Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm – Kooperatifler Koopertif tanıtımı
MODERATOR WANTED

We are currently looking for new moderators for BF Turkish forum. Applicants who can communicate in Turkish, and either English or German, would be ideal. If you are interested in this moderator position, please read through the application form and apply HERE to be considered to join the team!

Zaimoğlu Kooperatifine aktif üyeler aranmaktadır.

124»

Yorumlar

• Hayalet Çiftlik (TR1)Hayalet Çiftlik (TR1) Gönderiler: 712
    09.01.2015 düzenlendi
    Bu bölüm kooperatifle ilgili. Sohbet etmek isteyenler için sohbet ve oyun bölümleri var,bilginize...
    Trend Farmer @ tr 1
  • zeynep oyunzeynep oyun Gönderiler: 43
    10.01.2015 düzenlendi
    kopunuz dolu gözüküyor başvuramıyorum 53 level online oyuncuyum davetinizi bekliyorum
    zeynep @ tr 1
  • ilim8789ilim8789 Gönderiler: 107
    17.01.2015 düzenlendi
    ÖTÜKEN yazdı: »
    Zaimoğlu kooperatifine günde en az az 4 kez online olan ayrıca kop çalışmalarına katkıda bulunabilecek+30seviye ve 20 yaş üstü üyeler alınacaktır .şartlarımıza uygun ilgilenen kişiler kopumuza başvurabilirler .kop ortak hesabına bağış yoktur.sadece araştırma yapılacağı zaman üyeler şahsi paralarını yatıracaklardır.lütfen şartlara uygunsanız başvurunuz .
    Zaimoğlu kooperatifine yukardaki şartlara uygun üyeler alınacaktır.
    ilim8789 @ tr 1
  • ÖTÜKEN (TR1)ÖTÜKEN (TR1) TR1 Gönderiler: 275
    17.01.2015 düzenlendi
    Zaimoğlu kooperatifine günde en az az 4 kez online olan ayrıca kop çalışmalarına katkıda bulunabilecek+30seviye ve 20 yaş üstü üyeler alınacaktır .şartlarımıza uygun ilgilenen kişiler kopumuza başvurabilirler .kop ortak hesabına bağış yoktur.sadece araştırma yapılacağı zaman üyeler şahsi paralarını yatıracaklardır.lütfen şartlara uygunsanız başvurunuz .
    üye alımız devam etmektedir.
    SÜRÜ TERSİNE DÖNÜNCE: AKSAKLAR ÖNE GEÇER...........
    18.01.2015 düzenlendi

konu günceldir.................
    ilim8789 @ tr 1
  • farmer3380farmer3380 Gönderiler: 1,241
    20.01.2015 düzenlendi
    ben de güncelleyim :D:cool::D
    Y570l2.gif

kooperatif tanıtım videomuz güncellenmiştir...

PARLIAMENT CLUB TANITIM VİDEOSU 2

Not: Taklitlerimizden sakınınız...

Taklitleriniz kooperatifimizin aslını yüceltir...

PARLIAMENT CLUB gururla sunar...
    20.01.2015 düzenlendi
    farmer3380 yazdı: »
    ben de güncelleyim :D:cool::D
    teşekkür ederiz......
    ilim8789 @ tr 1
  • farmer3380farmer3380 Gönderiler: 1,241
    20.01.2015 düzenlendi
    ilim8789 yazdı: »
    teşekkür ederiz......

rica ederim ne demek? :)
    Y570l2.gif

kooperatif tanıtım videomuz güncellenmiştir...

PARLIAMENT CLUB TANITIM VİDEOSU 2

Not: Taklitlerimizden sakınınız...

Taklitleriniz kooperatifimizin aslını yüceltir...

PARLIAMENT CLUB gururla sunar...
    20.01.2015 düzenlendi

üye alımımız devam etmektedir.
    ilim8789 @ tr 1
  • ÖTÜKEN (TR1)ÖTÜKEN (TR1) TR1 Gönderiler: 275
    21.01.2015 düzenlendi

üye alımlarımız davam etmektedir.
    SÜRÜ TERSİNE DÖNÜNCE: AKSAKLAR ÖNE GEÇER...........

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak