Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Oyun ile ilgili sorular

ÜREME KALİTESİ 2 OLAN AT NASIL ELDE EDİLİR.

emirbey (TR1)emirbey (TR1) Gönderiler: 19
10 lvl 8 at yaptım bunları çiftleştirdim 4 tane 10 lvl atım oldu.
4 atı 20lvle geliştirdim. bunları 20 lvlde eşledim 20 tane 20 lvl atım oldu
2 tane 20 lvl atı 30 lvle geliştirdim.birinde üreme kalitesi 1 yazıyordu digerinde yazmıyordu
30 lvlde bunlarıda çiftleştirdim. hala üretim kalitesi 1 yazıyor bu nasıl 2 olcak.

bilen bir aydınlatsın lütfen

En İyi Cevap

• ANGEL__ (TR1)ANGEL__ (TR1) Gönderiler: 1
    Cevap ✓
    ÖNCE BİR TANE 40.SEVİYE AT ELDE EDİCEKSİNİZ 40 OLUNCA AT PAZARI AÇILACAK ORDAN KALİTE SEVİYESİ 2 OLAN AT ALICAKSINIZ SONRA KENDİ ATLARINIZLA EŞLEŞTİRİRSİNİZ...İİ OYUNLAR

Cevaplar

• özlem777 (TR1)özlem777 (TR1) Gönderiler: 4
    oha çok karışık 
  • emirbey (TR1)emirbey (TR1) Gönderiler: 19
    yokmu bilgili biri bu konuda ?
  • AnkaZ (TR1)AnkaZ (TR1) Gönderiler: 325
    İlk baslarda ben de sizin gibi atlarin seviyelerini yukseltmek ile ugrasirdim.
    Ama baktim ki is karisik vazgectim.

Sonucta atlari iyilestirmenin o kadar da farketmedigini anladim.
    Yarislarda benim seviyeme gore at gelmiyor. hep 30 ve ustu hatta 90 ve ustu bile geliyor.
    Ne hikmetse bir cogunda kazanabiliyorsun.
    Normalde sevciyene gore yarisi kazanma durumun olsa 90 seviye at geldiginde kazanama sansin 0 olurdu.
    Benim atimin seviyesi su an 17 , 90 kusur seviye at ile yaristigimda kazanabiliyorum.
    O zaman niye yukseltmek ile ugrasayayim ki.

Her yaris sonunda altin seviyesinde 650 civari bitiriyorum ve 300 altin kazaniyorum.
    Ve artik nal toplayarak seviye yukseltmek ile ugrasmiyorum.
    Benim sahsi fikrim.
    Yarislar tamammen rastgele kazanmak uzere ayarlanmis. Seviyenin o kadar da etkisi yok.
    Vesselam !...
  • ANGEL__ (TR1)ANGEL__ (TR1) Gönderiler: 1
    Cevap ✓
    ÖNCE BİR TANE 40.SEVİYE AT ELDE EDİCEKSİNİZ 40 OLUNCA AT PAZARI AÇILACAK ORDAN KALİTE SEVİYESİ 2 OLAN AT ALICAKSINIZ SONRA KENDİ ATLARINIZLA EŞLEŞTİRİRSİNİZ...İİ OYUNLAR
  • heylüş (TR1)heylüş (TR1) Gönderiler: 1
    üreme kalitesi 2 olan at sahibi olmak için at dükkanının mı açılması gerekiyor?? başka bir yolu yok mu??
  • erdem_2007 (TR1)erdem_2007 (TR1) TR1 Gönderiler: 312
    emirbey doğru yoldasın. bir atı yükseltirken sürekli ona eş yapacaksın. 40 lvl atı 40 lvl yeni at yapıp eşleştirdiğinde 2 seviye oluyor.
  • sevilla1907 (TR1)sevilla1907 (TR1) TR1 Gönderiler: 221
    Merhaba.Valla bende şu at konusunu  anlıyamadım gitti:(  2. seviye at üret diyor ayrı renklerdeki atı çifleştiriyorum ve 2. seviyede at ürüyor her nedense sayılmıyor( görevde 2. seviyede at üret diyor) ne yaptımsa olmadı yüksek seviyedeki atımla çifleştirmek istemiyorum, çünkü yüksek seviyedeki at yok olup gidiyor ve yerine bir merkep geliyor:(  ve ben bu yüzden onca emek verip yükselttiğim atımı bir daha kaybetmek istemiyorum. Bu durumu düzeltseler çok iyi olur.
    Ahhh Şükran hanım ahhh, sizi çok özledik valla:( Burada kimse sesimizi duyup yardımcı olmuyor! Nerdesizzz....
    Sonra senin 40. seviyeye yükseltmek için onca zaman uğraştığın o at çiftleşti diye ölüp yerine bir merkep gelecek.Sonra  işin yoksa onun seviyesini yükseltmeye uğraş dur!Bence  o görevi bırak uğraşma. Atını yükseltmeye bak:) (yeni doğan tay ebeveylerini yiyiyor:))))  yoksa atları çiftleştirince neden yok olsunlar! bu da benim tahminim yanii::)!!!!
  • fb_kd (TR1)fb_kd (TR1) Gönderiler: 1
    slm :D

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak