014
    profana написа: »
    Подмазвач!;)

Не се подмазвам
    Само изтъквам факти- идеята е добра защото ще се намали спама във форума но от друга страна на дали някой ще се сети да погледне;)
    6915026S.gif

Cobby @ bg 1
  • boyan07boyan07 Публикации: 5
    редактирано 10.01.2014
    аз съм си нов признавам и въпреки че вече имам тема ще питам и тук има ли начин да се пращат монети между играчите
    boyan07 @ bg 1
    редактирано 10.01.2014
    boyan07 написа: »
    аз съм си нов признавам и въпреки че вече имам тема ще питам и тук има ли начин да се пращат монети между играчите

Не
    Мисля че писах и в твойта тема
    6915026S.gif

Cobby @ bg 1
  • speedlinkspeedlink Публикации: 42
    редактирано 10.01.2014
    Не, няма начин
    Всеки мъдър войн, уважава своя враг :)
  • редактирано 10.01.2014
    а бе и аз искам да питам нещо кога ще правят ъпдейта с приключенската карта пише скоро и правиха кви ли не умрели ъпдейти но не и тоя та въображение приключениа да измислят ли нямат аз съм дете и имам повече въображение срамота е писна ми вече като няма да го правят скоро да го махнат тва скоро

• boyan07boyan07 Публикации: 5
    редактирано 10.01.2014
    пак съм аз!:d сега искам да ви попитам когато някой играч прати войска на другият нали изпратените войници правят лагер до замъка/аванпоста и всъщност как може да започнеш да контролираш тези изпратени войски?
    boyan07 @ bg 1
    редактирано 10.01.2014
    marto475 написа: »
    а бе и аз искам да питам нещо кога ще правят ъпдейта с приключенската карта

Много хора това се питаме но никой не знае
    Започвам да мисля че дори ГГС не са много наясно
    6915026S.gif

Cobby @ bg 1
    редактирано 10.01.2014
    пак съм аз!:d сега искам да ви попитам когато някой играч прати войска на другият нали изпратените войници правят лагер до замъка/аванпоста и всъщност как може да започнеш да контролираш тези изпратени войски?

Буквално да ги контролираш не можеш но можеш да ги подредиш по стената по същия начин както си подреждаш собствената войска
    6915026S.gif

Cobby @ bg 1
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 10.01.2014
    Cobby написа: »
    Добра идея

Мерси, все пак се надявам излишният спам да се намали поне малко :)
    marto475 написа: »
    а бе и аз искам да питам нещо кога ще правят ъпдейта с приключенската карта пише скоро и правиха кви ли не умрели ъпдейти но не и тоя та въображение приключениа да измислят ли нямат аз съм дете и имам повече въображение срамота е писна ми вече като няма да го правят скоро да го махнат тва скоро

Единствено разработчиците знаят кога, какво ще излезе, както и какво се планува за следващият ъпдейт. Никой, дори КМ и модераторите не знаят, а веднага, щом се разбере, ще бъде пуснато официалното съобщение за ъпдейта :)

Както коби вече спомена, единствения начин да ги "контролираш" е от моенюто за защита, но както и собствените си войски ,не може да избереш кои единици излизат на стената, а излизат най-силните в даден вид (близък/далечен) бой, според това как си нагласил съотношението. Също така,при еднакъв вид, не можеш да избереш дали излизат твои или приятелски войници. Излизат в съотношение, например, ако ти притежаваш 700 армия, а твои съюзник е изпратил защита от 300, ако можеш да позиционираш 100 войника на стената, съответно ще са на стената 70 твои и 30 съюзнически, което практически няма голямо значение ;)
    cooltext1134944310gif
  • ivon76ivon76 Публикации: 832
    редактирано 10.01.2014
    Според мен защитата която ти е изпратена в подкрепа няма нищо общо със защитата на стената,тя остава за битката вътре в двора!
    Това обаче е моето виждане,тоест с такова впечатление съм останал,но може и да греша :)
    In The Name Of The King
    „О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“
    Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде ♥457285.gif
    редактирано 10.01.2014
    Не, всичко е на съотношение ;), така и умират в двора, с моя пример - ако имаш 700 и 300 съюзническа и жертви 100, ти губиш 70 войска , а съюзника 30 :)
    cooltext1134944310gif
  • lubi-bubilubi-bubi Публикации: 1
    редактирано 11.01.2014
    Здр как се определят посоките по картата на глетчера - примерно 815:481 къде се намира - изток, запад, север или юг ?
    lubi-bubi @ bg 1
    редактирано 11.01.2014
    CruelThorn написа: »
    Не, всичко е на съотношение ;), така и умират в двора, с моя пример - ако имаш 700 и 300 съюзническа и жертви 100, ти губиш 70 войска , а съюзника 30 :)
    Ясно,искаш да кажеш че 70% са твойте войски а 30% са подкрепящите
    In The Name Of The King
    Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде ♥457285.gif
    редактирано 11.01.2014
    lubi-bubi написа: »
    Здр как се определят посоките по картата на глетчера - примерно 815:481 къде се намира - изток, запад, север или юг ?
    Мисля че долу беше юг,съответно горе север,дясно исток и ляво запад,ако не ме лъже паметта,но одавна влязох във вулканите и може да бъркам :)
    In The Name Of The King
    редактирано 11.01.2014
    lubi-bubi написа: »

Средата на картата се пада горе-долу на 675:675. Това са числата в координатна ос. Първото число е за изток - запад, второто за север - юг и гледаш , ако първото е по-малко, значи колни към запад, обратно - на изток, ако второто е по-малко, значи клони към север, обратно - юг:

Горе-долу излиза така като си го представиш : http://prntscr.com/2ia8w0 :)

В твоя случай се падаш на североизток :)

ivon76 написа: »
    Ясно,искаш да кажеш че 70% са твойте войски а 30% са подкрепящите

Ами в този пример, специално, такова е съотношението :)
    cooltext1134944310gif
  • baurabaura Публикации: 44
    редактирано 11.01.2014
    Здравейте на мен ми омръзна да пиша за това но пак искам да попитам КОГА ЩЕ ДОЙДЕ ОБМЕННИКА
    Един човек биещ се за своята родина,
    един човек който няма се предаде,
    той е юнак наречен още BAURA!!

Bulgarian_Flag
    редактирано 11.01.2014
    baura написа: »
    Здравейте на мен ми омръзна да пиша за това но пак искам да попитам КОГА ЩЕ ДОЙДЕ ОБМЕННИКА

Стига де не разбра ли че никой не знае кога ще дойде проклетия обменник
    Не разбра от дума
    6915026S.gif

Cobby @ bg 1
    редактирано 11.01.2014
    baura написа: »

Обменникът е събитие, като търговецът на ресурси или архитекта, което се появява за кратък период от време, но точно кога се появява, няма кой да ти каже, тъй като е напълно случайно. Все пак, по мое мнение, то се появява значително по-рядко от другите събития :)
    cooltext1134944310gif
Sign In to comment.