Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Topluluk Konuyla Dışı

geri döndüm :dd

galatasaray321 (TR1)galatasaray321 (TR1) Gönderiler: 49
11.07.2016 düzenlendi kategorisi Konuyla Dışı
meraba arkadaşlar tanıyanlar tanır -.- vefa ben  yani  galatasaray2000  eskilerden kim var ? :dd burda ne kavgalarımız oldu. Ne çılgın konularmız :dd 2012 de girmişdim lan ben ilk bura çok eski üyeyim bilen bilir :dd Leylayıda getircem ) 
bide benm hesab neden kapandı ? -.- 
Post edited by galatasaray321 (TR1) on

Yorumlar

• Aygun92 (TR1)Aygun92 (TR1) Gönderiler: 3,403
    vay Vefa men taniram :) xos geldin getir getir Leylanida
    Dunyada tek gozel allahdi,
    Dunyanin en gozel musiqisi azandi,
    En yaxsi idman namazdi,
    En yaxsi kitab Quran'di....

• vay Vefa men taniram :) xos geldin getir getir Leylanida
    getircem balm *,* eski günlemrize dönsek keşke ( 

• Antibiyotik07 (TR1)Antibiyotik07 (TR1) TR1 Gönderiler: 8,939
    vefa hoş geldin canısı ben de Yusuf herhalde tanırsın seni tekrar burada görmek ne güzel! :DD
    Sakin bir ev, kendi yetiştirdiğimiz çiçekler, ilham verecek kitaplar, sevilmeye değer birkaç arkadaş, acı veya pişmanlık vermeyen masum eğlenceler, gerçeğe bağlılık, güven, ümit ve sevgi dolu bir yürek dünya'nın bütün zevklerinden daha değerlidir.

joseph h.doodson
  • vefa hoş geldin canısı ben de Yusuf herhalde tanırsın seni tekrar burada görmek ne güzel! :DD
    tanıdım Yusuf abi =D asdlsdks nasılsın ve hb :smiley: çok özlemişim buraları yeniden yaklb yıkmaya gəldm =D 

İyidir ne olsun sen nasılsın? :D nesini yıkacaksın ki buranın baksana hale ne tat var ne tuz. yani sen bilirsin ama ben olsam yıkmam değmez :DD
    Sakin bir ev, kendi yetiştirdiğimiz çiçekler, ilham verecek kitaplar, sevilmeye değer birkaç arkadaş, acı veya pişmanlık vermeyen masum eğlenceler, gerçeğe bağlılık, güven, ümit ve sevgi dolu bir yürek dünya'nın bütün zevklerinden daha değerlidir.

joseph h.doodson
  • İyidir ne olsun sen nasılsın? :D nesini yıkacaksın ki buranın baksana hale ne tat var ne tuz. yani sen bilirsin ama ben olsam yıkmam değmez :DD
    Iyim sınav bitdi rahadladk :D ve can sıkıntısndan hepsi :D

• hamdullah05 (TR1)hamdullah05 (TR1) Gönderiler: 823
    Beni tanimissindir umarım
  • osman3806 (TR1)osman3806 (TR1) TR1 Gönderiler: 261
    13.07.2016 düzenlendi
    Merhaba hosgeldin bende eskilerdenim fakat foruma pek girmiyodum yaklasik biu oyunu 2 yildir oynuyorum. ben osman berat 13 yasdayim aramiza tekrardan  hosgeldin :)
    İyidir ne olsun sen nasılsın? :D nesini yıkacaksın ki buranın baksana hale ne tat var ne tuz. yani sen bilirsin ama ben olsam yıkmam değmez :DD
    çok özledim seni :(

joseph h.doodson
  • ..VuSKa.. (TR1)..VuSKa.. (TR1) Gönderiler: 159
    Eskiler yavaş yavaş dönüyor ne güzel :D hoşgeldin Vefamm :D

• Beni tanimissindir umarım
    eved tanıdım nasılsn Hamdullah ? 

• Hoşbulduk  memnun oldum tanışdığımıza :) 
    Merhaba hosgeldin bende eskilerdenim fakat foruma pek girmiyodum yaklasik biu oyunu 2 yildir oynuyorum. ben osman berat 13 yasdayim aramiza tekrardan  hosgeldin :)

• İyidir ne olsun sen nasılsın? :D nesini yıkacaksın ki buranın baksana hale ne tat var ne tuz. yani sen bilirsin ama ben olsam yıkmam değmez :DD
    çok özledim seni :(
    bende hepinizi :blush:

• Eskiler yavaş yavaş dönüyor ne güzel :D hoşgeldin Vefamm :D
    hoşbulduk bal`ım *,* 

• empty (TR1)empty (TR1) Gönderiler: 39
    Hoşgeldin Vefaa ^^ Beni unutmamışsındır inşAllah   ;)
  • merabameraba Gönderiler: 5
    Hoşgeldin Vefaa ^^ Beni unutmamışsındır inşAllah   ;)
    yok unutmadım :D konumu buldum sonunda  :D hangi hesabı açyom şifreyi unutyom yav *-* küboşümsün kız sən bənim unuturmuym -.-  yav merve vardı diger kübra vardı -.- pf çok özledim hele kamranıda -.- ondan hiç haber alamadm -.- 
    https://www.facebook.com/yagmur981  fb hesabım *-* giren varsa eklesin bu yıl son sınıf *-* Uniye gireyim yeni tel aldırcam telim kırıldı. onda fbdan numaramı veririm konuşuruz vpda *-* 

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak