Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Въпроси, свързани с играта Съвети и трикове

Села на север?

paco7paco7 Публикации: 2
редактирано 22.06.2014 в Съвети и трикове
Къде мога да намеря свободни села.Или да почвамда крада тези около мен -))
Post edited by paco7 on
paco7 @ bg 1
«13

Коментари

• Елена85948Елена85948 Публикации: 1
    редактирано 14.09.2013
    при мен имаше разрушено до самият замък и като го изградих отново с дарени ресурси сега надграждам и търгувам с въглища със селяните
    Елена85948 @ bg 1
  • редактирано 14.09.2013
    Елена85948 написа: »
    при мен имаше разрушено до самият замък и като го изградих отново с дарени ресурси сега надграждам и търгувам с въглища със селяните

Това няма много общо с темата ама ми хареса .
  • XERA.XERA. Публикации: 1
    редактирано 26.01.2014
    mnogo dobur vupros kak da zavladeq sela s resursi v ledenata sled kato nqma svobodni
    XERA. @ bg 1
  • detko (BG1)detko (BG1) Публикации: 5
    редактирано 04.02.2014
    Имам питане относно кражба на села.Намерих 4 свободни села и ги взех След една седмица се яви един и ми пише да си му върна селатаКазах му че пазя съобщенията с които съм ги придобилПонеже е 70 нижо ги атакужа и ги превзе.Питам има ли някакъв арбитър за такива ситуации?
    detko @ bg 1
  • Rai (BG1)Rai (BG1) Публикации: 173
    редактирано 05.02.2014
    detko написа: »
    Имам питане относно кражба на села.Намерих 4 свободни села и ги взех След една седмица се яви един и ми пише да си му върна селатаКазах му че пазя съобщенията с които съм ги придобилПонеже е 70 нижо ги атакужа и ги превзе.Питам има ли някакъв арбитър за такива ситуации?

Няма арбитър, защото "кражбата" не е забранена от правилата на играта. Това си е измислено от играчите правило и пак от тях зависи дали ще го спазват.

А относно твоя случай, тези села най-вероятно са били на съответния играч и по някаква причина са се осовбодили (например, дезертирали са му войниците).
    Пишете на кирилица във форума!
    Когато създавате тема, поставете подходящо заглавие, съдържащо ключови за съдържанието на темата думи.
    Ако имате нужда да се свържете със съпорт, можете да го направите оттук: http://support.goodgamestudios.com/
  • HeroBULGARIA (BG1)HeroBULGARIA (BG1) Публикации: 17
    редактирано 08.02.2014
    съгласен съм но ако той неси варди селата не е ли ве4е който превари той завари като ги е изгубил или освободил който ги види веднага ще пусне завладяване да неги е губил защо си ги връща били са негови ми да си ги е вардил грешката е негова и аз да съм и аз ще пусна завладяване ама нали са големи съюзи някой веднага те по4ват с атаките никаква справедливост и колегиалност всеки иска поне по 2/3 села да има аз ако имам 20/30 ще дам на някой обещавам но незнам кога ще имам толкова, големите нива са като хиени като видят някой с по малко ниво и нему дават възможност да се развива ако оцелея до 70 ниво и имам здрав гръб каня всеки да се присъедини към съюза ми играем единствено за удоволствие не да пре4им на останалите да се развиват изцяло сме против некоректното отношение на по големите съюзи и нива единствените битки които можем да организираме са срещу то4но този тип слу4ай като на ``detko``
    HeroBULGARIA @ bg 1
  • Rai (BG1)Rai (BG1) Публикации: 173
    редактирано 11.02.2014
    HeroBULGARIA написа: »
    съгласен съм но ако той неси варди селата не е ли ве4е който превари той завари като ги е изгубил или освободил който ги види веднага ще пусне завладяване да неги е губил защо си ги връща били са негови ми да си ги е вардил грешката е негова и аз да съм и аз ще пусна завладяване ама нали са големи съюзи някой веднага те по4ват с атаките никаква справедливост и колегиалност всеки иска поне по 2/3 села да има аз ако имам 20/30 ще дам на някой обещавам но незнам кога ще имам толкова, големите нива са като хиени като видят някой с по малко ниво и нему дават възможност да се развива ако оцелея до 70 ниво и имам здрав гръб каня всеки да се присъедини към съюза ми играем единствено за удоволствие не да пре4им на останалите да се развиват изцяло сме против некоректното отношение на по големите съюзи и нива единствените битки които можем да организираме са срещу то4но този тип слу4ай като на ``detko``

А честно ли е той да ги е завладял с плащане на рубини, а ти да му ги вземеш, само защото са ти до замъка, без никакви усилия??? Въпросът има много гледни точки, не бързайте да налагате своята ;)
    Пишете на кирилица във форума!
    Когато създавате тема, поставете подходящо заглавие, съдържащо ключови за съдържанието на темата думи.
    Ако имате нужда да се свържете със съпорт, можете да го направите оттук: http://support.goodgamestudios.com/
  • HeroBULGARIA (BG1)HeroBULGARIA (BG1) Публикации: 17
    редактирано 15.02.2014
    Forest написа: »
    А честно ли е той да ги е завладял с плащане на рубини, а ти да му ги вземеш, само защото са ти до замъка, без никакви усилия??? Въпросът има много гледни точки, не бързайте да налагате своята ;)

с какво ги е завладял си е негова работа аз няма да трагна и да питам кой с какви рубини е действал как ги е завладял и т.н.тук говорим 4е ги е оставил временно несе знае защо друг ги е завзел после след една седмица се върнал и му казал тези села са мой? можел е да ги да де на неговииа съюз или да каже на неговите да ги вардят или нещо да направят те са го оставили да ги завладее после след ЕДНА СЕДМИЦА му пишат 4е небили негови затова говоря аз пък с рубини ли ги е взел с битки ли с какво ли си е на всеки негова работа аз няма да го пиатм абе пи4 как си взел селата ми с рубини е тогава няма да ти го взимам :rolleyes: ина4е идеята е добра ще има колегиалност по малко битки но всеки би ти казал взех ги с еди какво си неми ги взимай така 4е мойта гледна то4ка е:като си го изоставил и неси го потарсил веднага по време на завладяването или след 24 4аса стискаш устни хапиш джуки и си траеш
    HeroBULGARIA @ bg 1
  • mert1991 (BG1)mert1991 (BG1) Публикации: 8
    редактирано 23.05.2014
    ами трябва да дебнеш и когато намериш свободно веднага го взимаш ;)
    mert1991 @ bg 1
  • Вики100Вики100 Публикации: 85
    редактирано 23.05.2014
    аз си взех 2 села на варвари и след 2 дена един ниво 56 ми ги завладява взех си 1 но той каза че е забранено да се краде а той ми ги взе и вече не се занимавам с села ,големите ниво имат по 8,9,12 а по малките 0,това много ме дразни като видя играч с 12 села:mad:
    Вики100 @ bg 1
  • Zlat0mir (BG1)Zlat0mir (BG1) Публикации: 341
    редактирано 25.05.2014
    Вики100 написа: »
    аз си взех 2 села на варвари и след 2 дена един ниво 56 ми ги завладява взех си 1 но той каза че е забранено да се краде а той ми ги взе и вече не се занимавам с села ,големите ниво имат по 8,9,12 а по малките 0,това много ме дразни като видя играч с 12 села:mad:

Ха ха има играчи с над 30 села,ти говориш за 12.;)
    Zlat0mir @ bg 1
  • wulkan (BG1)wulkan (BG1) Публикации: 6
    редактирано 02.06.2014
    Евала за мнението ти!
    wulkan @ bg 1
  • Firemaster (BG1)Firemaster (BG1) Публикации: 1,104
    редактирано 03.06.2014
    Търсиш свободни и пращаш атака (препоръчително е да ги пуснеш с най - бързите коне за рубини, за да изпревариш другите) Съвет:
    НЕ кради села на други играчи, защото ще имаш неприятности с тях ...
    20a6j54.gif
  • mert1991 (BG1)mert1991 (BG1) Публикации: 8
    редактирано 17.06.2014
    как изглеждад селата сега? :confused:
    mert1991 @ bg 1
  • dudidudi Публикации: 76
    редактирано 18.06.2014
    в играта царува едно правило това на по силният ако смятате че можете да удържите открадното село пробвайте се но практиката показва че не се получава ,защото този дето им села е по опитен и по добре развит за да ги има
    dudi @ bg 1
  • Firemaster (BG1)Firemaster (BG1) Публикации: 1,104
    редактирано 22.06.2014
    аз си търся село, но немога да открия ...
    20a6j54.gif
  • jiktak (BG1)jiktak (BG1) Публикации: 60
    Във велика империя има достатъчно много аванпостове пък няма толкова активни играчи. А в дръгите кралства няма достатъчни села пък има активни играчи , който се мъчат да се развиват  не би трябвало да е така !  Селове трябва да има за всеки замак във всички  кралства !!
    и на двете месата   няма  нищо    на зелено  постове неможе да се намерят  по  хубавите постовте се наследяват  вече... а за селата е много трудно да се уредиш

трябва да чакаш   да  влязат голям брои играчи   и тогава се пускат села  аз лично скоро не съм видял  да има свободни села а и ако нямаш съуз  който има    връски на цялата карта е  невазможно да се уредиш със села   както и ако си го откраднеш  естествено че ще има войни   за 1 селце
    с  две думи молетесе да направят БГ 2  за да може да станете развити   аз играя от 4 години със прекъсвания  и знам какво беше във началото и сега   играта вече е направена така че без рубини неможеш да се развиеш  села няма постове няма
    бих спрял да играя  ако не бях вложил  толкова време във играта..
    jiktak @ bg 1
  • ???? ? ? (BG1)???? ? ? (BG1) Публикации: 1
    как се разбира кое село есвободно
  • FastStoian (INT1)FastStoian (INT1) Публикации: 232
    няма палатки до него
    FastStoian @ WWW 1
Тази дискусия е била затворена.