Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Oyun ile ilgili sorular

14 Aralık Güncelleme - Kooperatif Şampiyonası ödül değişiklikleri ve Kooperatif Köyü

Stardust (TR1)Stardust (TR1) TR1 Gönderiler: 362
13.12.2016 düzenlendi kategorisi Oyun ile ilgili sorular
Çoğumuz bunu daha önce test sunucusuna gördük, artık normal sunucularda da kullanılmaya hazır. Bu güncelleme Kooperatif Şampiyonası için yeni ödüller ve kooperatif köyünü getirecektir! Daha fazla ayrıntı için okumaya devam edin:

Depo

*Bu yeni bina, her çeşit kooperatif malzemesi için bir depolama alanı olarak çalışacaktır: hem sizin hem de diğer tüm kooperatif üyeleri için.

*Birinci seviye, kooperatif köyüne girer girmez kullanılabilir olacak.

*Deponun her seviyesinde hem normal hem de özel ürünler için farklı saklama sınırları vardır. Her bir yükseltme ile bu sınırlar artar.

*Depo sayesinde aşağıdakilere genel bir bakış verebilirsiniz:

*Tüm köy özel ürünler (hammadde (büyüyen ve madencilik), kereste ve tekstil fabrikası, mineraller ve metal fabrikası ve diğer ürünler) ve tüm köy faaliyetleri (toplama dönemleri, inşa etmeye / yükseltmeye hazırlanma, geliştirme / yükseltme) .

*Ürün bilgileri (kişisel miktarlar, kooperatif tutarlar, şu anda çevrimiçi olan tüm üyelerin tutarı).

If a player leaves a cooperative, all their products will be sold and they will get village dollars in return.

Bir oyuncu bir kooperatiften ayrılırsa, tüm ürünler satılacak ve karşılığında köy doları alacaklardır.

Depo diyalogu (genel bakış)

Köy Bankası

*Bu yeni bina kooperatif köyünüzü ve tüm yeni binalarını yenilemek için dolarları köy doları haline getirecektir!

*Birinci seviye, kooperatif köyüne girer girmez kullanılabilir olacak.

*Bu banka, oyunu geçici çiftliklerde mevcut diğer banka sistemlerine benzer bir mekanik kullanarak dolarınızı köy doları haline getirecektir.

*Her biri daha yüksek bir döviz kuru sağlayan 50'ye kadar yükseltme düzeyi olacaktır.

Kereste ve Tekstil Fabrikası

*Bu yeni bina, kavak, köknar ve bambu gibi organik kaynakları çatı kaplama zırhaları, Halatlar, Reçine, Kumaş, Boya, Blok panolar, Mobilya keresteleri, Mineral yün gibi yapı malzemelerine dönüştürür.

*Hammadde ve köy doları gerektirir.

*Hazırlanmış materyallerle, kooperatif arkadaşlarınızla birlikte yeni tesisler kurabilir ve geliştirebilirsiniz.

*Bazı yükseltmelerle yeni tarifler açılacak ve aynı zamanda üretim maliyetleri düşecek ve üretim artacak.

*Her reçete 5 farklı malzemeye ihtiyaç duyacaktır.

*Yemek tarifleri yoluyla alabileceğiniz iki farklı malzeme vardır: İnşaat Malzemeleri (tüm köy tesis seviyelerini oluşturmak ve bunların bir kısmını korumak için) ve Tesis Malzemeleri (bazı tesislerde kullanılan özel ürünler).

*Tüm ürünler çiftlik dükkanında satılabilir.

*İşleyişi çiçek dükkanı gibi.

Mineral ve Metal Fabrikası

*Bu yeni bina, ateş, kil ve beyaz kumun kullanımı ile Tuğla, Çivi, Odun Kömürü, Çelik kirişler, Kablo, Renkli fayanslar, Çimento, Cam, Betonarme gibi yapı malzemeleri haline dönüştürecek.

*Bu hammadde ve köy doları gerektirir.

*Bu hazırlanmış materyallerle, kooperatif arkadaşlarınızla birlikte yeni tesisler kurabilir ve geliştirebilirsiniz.

*Bazı yükseltmelerle yeni tarifler açılacak ve aynı zamanda üretim maliyetleri düşecek ve üretim artacak.

*Her reçete 5 farklı malzemeye ihtiyaç duyacaktır.

*Yemek tarifleri yoluyla alabileceğiniz iki farklı malzeme vardır: İnşaat Malzemeleri (tüm köy tesis seviyelerini oluşturmak ve bunların bir kısmını korumak için) ve Tesis Malzemeleri (bazı tesislerde kullanılan özel ürünler).

*Tüm ürünler çiftlik dükkanında satılabilir.

*
İşleyişi çiçek dükkanı gibi.

Kenar Bitkileri

Çayır: Ana bitki (yasemin) + kenar bitki (bambu)

Bu sistem kooperatif köyünüzü inşa etmek ve yükseltmek için yeni ürünler ve üretim döngüsü sağlayacaktır.
Tarladaki bitkilerin yanında kenar bitkileri yetiştirirken, normal çiftliklerinizdeki üretiminizi azaltmaya veya durdurmaya gerek duymadan yeni malzemeler üretebileceksiniz.
Tarlanın normal üretimine bağlı olarak kenar bitkileri hasat edilirken uygulanan bir ceza sistemi var.
Bu cezalar
(Normal üretimin% 'sini azaltır)
Sabit bir miktarda sürer ve normal bitki dikerek azaltılabilir (kenar bitki olmadığında)

Islak: Bazı kenar bitkileri tesisi bir süre ıslak hale getirir. Bu süre zarfında kil (hammadde) birimlerini bulabilirsiniz.
Kurumuş: Bazı kenar bitkileri tesisi kurutur, yüzeyi bir süre kuru kalır. Bu dönemde beyaz kum birimleri (hammadde) bulabilirsiniz.
Taşlı: Bazı kenar bitkileri taşların artmasını teşvik ederek tesisi bir süre taşlı yapar. Bu dönemde birimler taş (hammadde) bulabilirsiniz.

Kenar bitkilerinin ve düzenli bitkilerin hasat edilmesi daima aynı zamanda olur (hasat ettiğiniz bitki bitkilerinin miktarı normal bitkinin kalan büyüme süresine bağlıdır).

Kenar bitkileri, yetiştirme süresine, üretim tesis seviyesine ve humus kullanımına bağlıdır.

Yeni menülerden bazılarına dair bilgiler

1. Yapı diyalogu geliştirme.

2. Belirli bir seviyedeki en gayretli bağışta bulunanlar için Onur Listesi.

3. Yapı / yükseltme süresini azaltmak için 10 üyeye kadar üyelerin yardım edebileceği diyalogu hızlandırma / atlama.

Kooperatif Şampiyonası için Yeni Ödüller:

Kooperatif Şampiyonasında yapılan son değişikliklerle ilgili geri bildiriminizi dinledikten sonra, bu etkinlikte aşağıdaki değişiklikler yapmaya karar verdik:

TOP 1 kooperatifi aşağıdaki ödüller arasından seçim yapabilecektir:

Ördek göleti (zorluk seviyesine bağlı olarak Normal, Lüks veya Göz kamaştırıcı)
Kooperatif elma bahçesi (geri döndü)
Kooperatif kiraz bahçesi (geri döndü)
Kooperatif elma bahçesi için görünüş
Keçi balonu dekorasyonu.

TOP 5 kooperatifler aşağıdaki ödüller arasından seçim yapabilecektir:

1 Gizem kutusu (başka şeylerin yanında altın çiçek tohumları ve altın maden lisansı da içerebilir)
Destekçi: XP puanlarını iki katına çıkar
Destekçi: gemiden daha çok at nalı
Her ligin etkinlik ödüllerine yüksek değerli bir gizem kutusu (altın kutular *) ekledik.

Gümüş ve Altın: Bu kutular sadece deniz yosunu, sera tohumları, altın çiçek tohumları ve altın madenciliği lisanslarına sahiptir.

Çaylak ve Bronz: Bu kutular sadece yosun parçalarına ve sera tohumlarına sahiptir.

Post edited by Stardust (TR1) on

Yorumlar

• delman (TR1)delman (TR1) TR1 Gönderiler: 1
    Tarlalarıma kenar bitkisi ektim, ama toplayamıyorum, samanlıkta yer yok diyor, sat diyorum satmıyor da, bu yüzden sıkı çalışan etkinliğini yapamıyorum
  • halocu ceren (TR1)halocu ceren (TR1) TR1 Gönderiler: 6
    Tarlalarıma kenar bitkisi ektim, ama toplayamıyorum, samanlıkta yer yok diyor, sat diyorum satmıyor da, bu yüzden sıkı çalışan etkinliğini yapamıyorum
    depo ya gidip oradan satarsan toplayabilirsin iyi oyunlar
  • DidemUser2 (TR1)DidemUser2 (TR1) Gönderiler: 3
    köy mutluğunu nasıl yükselteceğiz bilgi veren birileri varmı acaba
  • kooperatif doları nasıl kazanabilirim
  • Stardust (TR1)Stardust (TR1) TR1 Gönderiler: 362
    köy mutluğunu nasıl yükselteceğiz bilgi veren birileri varmı acaba

Köy mutluluk değeri olan dekorlar eklemeniz gerekiyor. Köy mutluluk değeri olan dekorlar etkinliklerden veya oyunun hediyesi olarak ara deponuzda bulunabilir/elde edilebilir.

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak