Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Teknik sorunlar

Güncelleme Hatası

Hayalet Çiftlik (TR1)Hayalet Çiftlik (TR1) Gönderiler: 712
12.02.2015 düzenlendi kategorisi Teknik sorunlar
Son hasatlar için yapılan ''bana göre çok gereksiz'' güncelleme sonrası yine hata oluşmuş. Arkadaşların çiftliklerini ziyaret ettikten sonra son hasatlarımız görünmüyor. Umarım düzeltilmesi önceki gibi aylar sürmez
Post edited by Hayalet Çiftlik (TR1) on

Yorumlar

• frig (TR1)frig (TR1) TR1 Gönderiler: 7
    05.02.2015 düzenlendi
    ada çiftliğimde hiç bir şey çalışmıyor paralar gitmişve hatta görevler deyok olmuş
  • KarasukralKarasukral Gönderiler: 119
    05.02.2015 düzenlendi
    ada çiftligi para bozdurulamıyor pzar arabasıda yok midyeler elimde kaldı bende aynı haldeyim
  • Hayalet Çiftlik (TR1)Hayalet Çiftlik (TR1) Gönderiler: 712
    05.02.2015 düzenlendi
    Modumuz şükran hn gitti sanırım,o varken hiç olmazsa sorularımıza kısmen de olsa cevap bulabiliyorduk.
    Forumun şu anda hiç bir anlamı kalmadı,bu ne saçmalıktır anlamıyorum
  • Mr.KraftMr.Kraft Gönderiler: 91
    06.02.2015 düzenlendi
    Oyun hesabınızla ilgili bir problem ya da şüpheli bir durum varsa lütfen ekran görüntüleri ile durumun açıklamasını yaparak ticket açınız.
    08.02.2015 düzenlendi
    Mr.Kraft yazdı: »
    Oyun hesabınızla ilgili bir problem ya da şüpheli bir durum varsa lütfen ekran görüntüleri ile durumun açıklamasını yaparak ticket açınız.

Anlamadım şimdi,benden başka kimsede bu sorun yok mu? Ben de aynı sorun devam ediyor,son hasatlar görünmüyor. Arkadaşlar yazarsanız ben de ona göre hareket edeyim
  • frig (TR1)frig (TR1) TR1 Gönderiler: 7
    08.02.2015 düzenlendi
    Aynı sorun bende de var.Başka çiftliği ziyaret edince hasatlar gözükmüyor.Yarışma esnasında diğer çiftlikleri de ziyaret edemiyorum.
  • mkal64 (TR1)mkal64 (TR1) Gönderiler: 7
    08.02.2015 düzenlendi
    Goodgame Ada çiftliği uygulamasını becerememiş. Devamlı sorun. Adamın keyfini kaçırıyor. Süreli uygulama zaten. Süre geçiyor. Ama biz hala oyunu oynamayı bi başaramadık
    11.02.2015 düzenlendi
    Sizi tebrik ediyorum. Gerçekten çok tatmin edici bir cevap yazmışsınız.
    11.02.2015 düzenlendi
    Mr.Kraft yazdı: »

Sizi tebrik ediyorum. Gerçekten çok tatmin edici bir cevap yazmışsınız.
    11.02.2015 düzenlendi
    frig yazdı: »
    ada çiftliğimde hiç bir şey çalışmıyor paralar gitmişve hatta görevler deyok olmuş

Şu anda da aynı sorun var. Sadece şu an değil ada başladığından beri aynı sorun. yaklaşık 2 saat hatta daha fazla adada hiç birşey yapılmıyor.
    12.02.2015 düzenlendi
    Ne olur güncelleme yapılmasın artık,her güncelleme sonrası yaşanan sorunlardan sıkıldım
  • ÖTÜKEN (TR1)ÖTÜKEN (TR1) TR1 Gönderiler: 275
    12.02.2015 düzenlendi
    Ne olur güncelleme yapılmasın artık,her güncelleme sonrası yaşanan sorunlardan sıkıldım

Bencede yapılmasın çünkü oyun çok yorucu ve sıkıcı olmaya başladı bu güncellemeler sayesinde: hatalarda cabası.

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak