Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Въпроси, свързани с играта

какво мислите за мултиакаунтинга

stasik1199 (BG1)stasik1199 (BG1) Публикации: 20
редактирано 19.09.2013 в Въпроси, свързани с играта
Искам да разбера какво мислите за тази кореспонденция?
Заб. текста в син цвят е моя

Виждам, че гориш, но сенчестата персона те посочи за мой противник! Ще пусна шпиони да ведя какво имаш и ще се опитам да атакувам с възможно най-малко войници!

Е КАТО ВИДЯ КВО НАПРАВИ ДОЗАПАЛИМЕ.
СКОРО ЩЕ ТЕ ПОСЕТЯ ОТ ДРУГИЯ АКАУНТ

Слушай, приятелю, не ме плаши!
Имах задача от сенчестия и най-възпитано те предупредих!
Не знам и не ме интересува какво ще правиш, а още по малко ме интересува един мултиакаунтинг!
АЗ НЕ ТОЛЕРИРАМ МУЛТИАКАУНТИНГА

АБЕ ПИЧ. КАТО НЕ СЪМ ТИ ОТГОВОРИЛ НА МОЛБАТА И КАТО ВИЖДАШ ЧЕ ГОРЯ ЗАЩО МЕ НАПАДНА ДАМЕ ДОЗАПАЛИШ НАЛИ. НЕ ТИ И ДОЙДЕ НА АКЪЛА ЧЕ МОЖЕ ДА НЕ СЪМ НА ЛИНИЯ НЯКОЛКО ДНИ. ОЩШЕ ПОВЕЧЕ ЧЕ АЗ НЕ ТОЛЕРИРАМ ДОГОВОРЕНИТЕ СЕНЧЕСТИ БИТКИ И ПОНЕЖЕ СЕ ОТВАРЯШ МНОГО МИСЛЯ ДА ТЕ ДОКЛАДВАМ ЗА ОПИТ ЗА ДОГОВАРЯНЕ НА БИТКИ С ЦЕЛ ВЗЕМАНЕ НА НАГРАДАТА.
А ЩО СЕ ОТНАСЯ ДО МУЛТИАКАУНТИНГА НЕ ТЕ РАЗБИРАМ. НИЕ СМЕ ТРИМА БРАТЯ И ИГРАЕМ ЗАЕДНО С БАЩА СИ. НЕ ВИЖДАМ НИЩО ЛОШО В ТОВА.
ПРИЯТНА И ИГРА И СЕ ПАЗИ, ЧЕ НЕ СЕ ЗНАЕ ДАЛИ НЯМА ДА СЕ ПАДНЕШ НА НЯКОЯ СЕНЧЕСТА

Не ми пиши, моля, с Caps Lock ...и децата в трети клас знаят какво означава това!
Очаквам да ме докладваш за договорени битки, защото аз ще те докладвам за мултиакаунтинг!
В правилата на играта, когато си се регестрирал, много ясно пише какви са задълженията ти!
Благодаря, че ми напомни да направя screenshot на писмата ти!
Съветвам те да го направиш и ти!
Успех!

ПИША С ГЛАВНИ БУКВИ ЗАЩОТО ИМАМ НАРУШЕНО ЗРЕНИЕ, А ЩО СЕ ОТНАСЯ ДА АКАУНТИТЕ БЪДИ СИГУРЕН ЧЕ СА НАПРАВЕНИ ИЗЦЯЛО СПОРЕД УСЛОВИЯТА НА ИГРАТА.
НЕ ТЕ ПЛАША ПРОСТО СПОДЕЛЯМ ЧЕ СЕНЧЕСТАТА Е КАКТО ЗА ТЕБ ТАКА И ЗА МЕН
ЩЕ СЕ ВИДИМ СКОРО. ГОТВИ СЕ.

Съжалявам за проблема със зрението ти!
Изглежда е доста сериозен, защото можеш да читеш моите съобщения от малки букви, а не можеш да пишеш без Caps Lock!?
Не съм станал на 46 години за да се плаша!
Ако прегледаш хронологията на кореспонденцията ни ще откриеш, че аз много внимавам какво пиша!
Искрено се надявам регистрацията на акаунтите ви да е според правилата. Всъщност надявам се и да си чел правилата!
И последно: аз никога не говоря празни приказки!
Приятна игра!

ИРОНИЯТА НЕ ТИ ОТИВА НА 46-ТЕ ГОДИНИ.
СПАЗВАМ ПРАВИЛАТА НА ИГРАТА, ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБ. УБЕДЕН СЪМ ЧЕ ПРАКТИКАТА ТИ СЪС СЕНЧЕСТАТА АТАКА Е ПОСТОЯННА, ЗА РАЗЛИКА ОТ МЕН И БРАТЯТА МИ. АЗ НЯМАМ НИТО ЕДНА ТАКАВА И НЕ УЧАСТВАМ В ДОГОВОРЕНИ БИТКИ.
ТИ ДОРИ НЕ ИЗЧАКА ДА ТИ ОТГОВОРЯ ДАЛИ МОЖЕ ДА МЕ НАПДНЕШ ДОГОВОРЕНО ИЛИ НЕ.УМРЯЛО КУЧЕ СЕ РИТА ЛЕСНО. АЗ НЯМА ДА ПОСТЪПЯ ТАКА С ТЕБ. ЩЕ ТЕ АТАКУВАМ СПОРЕД ПРАВИЛАТА НА ИГРАТА И ДОРИЩЕ ТЕ ПРЕДУПРЕДЯ ПОНЕ ДИН ДЕН ПРЕДВАРИТЕЛНО ДА МОЖЕ ДА СЕ ПОДГОТВИШ ПОДОБАВАЩО.
И АЗ НЕ ГОВОРЯ ПРАЗНИ ПРИКАЗКИ.

"ТИ ДОРИ НЕ ИЗЧАКА ДА ТИ ОТГОВОРЯ ДАЛИ МОЖЕ ДА МЕ НАПДНЕШ ДОГОВОРЕНО ИЛИ НЕ."
Как тогава се реши да ме обвиниш, че съм договарял атаката си?
...следват цитати от правилата на играта.

кво ти става бе човек?
кво ми се обясняваш като ученичка?
ще се обясняваш на админите защо се опитваш да договаряш битки за сенчестата. мен не ме интересува.
аз си играя играта според правилата. превел си нещо в гугъла и кво ми показваш не те разбирам. аз това съм го чел не се притеснявай. притеснявай се за себе си.
Post edited by stasik1199 (BG1) on
Аз може и да не съм съгласен с това, което казваш, но бих дал и живота си, защитавайки правото ти да можеш да го казваш!

Коментари

• Raziel86 (BG1)Raziel86 (BG1) Публикации: 102
    редактирано 18.09.2013
    Мисля че това е за наши и ваши, както е и с повечето неща в държавата. Ако наливаш пари, няма проблем. Ако не наливаш ще те заключат без да питат. А има в играта играят роднини, братя или мъж и жена и ги блокират. Но явно играта е за семесйтва с повече от 1 компютър или лаптоп. Нищо лошо поне да го пишат в правилата :)
    Raziel86 @ bg 1
  • Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Публикации: 2,716
    редактирано 19.09.2013
    това според мен не е честно защото от моя комп играя аз брат ми и сестра ми и тримата се в един съюз
  • FerosFeros Публикации: 250
    редактирано 19.09.2013
    ХАхах Колко хора толкова психични отклонения по тоя свят ;)
    flags_0

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл