Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Wyszukiwanie przypomnień

Witajcie Farmerzy 
Zapraszam Was do dyskusji na temat najnowszej aktualizacji.
Szczegóły znajdziecie TU.
Diana

Komentarz

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    A co się dzieje ze zlotymi jablkami i srebrnymi? ostatnie trwalo tylko 2 dni, zamiast 6 i teraz nie ma. coś kombinujecie, ale co?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    A co się dzieje ze zlotymi jablkami i srebrnymi? ostatnie trwalo tylko 2 dni, zamiast 6 i teraz nie ma. coś kombinujecie, ale co?
    Pojawi się na pewno tylko nie wiem jeszcze kiedy. Podejrzewam, że było krótsze ze względu na aktualizację.
    Diana 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Diana powiedział(a):
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    A co się dzieje ze zlotymi jablkami i srebrnymi? ostatnie trwalo tylko 2 dni, zamiast 6 i teraz nie ma. coś kombinujecie, ale co?
    Pojawi się na pewno tylko nie wiem jeszcze kiedy. Podejrzewam, że było krótsze ze względu na aktualizację.
    Diana 
    już jest:)
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Kolejny lifting....? mam wrażenie że GGS ..nie ma już ochoty rozwijać tą grę ..? :(:( 
    widać to po aktualizacjach jakie ..wprowadza :( , które nic nam nie dają ..? To 
    czym mogło by się zająć ...to czeka latami by coś zmienić ? :(
    A nowych pomysłów nie brak na zmiany ? , ale te pomysły nie trafiają do nas na farmy ...a szkoda  :(:(:( !. ... wciąż niezadowolona :(:(:( 
  • Wanatki (PL1)Wanatki (PL1) PL1 Posty: 20
    Proszę o podpowiedź w którym dokładnie miejscu znajdę informację jak długo dana osoba jest członkiem sojuszu.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Sprawdzasz tam, gdzie masz dane dotyczące aktywności w projektach, zainwestowanych dolarów czy złota w sojusz:


  • Wanatki (PL1)Wanatki (PL1) PL1 Posty: 20
    Dziękuję bardzo za informację :)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Basia777 (PL1) powiedział(a):
    ..Kolejny lifting....? mam wrażenie że GGS ..nie ma już ochoty rozwijać tą grę ..? :(:( 
    widać to po aktualizacjach jakie ..wprowadza :( , które nic nam nie dają ..? To 
    czym mogło by się zająć ...to czeka latami by coś zmienić ? :(
    A nowych pomysłów nie brak na zmiany ? , ale te pomysły nie trafiają do nas na farmy ...a szkoda  :(:(:( !. ... wciąż niezadowolona :(:(:( 
    Zgadzam się, aktualizacja nie wniosła nic, po co mi informacja od kiedy gracz jest w grze? Może jakiś statystyk lubi takie dane....?!
    Wolałbym, o co już próbowałem się doprosić, żeby nad statkami z rybami po złowieniu były piktogramy, jakie ryby są złowione,,- na telefonie bez zbioru nie ma jak tego sprawdzić, a w silosie rybnym jest to bardzo przydatne. Ale zadowolenie jest....
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Sprawdzasz tam, gdzie masz dane dotyczące aktywności w projektach, zainwestowanych dolarów czy złota w sojusz:


    z ta data dołaczenia do sojuszu  jest cos nie halo , u nas szefowa załozyła sojusz w 2016 a w dołaczonych ma 2021 tak samo jest u  pozostałych graczy są gracze z dużo większym stażem a praktycznie wszyscy maja od 2021. 2022, 2023
  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Sprawdzasz tam, gdzie masz dane dotyczące aktywności w projektach, zainwestowanych dolarów czy złota w sojusz:


    z ta data dołaczenia do sojuszu  jest cos nie halo , u nas szefowa załozyła sojusz w 2016 a w dołaczonych ma 2021 tak samo jest u  pozostałych graczy są gracze z dużo większym stażem a praktycznie wszyscy maja od 2021. 2022, 2023
    Cześć
    Dla niektórych może to wynikać z tego, że opuścili stowarzyszenie (być może tylko na jakiś czas) i wrócili.
    Jeśli gracze wiedzą, że tego niezrobili i mają niewłaściwą datę członkostwa, muszą napisać do pomocy technicznej.
  • gladia (PL1)gladia (PL1) PL1 Posty: 53
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Sprawdzasz tam, gdzie masz dane dotyczące aktywności w projektach, zainwestowanych dolarów czy złota w sojusz:


    z ta data dołaczenia do sojuszu  jest cos nie halo , u nas szefowa załozyła sojusz w 2016 a w dołaczonych ma 2021 tak samo jest u  pozostałych graczy są gracze z dużo większym stażem a praktycznie wszyscy maja od 2021. 2022, 2023
    wystarczy wyjść z sojuszu na chwilę i ponownie wejść i już jest inna data... A wychodzi się nie raz często, żeby np. zrzucić punkty :)
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    gladia (PL1) powiedział(a):
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Sprawdzasz tam, gdzie masz dane dotyczące aktywności w projektach, zainwestowanych dolarów czy złota w sojusz:


    z ta data dołaczenia do sojuszu  jest cos nie halo , u nas szefowa załozyła sojusz w 2016 a w dołaczonych ma 2021 tak samo jest u  pozostałych graczy są gracze z dużo większym stażem a praktycznie wszyscy maja od 2021. 2022, 2023
    wystarczy wyjść z sojuszu na chwilę i ponownie wejść i już jest inna data... A wychodzi się nie raz często, żeby np. zrzucić punkty :)
    tak już wiem , dzieki ,Panda juz wyjaśniłą :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik