Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Teknik sorunlar

Ne yaptınız sıkı çalışma etkinliği alt üst oldu yine.

ÖTÜKEN (TR1)ÖTÜKEN (TR1) TR1 Gönderiler: 275
Şu saat itibariyle ne yaptınızssa sıkı çalışma etkinliğinde ütrünler yer değiştirdi alt üst oldu

Yorumlar

• Şu saat itibariyle ne yaptınızssa sıkı çalışma etkinliğinde ütrünler yer değiştirdi alt üst oldu

Oyuna girebiliyor musunuz?
  • ÖTÜKEN (TR1)ÖTÜKEN (TR1) TR1 Gönderiler: 275
    evt girebiliyorum ama sıkı çalışma etkinliğinde belirtilen ürünlerin yerini başka ürünler almış.solda görevlerdede etkinliç başlat uyarısı var.
  • sdstc (TR1)sdstc (TR1) TR1 Gönderiler: 214
    şuan herkes aynı hatayı alıyor.
  • yamano (TR1)yamano (TR1) Gönderiler: 11
    bir önceki etkinlikte ben bunun tartışmasını açmıştım. yine aynısı oldu. yumurta vardı bakımdan sonra alfalafa geldi. makina resetlendi. envantere aldığım sandık ve dekorlar tekrar geldi.
  • Big farm  bakım ve güncellemeleri son zamanlarda son derece gayri ciddi olmaya başladı.Bir önceki sıkı çalışmada da aynı şekilde yapmışlar ;  hatadır , düzelir demiştik.Ama görüyorum ki bilinçli yapılıp oyuncularla dalga geçiliyor. Keyifleri bilir , sonuçta tek keyifli oyun bu değil. Bakım çalışmaları sırasında alternatifini buldum bile :) Yetkililere teşekkürler , pc başında esir olmaktan kurtuldum :)
  • ÖTÜKEN (TR1)ÖTÜKEN (TR1) TR1 Gönderiler: 275
    Oyuna o kadar çok şey ekledilerki luzumlu lüzumsuz hem oyun ağırlaştı hemde kendileri herşeyi karıştırır  oldular.yani oyun artık yorar oldu bizleri.

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak