Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Технически проблеми и бъгове

Армия

ani_mishkataani_mishkata Публикации: 81
След това спиране на сървъра армията ми изчезна!!!
Писна ми от неграмотни работи!!! Аз си давам парите, а вие постоянно правите гафове. Писна ми вече от малоумни работи!!!!!!!!!!!!!!!!
Post edited by ani_mishkata on
ani_mishkata @ bg 1
«1

Коментари

• aleksKnight (BG1)aleksKnight (BG1) Публикации: 410
    редактирано 27.08.2013
    аз пък до сега и стотинка не съм дал :):):)
    а сега толкова много оплаквания ще отидат при тях за наказание за това че на хората им е изчезнала армията
  • редактирано 27.08.2013
    Тея се оляха . Колко пъти смятат да спрът сървъра . Май не са изчезнали достатъчно воиници .
  • zebri4katazebri4kata Публикации: 21
    редактирано 27.08.2013
    пфффф и на мен ми изчезна армията.600 рицари бях пуснала по 5 кули на зимата и след поредната поддръжка просто не се върнаха.На мен ми се случва за пръв път,но е много неприятно.
    zebri4kata @ bg 1
  • ilia01ilia01 Публикации: 7
    редактирано 27.08.2013
    и моята армия в глетчера изчезна -бях ги пуснал по кулите да бия разбойниците и просто се изпариха. Това се случи преди час при спирането на играта.
    ilia01 @ bg 1
  • ani_mishkataani_mishkata Публикации: 81
    редактирано 27.08.2013
    Аз пуснах в пясък в зима.. Пуснах бирник и сега нямам монети и армия с която да си ги възтановя. Дала съм над 600лв. за тази игра и вече се замислям дали си заслужава.
    ani_mishkata @ bg 1
  • taks (BG1)taks (BG1) Публикации: 14
    редактирано 27.08.2013
    И на мен ми изчезна 170 армия бях пуснал по кула на варварите атака а пък не се върна и това което носеха и другото е че имам доклад от битка с варварите а в задачите не е отразено и петте точки не ги отчита като спечелени ако искате и доклад имам.
    taks @ bg 1
    редактирано 27.08.2013
    ами ще чакаме да видим някой ще ни обърне ли внимание. Само дано не се появят изневиделицата когато няма храна за тях.
    ilia01 @ bg 1
  • ИвелинаGamer (BG1)ИвелинаGamer (BG1) Публикации: 6
    редактирано 27.08.2013
    До сега не е имало случай да спрете сървъра и да няма проблем , до кога ще изчезват армии , ресурси , рубини и т.н.
    ИвелинаGamer @ bg 1
  • okvardzokvardz Публикации: 3
    редактирано 27.08.2013
    Да се включа и аз.Изчезнаха ми 500 ветерана при атака от 120.Бяха за подкрепа.А малко преди това пуснах поредния СМС.Почва да става досадно.
    okvardz @ bg 1
  • Vaskuu_Plazm1TeVaskuu_Plazm1Te Публикации: 20
    редактирано 27.08.2013
    На мен колеги ми изчезнаха 400 ветерана от пясъка излязох обедна почивка и като се върнах ги нямаше,не ги бях пуснал дори на атака от замъка си ми изчезнаха най-нагло и гадно.и не са дезертирали защото имах храна за 7 дена.Но след оплакване във съпорта(незнам дали това помогна) но ми се появиха 1000 нови ветерана в главното на тревата.Съвет ако не сте се оплакали го направете
    Vaskuu_Plazm1Te @ bg 1
  • редактирано 27.08.2013
    Пишете на съпорта бе хора . Какво сте тръгнали един по-един да се оплаквате .
    редактирано 27.08.2013
    Аз писах до съпорта,но все тая.При всеки проблем ми изпращат едно и също автоматично съобщение.С една дума,никой няма да ми върне загубите...нито армията,нито точките слава за турнира.Това е положението.Ако знаех,че за пореден път ще ме прекарат,нямаше да си купя толкова много рубини.Една стотинка нямаше да им дам.
    zebri4kata @ bg 1
    редактирано 27.08.2013
    BraveEvstati написа: »
    Пишете на съпорта бе хора . Какво сте тръгнали един по-един да се оплаквате .
    как да пиша в тоя супорт
    ilia01 @ bg 1
  • Vasil DenovVasil Denov Публикации: 2
    редактирано 27.08.2013
    И при мен изчезнаха над 250 атакери на картата на великата империя и почти 300 атакери(от които викинги-дезертьори повечето) на глетчера :( ...мноо зле става тази игра
    Tsonko66 @ bg 1
  • ico7ico7 Публикации: 54
    редактирано 27.08.2013
    на мен на всички земи предимно атакуващи:((( писах на съпорта да видим, преди месеци ги възстановиха.
    ico7 @ bg 1
    редактирано 27.08.2013
    На мен ми върнаха загубената армия на точното място .Браво,много съм доволна :)))
    zebri4kata @ bg 1
  • ani_mishkataani_mishkata Публикации: 81
    редактирано 27.08.2013
    Писах на съппорт и ми въстановиха всичко изгубено.
    ani_mishkata @ bg 1
    редактирано 27.08.2013
    на мен само на зелено, на другите земи си ги чакам още. :(
    ico7 @ bg 1
  • Raziel86 (BG1)Raziel86 (BG1) Публикации: 102
    редактирано 27.08.2013
    браво. аз чакам да видим на север дали ще ми ги върнат. ако не поне да върнат едно писмо, че следващото ще е с доста нецензорни думи.:mad:
    Raziel86 @ bg 1
    редактирано 28.08.2013
    ОЩЕ СИ ЧАКАМ ВОЙСКИТЕ , ЗИМА ПЯСЪК И ОГЪН, МАЙНАТА МУ НА ДЕФА ВЪРНЕТЕ МИ АТАКИТЕ, НАД 3.5К МИ ЗАТРИХТЕ, КАК ДА СИ ИГРАЯ??? PLEASEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    :mad:
    ico7 @ bg 1

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл