Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Teknik sorunlar

bakim sonrasi hatalardan biktik

nirvana (TR1)nirvana (TR1) Gönderiler: 7
En son japon yemi ploblemiyle yapilan bakim sonrasi oyuna giremiyorum oyun ögeleri yükleniyor diyor ve bekliyor 2 3 ugrastan sonra oyuna giriyorum fakat ürünleri toplarken donuyor koop üyelerin hicbirisi gözükmüyor projeler sifir gözüküyor lütfen bir tarafi düzelteyim derken baska yerleri bozmayin artik bu hatalar yüzünden oyun cekilmez oldu ve iyice sogudum.

Yorumlar

• petunyaa (TR1)petunyaa (TR1) TR1 Gönderiler: 11
    En son japon yemi ploblemiyle yapilan bakim sonrasi oyuna giremiyorum oyun ögeleri yükleniyor diyor ve bekliyor 2 3 ugrastan sonra oyuna giriyorum fakat ürünleri toplarken donuyor koop üyelerin hicbirisi gözükmüyor projeler sifir gözüküyor lütfen bir tarafi düzelteyim derken baska yerleri bozmayin artik bu hatalar yüzünden oyun cekilmez oldu ve iyice sogudum.
    Altına imzamı atarım.Bir de harika iş yapmışlar gibi memnuniyet anketi göndermişler :(
  • leylaayka (TR1)leylaayka (TR1) Gönderiler: 10
    aynen bendede sorun devam ediyo
  • En son japon yemi ploblemiyle yapilan bakim sonrasi oyuna giremiyorum oyun ögeleri yükleniyor diyor ve bekliyor 2 3 ugrastan sonra oyuna giriyorum fakat ürünleri toplarken donuyor koop üyelerin hicbirisi gözükmüyor projeler sifir gözüküyor lütfen bir tarafi düzelteyim derken baska yerleri bozmayin artik bu hatalar yüzünden oyun cekilmez oldu ve iyice sogudum.
    Aynen ayrıca oyuna okadar şey ekledilerki  beyinleri sulandı birini yapyım derken diğerini bozar oldular artık bizleri robot görürken  kendileri kilitlendi bence  .
  • eylülkayra (TR1)eylülkayra (TR1) Gönderiler: 1
    Aynı sorun bendede devam ediyor.
  • ATLANTISS (TR1)ATLANTISS (TR1) Gönderiler: 1
    Hala oyuna giremiyorum, sohbet sayfası proje, araştırma bomboş, sorun bendemi oyundamı anlamış değilim.
  • amelya (TR1)amelya (TR1) Gönderiler: 2
    2 gündür.oyuna girilmiyo,girilse sohbet,proje  çalışmıyoooo alooooooo.....
    birileri bizi  de önemsiyip bi ilgilensin..devamlı yenilik eklenti iyide bi ardınıza bakın ne oldu diye.. :/
  • amelya (TR1)amelya (TR1) Gönderiler: 2
    artı şampiyona başlıcak.ne olcak o zaman .çözüm lütfen... :(
  • elmacı07 (TR1)elmacı07 (TR1) TR1 Gönderiler: 2

Sevgili moderatörler ,

Nennnnnnnnnnnnnnnn nennnnnnnnnnnnnnnn nennnnnnnnnnnnnnnnnnnn nen , iyi  uykular ....Yakında da noel nedeni ile tatile girersiniz Ooooooooooooohhhhhhhhhhh , hayat size güzel , oyunculara çile...

Neredeyse  4-5 gündür devam eden sorunu rüyanızda çözersiniz artık  (Bu duyarsızlıkla bundan da hiç umudum yok ya. Yoksa beceriksizlik mi demeliydim???...)

Eh hadi tatlı rüyalar....

• An itibari ile merkeze sorunları içeren mail gönderdim.Bakalım onlar da bizim moderatörler gibi ilgisiz mi kalacaklar  yoksa sorunu çözecekler mi??? 
  • nirvana (TR1)nirvana (TR1) Gönderiler: 7
    Bir hafta oyunda yoktum hatalarin düzelmis ümidiyle oyunu actim ama maalesef gene ayni sorun devam ediyor ilgi yok bakalim nereye kadar biz biktik usandik artik bu hatalardan siz de lütfen ilgisiz kalmaktan bikin da bizi hatirlayip birseyleri bozmadan bizi mutlu edin yoksa cok sey mi istiyoruz
  • makaya (TR1)makaya (TR1) Gönderiler: 9
    Arkadaşlar sizleri bilmiyorum aa genelde online olan ben bu bir kaç aydır yapılan tüm güncellemelerden sonra hiç bir şeyin düzenlemesi olmadı aksine dahada kötü oldu benim bildiğim güncellemede yeni ve yavaş olan programların daha hızlı olması içindir ama kaç aydır devamlı yanlışlar çiftliğimize girilememe girildiğinde ekinlerin toplanamaması koop yarışı başladıktan sonra kaldırılıp yerine silo yarışı açılması silo yarışında koop sıralamalarının eksik olması bu aklımdakiler bile bu oyunun kendi kendini imha ettiğinin belgesidir ben onlıne olmayı düşünmüyorum artık yarışmıyorum hele memnunıyet formunuzu hemen siliyorum memnun etmeden o formu yollamanız bile başlı başına saçmalık 
    Uzun zamandir ayni sikayetler dönüp duruyor ortada oyun artık iskence haline geldi koop üyeleri yok projeler yok yazilanlar dolayisyla yok oyuna 10 sefer  denemeden sonra giriliyor ürünler toplanamiyor donuyor bir ciftlikten bir ciftlige gecis yaparken donuyor mecbur cik tekrar oyuna 10 sefer denemeden sonra girebiliyorsan ne mutlu yazdik dile getirdik icrat yok ne diye hata düzeltmesi yapiyorsunuz onu da anlamadim daha cok hata yapmak icin mi hatalari düzeltmek icin degilde daha cok milletle dalga gecermiscesine yapiyorsunuz sanki bunu bir de üstüne memnuniyet anketi süpersiniz igrenclesti oyun cekilmez oldu Kervansaray koopu olarak bizlerde kopp yarismalarindan cekildik artik abuk sabuk hatalar yapmaktan vazgecin demektenden de biktik usandik
    oyun oynarken eglenmiyoruz iskence cekiyoruz duyrulur
  • Zaaaaa (TR1)Zaaaaa (TR1) Gönderiler: 11
    simdilik yeni bakima veya hata düzeltmesine kadar oyuna rahatlikla giriliyor ins.böyle devam eder tesekkür ederim en azindan giris yaparken cile bitti
    Yeter artikkkkkk yeterrrrr 2 3 gün düzeldi oyun oh cile bitti dedik tesekkür ettik ama size tesekkür etmeye gelmiyor gene oyun ayni bugün bakim mi yaptiniz hata düzeltmesi mi yaptiniz ne oldugu belirsiz gene ayni oyuna zor giriliyor proje koop üyeleri yazismalar  yokkkk sizin ne yaptiginiz belirsiz bu sorun sadece bende mi var diger arkadaslar sizler de oyun nasil lütfen bildirseniz cok sevinecegim
  • Lorien Hanım (TR1)Lorien Hanım (TR1) TR1 Gönderiler: 3
    Yeter artikkkkkk yeterrrrr 2 3 gün düzeldi oyun oh cile bitti dedik tesekkür ettik ama size tesekkür etmeye gelmiyor gene oyun ayni bugün bakim mi yaptiniz hata düzeltmesi mi yaptiniz ne oldugu belirsiz gene ayni oyuna zor giriliyor proje koop üyeleri yazismalar  yokkkk sizin ne yaptiginiz belirsiz bu sorun sadece bende mi var diger arkadaslar sizler de oyun nasil lütfen bildirseniz cok sevinecegim
    ayni sorunlar bendede var
  • nirvanam (TR1)nirvanam (TR1) TR1 Gönderiler: 11
    Merhaba oyun gene eskiye dönüs yapti kopp üyeleri pojeler hicbirsey gene gözükmüyor oyuna girmekte gene zorluk cekiyoruz bilgilerinize sunulur
    Herkese merhaba dünden beri oyun gene eskiye döndü yine hicbirsey gözükmüyor yazismalar koop üyeleri projeler yok sadece ben de degil bu sorun koop üyelerinde de ayni durum düzeltirseniz seviniriz ins.en kisa zaman da düzelmesini bekliyoruz oyun cok donuyor agirlasti 
  • Zaaaaa (TR1)Zaaaaa (TR1) Gönderiler: 11
    Herkese merhaba dünden beri oyun gene eskiye döndü yine hicbirsey gözükmüyor yazismalar koop üyeleri projeler yok sadece ben de degil bu sorun koop üyelerinde de ayni durum düzeltirseniz seviniriz ins.en kisa zaman da düzelmesini bekliyoruz oyun cok donuyor agirlasti 
    merhaba, türk moderator yok hataları vs buraya yazıyorsun ama bizden başka kimse okumuyor bilesin :neutral:  uluslar arası formda veya destege bildirirsen daha etkili olur
  • erdem_2007 (TR1)erdem_2007 (TR1) TR1 Gönderiler: 312
    oyuna girebilen varmı
    oyuna girebilen var mi arkadaslar oyun ögelerini yükle de donuyor oyuna girmiyor sorun sadece ben de mi acaba
  • cemo55 (TR1)cemo55 (TR1) TR1 Gönderiler: 5
    merhabalar oyuna girdikten sonra  birkaç dakika içinde  oyun donuyor tekrar başlatıyorum yine oluyor hata mı var acaba tşk
  • cemo55 (TR1)cemo55 (TR1) TR1 Gönderiler: 5
    merhabalar sorun devam ediyor oyun oynıyamıyorum

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak