Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Teknik sorunlar

altın ve dolar

ζøψαįøυα (TR1)ζøψαįøυα (TR1) TR1 Gönderiler: 60
09.06.2015 düzenlendi kategorisi Teknik sorunlar
bu ne biçim oyun??? yarım saatliğine oyundan çıktım, bu arada yaklaşık 5000 altınım ve 50 bin dolarım yok olmuş, biri nedenini açıklayabilir mi acaba? başka oyunlarda oynadım bu ilk defa başıma geliyor....
Post edited by ζøψαįøυα (TR1) on

Yorumlar

• super malatyalisuper malatyali Gönderiler: 198
    09.06.2015 düzenlendi
    tıcket atabılırsınız
  • ζøψαįøυα (TR1)ζøψαįøυα (TR1) TR1 Gönderiler: 60
    09.06.2015 düzenlendi
    anlamadım ne demek istediğinizi. oyuna dün başladım ve bugün bırakmayı düşünüyorum yani tam bir fiyasko...
    09.06.2015 düzenlendi
    bıg farmın sag ust kosesınde destek dıye bır yer var oraya gırın sonra assagıda e posta destegı dıye bır yer var oraya tıklayın ondan sonra ordakı seylerı yapın
  • sukranb (TR1)sukranb (TR1) Gönderiler: 1
    09.06.2015 düzenlendi
    Oyunda yasadiginiz sorunlar icin sayfanin sag ust kosesinde yer alan destek isaretine tiklayarak eposta desteginden acilan formu doldurarak ticket atabilirsiniz. Yanlislikla bir altinli bina insa etmedi altinla insaat bitirmediyseniz ki bunlar fazlaca yapilabilmektedir hesabiniz incelenecek size yardimci olunacaktir. Gecmis olsun.
  • ζøψαįøυα (TR1)ζøψαįøυα (TR1) TR1 Gönderiler: 60
    09.06.2015 düzenlendi
    teşekkür ederim, ticket attım ama hesap ne zaman incelenip durum belli olur acaba?
    09.06.2015 düzenlendi
    yarına bellı olur heralde
  • sukranb (TR1)sukranb (TR1) Gönderiler: 1
    09.06.2015 düzenlendi
    Destek ekibi mesai saatlerinde hafta ici gelen ticketlari yanitlamakta. Tucketinizi attiktan sonra alundigina dair otomatik bilgi maili geldiyse adresinize ulasmis demektir ve hesabinuz incekenir incelenmez size ikinci bir maille bilgilendirme yapilacaktir.

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak