Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Въпроси, свързани с играта

Кули в огън?

ani_mishkataani_mishkata Публикации: 81
редактирано 08.12.2013 в Въпроси, свързани с играта
Здрвейте! Искам да попитам как биете кулите в огън ПОСЛЕДНО НИВО и колко жертва давате.. Аз винаги давам по 19-20 жертва.. Ако има начин за по малко жертва казвайте как да бия, че ми писна.

Моля, който не бие 70то ниво кула в огън да не пише.
Post edited by ani_mishkata on
ani_mishkata @ bg 1

Коментари

• CobbyCobby Публикации: 756
    редактирано 06.12.2013
    ani_mishkata написа: »
    Здрвейте! Искам да попитам как биете кулите в огън ПОСЛЕДНО НИВО и колко жертва давате.. Аз винаги давам по 19-20 жертва.. Ако има начин за по малко жертва казвайте как да бия, че ми писна.

Моля, който не бие 70то ниво кула в огън да не пише.

За това се обърни специялно към Chruel Thorn:)
    6915026S.gif

Cobby @ bg 1
  • aleksKnight (BG1)aleksKnight (BG1) Публикации: 410
    редактирано 06.12.2013
    казаха ти не пиши! а ако 20 жертви те дразнят я ми кажи какво са 50 жертви а???
  • Águila Roja (BG1)Águila Roja (BG1) BG1 Публикации: 1,279
    редактирано 06.12.2013
    Cobby написа: »
    За това се обърни специялно към Chruel Thorn:)

Неговите само във великата империя,глетчър и пустинята са му на макс вдигнати кулите.Съжалявам аз мога само ако ти трябва максималното ниво на кула в пустинята.
    Вярвам в/на това,което реша!
    Без значение истина или-не е то! 
  • DePayenDePayen Публикации: 717
    редактирано 07.12.2013
    Аз ги бия с 16 жертви, понякога 15 и 14, и то с кралски войници. По-малко не знам дали е възможно. Но и 19-20 е добре.
    DePayen @ WWW 2
  • ani_mishkataani_mishkata Публикации: 81
    редактирано 07.12.2013
    DePayen ще споделиш ли с кралските как ги биеш?
    ani_mishkata @ bg 1
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 07.12.2013
    gabriel1800 написа: »
    Неговите само във великата империя,глетчър и пустинята са му на макс вдигнати кулите.Съжалявам аз мога само ако ти трябва максималното ниво на кула в пустинята.

Айде да помоля хората, които не се пишат CruelThorn да НЕ споделят информация за него, особено само предположения!

По темата - най-ефикасния начин е:
    1-ва вълна - ляв фланг и среда - стрелци, инструменти стълби и тарани колкото да свалят стена/порта до 0
    Останалите вълни се запълват ляв фланг и среда с близък и далечен бой, колкото да са горе-долу равни. Например 2-ра стрелци, 3-та и 4-та близък. Разбира се, при биене на няколко кули едновременно ще е добре да ги биете не с пълната атака на ляв фланг и среда, за по-добра ефикасност, но там по колко войници ще слагате зависи от вас - колко кули биете и колко армия държите, като гледате да са горе-долу еднакво близък и далечен бой.
    Надявам се да съм Ви помогнал ;)
    cooltext1134944310gif
    редактирано 07.12.2013
    Аз ги бия с командир 90/90 - близък/далечен и разни екстри /бях му сложил картинка някъде из темите/:
    Десен и ляв фланг: 1 вълна стрелци и стълби, колкото трябват, за да се свали на 0 % стената, /при мен са по 14 стълби/; 2, 3 и 4 вълна - войници близък бой;
    В центъра - на първите 3 вълни по един войник, за да махна инструментите, и 4-та вълна само стрелци и инструменти за сваляне на стената и портата на 0% /при мен са 5 стълби и 6 стенобойни чука/
    Аз имам 4 кули на макс, които са ми най-близо до замъка и си ги бия една подир друга по този начин. /в 16 жертви се включват и тези 3-те за чистене, които може да са някакви по евтини войници - наемник с лък например/
    Има хора от съюза, които бият по 8 кули наведнъж и те са само със стрелци и командир с 90 % стрелба, като ползват същата схема и жертвите са им малко повече, около 20 може би.
    DePayen @ WWW 2
    редактирано 08.12.2013
    опа, объркал съм се, че от една седмица не бия кули, а само защита правя.;) Между 24-26 жертви давам, днес изпратих малко атакери в огъня, че ми трябва ядене и бих 3 кули - по 25 жертви имах, реално 22 кралски и другите 3 някакви слабаци. Ако ги биеш с 19-20 жертви ти е по-добре схемата.
    DePayen @ WWW 2

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл