Zoe

اسم المستخدم
Zoe
الزيارات
6,245
الرتب
Moderator
مسجل
النشاط
النقاط
2,664
مشاركات
15,826
شارات
37

نشاط

 • AGRESOR (CZ1)
  to HTML úplně na ho...... pořád to padá nemohl jsem se ani na horizont dostat strčte si ho někam myslím že Vám zas hromada hráčů přestane hrát
  17.02.2020
 • Jirka V (CZ1)
  Ahoj Zoe. Měl bych prosbu. Podle toho co mi přišlo (a nejen mě) mailem, by mělo být možno sloučit některé budovy - konkrétně strážnici a kasárna, do jedné budovy. Od kdy to bude možné a jakým způsobem to bude možno provést ? Předem díky za radu.
  02.02.2020
 • Aesir (CZ1)
  Ahoj prihlašeni prostě nejde HTML  pomale na Zelenem Adobe vše ok  horizont nefunkčni  vyhozene penize za ruble a nemožnost podporit ali posledni den  ...jinak je  hra super a  promin že tě takhle drtim Roman
  30.01.2020
 • boa (CZ1)
  ja mam opet problem, mám koupeny jeřab a stejně druhý stavař nejede(((((((

  29.01.2020
 • LegendaryAlice (CZ1)
  Po dnešních údržbových pracích mi opět skočila produkce dolů cca o 2-3K a nejen mě.Dá se s tím něco dělat?Posledně když se mi něco podobného stalo,tak už se s tím nehnulo a trvalo mi dost dlouho,než jsem to dostala znovu nahoru.A tituly i vše ostatní mám stabilně v pohodě,tak tím to opravdu není.
  20.01.2020
 • LegendaryAlice (CZ1)
  Nevím jestli se tím někdo hodlá zabývat ale  VRAŤTE ZPĚT SPECIÁLNÍ NABÍDKY  a ty tzv "truhly s poklady" dejte do pryč !!! Veškeré výhody ve hře se postupně ruší a nahrazují předraženými experimenty jako je "VÝPRODEJ".Proč máme dvakrát platit za něco ,co nám neposkytuje ani původní možnost výběru ba ani bonus?Při nákupech bonusů v akcích které byly i 200% v rubínech se zároveň dalo ve speciální nabídce libovolně navolit vše,co hráč potřeboval ( dle svého uvážení) a vytvořil si tak vlastní balíček dle svého herního stylu. Bonusy jste zrušili a nabídky nahradili nesmyslem, který je na pevno nastavený a nutí nás zakoupit to , co je nám mnohdy k ničemu a pokud chceme rubíny, tak platíme znovu.Kdo si myslíte ,že vám na tohle bude ještě chodit?Hodně lidí je tady už naštvaných a tahle vydřidušská politika GGS páchá na hře jen škody.Logicky to působí dojmen,že je zde snaha hráče donutit k větším nákupům a omezit jim vlastní volbu ve hře.
  20.01.2020