Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Teknik sorunlar

Koop da sohbet bölümünde hata

Hayalet Çiftlik (TR1)Hayalet Çiftlik (TR1) Gönderiler: 712
05.11.2014 düzenlendi kategorisi Teknik sorunlar
Sohbet bölümünde yazdıklarımızı ok. ledikten sonra yine gönderilecek gibi kalıyor. Silip yeniden yazmak gerekiyor, umarım bu sorun bir an önce giderilir,sinir bozuyor :rolleyes:
Post edited by Hayalet Çiftlik (TR1) on

Yorumlar

• hamdullah05 (TR1)hamdullah05 (TR1) Gönderiler: 823
    25.10.2014 düzenlendi
    aynen öyle :D ben mesajımı gönderdikten sonra otomatik olarak silinmesi gerekiyor ama kalıyor sinir oldum bu duruma :D
  • Hayalet Çiftlik (TR1)Hayalet Çiftlik (TR1) Gönderiler: 712
    25.10.2014 düzenlendi
    hamdullah05 yazdı: »
    aynen öyle :D ben mesajımı gönderdikten sonra otomatik olarak silinmesi gerekiyor ama kalıyor sinir oldum bu duruma :D

Yetkililer bir an görse de düzeltseler,mesajlaşmak bile eziyet oldu. Bir de yazdıklarımız görmek için büyütece ihtiyacımız var,karınca yazısı sanki :D:D:D
  • farmer3380farmer3380 Gönderiler: 1,241
    25.10.2014 düzenlendi
    Yetkililer bir an görse de düzeltseler,mesajlaşmak bile eziyet oldu. Bir de yazdıklarımız görmek için büyütece ihtiyacımız var,karınca yazısı sanki :D:D:D

aynen aynen. bu konuda sana katılmamak mümkün değil :D:D:D
  • User_TuğbaUser_Tuğba Gönderiler: 3
    25.10.2014 düzenlendi
    aynen sana katılıyorum ,umarım en yakın vakitte bu sorun çözülür
  • gulfarmergulfarmer Gönderiler: 7
    25.10.2014 düzenlendi
    birde yazdıklarımız küçülmüş okunmuyor da bu meselenin hemen çözülmesi gerek yoksa meltemle nasıl sohbet etcem ben :))))
    25.10.2014 düzenlendi
    gulfarmer yazdı: »
    birde yazdıklarımız küçülmüş okunmuyor da bu meselenin hemen çözülmesi gerek yoksa meltemle nasıl sohbet etcem ben :))))

çok haklısın gül'cüm ;);)
    Bir sohbetimiz vardı onu da eziyet haline getirdiler,daha günlerce böyle gider bak gör. :rolleyes:
  • gulfarmergulfarmer Gönderiler: 7
    25.10.2014 düzenlendi
    yani bütün güncellemelerden sonra hatalar oluşuyor. güncellemeleri oyuncuları memnun etmek için mi yoksa eziyet olsun diye mi yapıyorlar çözebilmiş değilim . :(
  • ÖTÜKEN (TR1)ÖTÜKEN (TR1) TR1 Gönderiler: 275
    25.10.2014 düzenlendi
    gulfarmer yazdı: »
    yani bütün güncellemelerden sonra hatalar oluşuyor. güncellemeleri oyuncuları memnun etmek için mi yoksa eziyet olsun diye mi yapıyorlar çözebilmiş değilim . :(

Çözülmeyecek bir şey değil; bu güne kadar yaptıkları her güncellemeden geriye büyük hatalar yumağı hep oldu bundan sonrada olacak alıştırın artık kendinizi. :D:D Bunlar eziyeti seviyorlar özellikle bu yaptıkları artık eziyeti geçti Çin işkencesine döndü ....:D:D:D oyunu iyice arap saçına çevirdiler ellerine kına yaksınlar:D:D
  • hea80 (TR1)hea80 (TR1) Gönderiler: 204
    25.10.2014 düzenlendi
    güncellemeden sonra oyuna besmele cekip giriyorum ya bune be sohbet etmek yaz boz tahtasına döndü :)))
  • sukranb (TR1)sukranb (TR1) Gönderiler: 1
    25.10.2014 düzenlendi
    Kooperatif sohbet bölümünde enter'ladığınızda yazım ekranında yazılanların kaybolmaması ve yazı boyutunda küçülme...

Sorunu bilgileri dahilinde ve muhtemelen bir sonraki güncellemede giderilecektir. Açıklama için resmi duyuruları ve güncelleme notlarını takipte olalım.
  • countrydaisy (TR1)countrydaisy (TR1) Gönderiler: 171
    25.10.2014 düzenlendi
    bir sonraki güncelleme çok geç değil mi? valla sohbet etmek bir işkenceye dönüştü :(
    25.10.2014 düzenlendi
    Çok bekleyeceğiz bu durumda :rolleyes:
    Cevap için teşekkürler modum
  • bizim-tarla (TR1)bizim-tarla (TR1) TR1 Gönderiler: 15,398
    25.10.2014 düzenlendi
    Ekranı küçük ekran olarak kullanın orda sıkıntı yok.

Tam ekran öyle kalsın çok şekil olmuş. Beni hiç yormuyor :D:d:D
  • sevilayy1999 (TR1)sevilayy1999 (TR1) Gönderiler: 1,088
    05.11.2014 düzenlendi
    Koop'ta mesaj aatıyorum (2765) gün önce diye çıkıyor ya tek bende mi oluyor bu durum ?

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak