Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Teknik sorunlar

bugün yapılan ikinci güncelleme sonrası oluşan hatalar

özlem2684özlem2684 Gönderiler: 189
12.06.2015 düzenlendi kategorisi Teknik sorunlar
:mad: dün engelli atlama sahasını 8. seviyeye getirmek için inşaat başlatmıştım, bugünkü ikinci güncelleme başlamadan önce inşaatın bitmesine bir saat falan kalmıştı, oyunu açtım ve inşaatın hiç yapılmamış olduğunu gördüm ama 42000 lik yarışma nalı gitmiş ve inşaat tamamlanmamış, oyun desteğe ticket atmak istesem de e-posta adresimi unuttum, şimdiye kadar da kapanmıştır zaten, yeni e-posta adresi alıp ticket atmak da istemiyorum, bu zamana kadar oyundan şikayet etmemiştim ama ben bile bıktım artık, adım kadar eminim ki benden başka oyuncularında çeşitli kayıpları vardır, umarım oyuncuların kayıplarını bir şekilde telafi edilir, herkese iyi oyunlar :(
Post edited by özlem2684 on

Yorumlar

• Antibiyotik07 (TR1)Antibiyotik07 (TR1) TR1 Gönderiler: 8,939
    09.06.2015 düzenlendi
    Geçmiş olsun, sizin adınıza üzüldüm lakin başka bir e posta alıp durumu onlara bildirmekten başka çareniz yok gibi görünüyor.
  • sukranb (TR1)sukranb (TR1) Gönderiler: 1
    09.06.2015 düzenlendi
    Sadece bu sorun degil baska bir sorun da yasayabilirsiniz o yuzden ilk yapmaniz gereken hesap sahibi olarak hesabinizi olasi problemlere karsi guvence altina alabilen gecerli bir epostanizin olmasini temin etmek. Destege gem eposta tanimlamasi hem de yasadiginuz sorunla ilgili zararinizin tazmini icin ticket atmalisiniz. Forumda hesap kontrolunuzun yapilmasi ya da geregini uygulama yetki ve sansi bulunmamaktadir maalesef.. gecmis olsun.
  • özlem2684özlem2684 Gönderiler: 189
    10.06.2015 düzenlendi
    msjlarınız için teşekkür ederim, ticket atmadım ama sorunumu düzeltmişler, bunun için tşk ederim, daha önce iki kez e-posta adresi aldım ama kontrol etmeyi hep unutuyorum, sonrada kapanıyor, kalıcı bir adres almak konusunda haklısınız, sukranb'nin moderatörlüğü bırakmasına üzüldüm, bu işi gönüllü olarak yapan biri, bu zamana kadar yaptığınız herşey için ben teşekkür ederim, herkese iyi oyunlar...
  • ekin0505 (TR1)ekin0505 (TR1) Gönderiler: 20
    11.06.2015 düzenlendi
    bende 350000 dolar kaybettim durduk yere ve şu yeni gelen şeker çiftliğinden 3 tarla aldım ama hiç biri yıkılmıyor hata diyor hep anlamadım gitti nasıl iştir :(((
  • PinacoladaPinacolada Gönderiler: 558
    12.06.2015 düzenlendi
    inşaatlarla yaşadığınız sorun bugün düzeltildi!

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak