Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Teknik sorunlar

parayla artık satın alınmayacak mı

138

Yorumlar

• ѕιlєηтѕιlєηт Gönderiler: 2,537
    08.10.2014 düzenlendi
    eda3434 yazdı: »
    yani iğne ile kuyu mu kazcaz,küçük level'lar neyse biz nasıl yetiştircez o kadar mısırı tuvalete bile gitmemem lazım o zaman.....
    illa açtıracan çenemi...

1 saat özel mısır ekebilirsin. 1 saatte tuvalet ihtiyacını karşılayabileceğini düşünüyorum :D
  • samuraisamurai Gönderiler: 926
    08.10.2014 düzenlendi
    yani iğne ile kuyu mu kazcaz,küçük level'lar neyse biz nasıl yetiştircez o kadar mısırı tuvalete bile gitmemem lazım o zaman.....
    illa açtıracan çenemi...

Benim için sorun yok aslında ancak küçük seviyedekileri yoracağı kesin.
  • eda3434 (TR1)eda3434 (TR1) TR1 Gönderiler: 2,925
    08.10.2014 düzenlendi
    ѕιlєηт yazdı: »
    1 saat özel mısır ekebilirsin. 1 saatte tuvalet ihtiyacını karşılayabileceğini düşünüyorum :D

sağol ben onu akıl edemedim,öptüm seni şeker..:cool:
    08.10.2014 düzenlendi
    sağol ben onu akıl edemedim,öptüm seni şeker..:cool:

Rica ederim şeker :D
  • ßlâck Štãrš (TR1)ßlâck Štãrš (TR1) Gönderiler: 14,254
    08.10.2014 düzenlendi
    Kardeşim bu oyunun Betası, güncelleme testi yok mu? Güncellemeyi olduğu gibi mi oyuna taşıyolar?
    08.10.2014 düzenlendi
    Kardeşim bu oyunun Betası, güncelleme testi yok mu? Güncellemeyi olduğu gibi mi oyuna taşıyolar?

Ne gerek var bizim gibi altın harcayanlar oldukça her şeyi dener bunlar;););) Adayı da bunun için açmadım:cool:
  • blackk8blackk8 Gönderiler: 2
    08.10.2014 düzenlendi
    ürün satın almayı tümden kaldırırlarsa dükkan,fırın işlemez olacak.Ürünmü ekeceğiz sürekli gelişmeyemi çalışacağız

unutmayınki yetkililer sadece burada çocuklar oynamıyor çalışan bir kesimde bu oyunu oynuyor.Bu şekilde devam

ederse bir çoğumuz vakit yokluğundan dolayı oyunu bırakmak zorunda kalacağız bunuda dikkate alınız
    08.10.2014 düzenlendi
    Bu oyunun forum yöneticisi olmakta zor kardeşim, acayip acayip güncelleme yapılsın, sen de forumdakilere anlat nasıl anlatılırsa :D
  • hea80 (TR1)hea80 (TR1) Gönderiler: 204
    08.10.2014 düzenlendi
    ozgurluk kısıtlanmamalı aksine secenekler cogaltılmalı birde bir şey daha var demeden gecmiycem biz bu guncellemeyi istemiyoruzya adminde bırakma secenegini kullanabilir bu durumda acaba biz cok sevdik kalsın desek geri eskisine donermiki :)))
    08.10.2014 düzenlendi
    hea80 yazdı: »
    ozgurluk kısıtlanmamalı aksine secenekler cogaltılmalı birde bir şey daha var demeden gecmiycem biz bu guncellemeyi istemiyoruzya adminde bırakma secenegini kullanabilir bu durumda acaba biz cok sevdik kalsın desek geri eskisine donermiki :)))

Bu oyun altın mantığıyla dönüyor o kısmı çözdük artık da, bu yöntem de işe yarayabilir:)
    08.10.2014 düzenlendi
    Oyundan daha önemli şeyler de var hayatta biraz onlara yönelelim :/
    08.10.2014 düzenlendi
    ѕιlєηт yazdı: »
    Oyundan daha önemli şeyler de var hayatta biraz onlara yönelelim :/

Anlaşıldı:cool:
  • SystemSystem Gönderiler: 106,969
    08.10.2014 düzenlendi
    eskıden çiflıkle ugraşmaktan zevk alırdım severdım ama gelen her güncelleme sonrası keyıf alamıyorum bazen sadece kooptakı arkadaşlarla sohbete gelıyorum
    ada dıye saçma birşey çıkardılar bütün paramı aldı ortadada birşey yok
    bu sefer ada işine hiç bulaşmadım gemım zaten yarı dolu gıdıyordu şimdide bu satın almayı kaldırdılar gemı boş gıder artık bende arkasından mendıl sallarım
    bizleri bu oyundan iiyce sogutup bırakmamızı saglayanlarda bizlerın arkasından mendıl sallarlar artık
    08.10.2014 düzenlendi
    qül yazdı: »
    eskıden çiflıkle ugraşmaktan zevk alırdım severdım ama gelen her güncelleme sonrası keyıf alamıyorum bazen sadece kooptakı arkadaşlarla sohbete gelıyorum
    ada dıye saçma birşey çıkardılar bütün paramı aldı ortadada birşey yok
    bu sefer ada işine hiç bulaşmadım gemım zaten yarı dolu gıdıyordu şimdide bu satın almayı kaldırdılar gemı boş gıder artık bende arkasından mendıl sallarım
    bizleri bu oyundan iiyce sogutup bırakmamızı saglayanlarda bizlerın arkasından mendıl sallarlar artık

Bu oyunda 'müşteri memnuniyeti' diye bir şey vardı, yerini 'menfaat gereği' ne bıraktı. Kısaca böyle özetleyebiliriz:(
  • ICnSIICnSI Gönderiler: 2
    08.10.2014 düzenlendi
    Hiç birşey alamıyoruz edemiyoruz en ufak ihtiyaçta direk sıkıntı yaşıyoruz. Örneğin bugün 1 badem için gemiyi kaçırdım. Bunlara telafide verilmeyecek belli ki. Oyuncuyu sırf oyuna bağımlı etmek için yapılmış birşey olduğu apaçık ortada. İyice oyuncuları oyundan soğutuyorlar bunları yaparak.
  • selma323selma323 Gönderiler: 2
    08.10.2014 düzenlendi
    oyunu oynamayalım diye ellerinden geleni yapıyorlar biz çokmu ısrarcıyız acaba anlamadım satın alamadıgımız gibi birde olmuş görünen hasatları yapamıyorum oyunu kapatıp açıyorum olmamış görünüyor hasatlar umarım en kısa zamanda düzeltirler
  • mesut çakamesut çaka Gönderiler: 11
    08.10.2014 düzenlendi
    bazı ürünleri satın alamazsak biteriz biz lütfen bu hatayı düzeltin oyundan soguyorum yaahu!!!
  • aycan762aycan762 Gönderiler: 15
    08.10.2014 düzenlendi
    Ben tembel bir oyuncu değilim 6 tane tarlam var ama yem yapmak için bazı ürünleri yetiştiremiyorum. dolarla alımın kaldırılmasına anlam veremedim. altınla alsınlar diye yaptılar desem o da değil. çünkü ürünleri altınla alamıyoruz, altınla yemde yapamıyoruz. gemiyide altınla tamamlayamıyoruz. Sera ürünleride altınla alınmıyor. ya bize mantıklı bir açıklama yapsınlar yada bu deneme olayını fazla uzatmadan son versinler. Arkadaşların dediği gibi bu oyunu sadece çocuklar oynamıyor günün yorgunluğunu atmak için yetişkinler daha fazla katılım yapıyor. Lütfen küstürmesinler bizi....
  • goodday2goodday2 Gönderiler: 92
    08.10.2014 düzenlendi
    peki de neyi deniyorlar bi anlam veremedim oyunu kaç kişi bıracak deneyimi kurbağa deneyi gibi bu nedir anlamadım düzeltilsin istiyorum
    08.10.2014 düzenlendi
    selma323 yazdı: »
    oyunu oynamayalım diye ellerinden geleni yapıyorlar biz çokmu ısrarcıyız acaba anlamadım satın alamadıgımız gibi birde olmuş görünen hasatları yapamıyorum oyunu kapatıp açıyorum olmamış görünüyor hasatlar umarım en kısa zamanda düzeltirler
    Önce Windows saatini güncelleyin veya internet saat sunucusuyla eşitleyin olmazsa flash player önbelleğini temizleyin. Ve internet explorer i internet seçeneklerinden sıfırlayın. İşe yarayacağını umuyorum.
    09.10.2014 düzenlendi
    aycan762 yazdı: »
    Ben tembel bir oyuncu değilim 6 tane tarlam var ama yem yapmak için bazı ürünleri yetiştiremiyorum. dolarla alımın kaldırılmasına anlam veremedim. altınla alsınlar diye yaptılar desem o da değil. çünkü ürünleri altınla alamıyoruz, altınla yemde yapamıyoruz. gemiyide altınla tamamlayamıyoruz. Sera ürünleride altınla alınmıyor. ya bize mantıklı bir açıklama yapsınlar yada bu deneme olayını fazla uzatmadan son versinler. Arkadaşların dediği gibi bu oyunu sadece çocuklar oynamıyor günün yorgunluğunu atmak için yetişkinler daha fazla katılım yapıyor. Lütfen küstürmesinler bizi....
    Altınla ürün alınamıyor ancak altınla ekilen ürünler ilerletilip zamanından önce hasat yapılabiliyor. Tahminim bunun olma ihtimalini ve maddi faydasını test ediyorlar.:D
  • mordversuch1 (TR1)mordversuch1 (TR1) Gönderiler: 5
    09.10.2014 düzenlendi
    sonunda bu da oldu üzüldüm:(
    uluslararası hesabımdan bütün leveli yüksek koop başkanlarına durumdan haberdar ettim belki bilmiyorlar diye faydası belki dokunur:D
    zaten ben oyundan bir koop projelerinden ve de level kasmaktan zevk alıyorum gerisi bana hikaye bunlar olmazsa oynamam bu oyunu:cool:
  • nmkn (TR1)nmkn (TR1) Gönderiler: 16
    09.10.2014 düzenlendi
    samurai yazdı: »
    İstemediğimiz için bu da kalıcı olur büyük ihtimal :D:D:D

"Seçili bu sunucularda test etmemizin nedeni de bu değişikliğin oyuna etkilerini görmek , üretim zincirinin içindeki yerini ölçmek. Ve elbette o sunuculardaki oyuncuların tepkilerini takip ediyor olacağız. "

Üretim zincirindeki yerini ölçmek istiyorlarsa, bu demek oluyor ki, "ÜRETİN, SATIN ALMAYIN, oyunun amacı budur" demek istiyorlar.

Bu durumda gelecek olan tepkiler ne kadar çok olursa SATIN ALMA nın üretim zincirindeki payı o kadar yüksek demektir ki, bu da tepkilerin ters tepmesi, dolayısıyla SATIN ALMA butonunun mazi olması anlamına gelecektir.

IMHO:cool:
  • farmer3380farmer3380 Gönderiler: 1,241
    09.10.2014 düzenlendi
    benim için değişen birşey yok. çünkü ben hiç satın almıyorum. paso satıyorum :D:D:D

işin gerçeklerine değinmek gerekirse, oyuncuları altın kullanmaya teşvik eden bir uygulama olduğu aşikar ama diğer yandan Yusuf arkadaşımızın dediği gibi oyun biraz daha oyuna benzeyecek. çünkü serverde bazı oyuncular, tarla sayısını düşürüp kümes sayısını artırma yoluna gittiler. sanırım, bu uygulama onlara karşı açılmış bir savaş diye düşünüyorum şahsen :cool: ancak madalyonun bir de öbür yüzü var. bu durum, en çok koop yarışında olan koop oyuncularını kızdıracak. çünkü bu kooplar, sürekli yem yaparak koopun puanını oldukça yükseltiyorlardı. ancak şimdi durum değişti. önceden en gözde görev yem görevi iken, şimdi en gözde görev yumurta görevi oldu. haliyle kümes sayısı fazla olan koop bir adım öne çıkacak.
  • hamdullah05 (TR1)hamdullah05 (TR1) Gönderiler: 823
    09.10.2014 düzenlendi
    ne saçma bir şey ya ürünleri alamıyoruz bir an önce değiştirin şunu ilerleyemiyoruz
  • SystemSystem Gönderiler: 106,969
    09.10.2014 düzenlendi
    eğer bu böyle kalırsa kooperatiflerin sonu geldi diyebilirim rahatlıkla yem üretme konusunda.. oyuncularıda etkileyecek olumsuz yönde..
    09.10.2014 düzenlendi
    hamdullah05 yazdı: »
    ne saçma bir şey ya ürünleri alamıyoruz bir an önce değiştirin şunu ilerleyemiyoruz

Bu güncellemeyi yapan eminim ne yaptığını biliyor diğerlerinde olduğu gibi. Aslında Turanın da dediği gibi bizim seviyede bir olumsuzluk yok. Ancak toprak ve değirmeni geliştirememiş veya gerekmediğini düşünerek silmiş olanlar açısından sıkıntı olacaktır. Umarım satın alma yeniden aktif olur Hamdullah. Yoksa ileride yükseltmeleri yetersiz olanlar açısından çiftlik döngüsü çıkmaza girecektir.
    09.10.2014 düzenlendi
    eğer bu böyle kalırsa kooperatiflerin sonu geldi diyebilirim rahatlıkla yem üretme konusunda.. oyuncularıda etkileyecek olumsuz yönde..
    Yem olayı bitmiştir.;) Bizde zaten yem nadiren yapılıyordu. Yem üzerinden ilerleyenlere Allah yardım etsin.
  • hea80 (TR1)hea80 (TR1) Gönderiler: 204
    09.10.2014 düzenlendi
    ah ah dunya ozgurluk diyor bizimkiler kısıtlama yapıyor deneme tahtasıda türkiye beta sürüm yapın sınırlı sayıda oyuncuyuda oraya alın yukardakiler ilk 100 gibi onlarda ne deniycekseniz deneyin yaaaa
  • nec 722nec 722 Gönderiler: 16
    09.10.2014 düzenlendi
    boşa konuşuyosunuz arkadaşlar..
    ilk 20 yi ikna edin altın kullanmasınlar.. bakın nasıl düzeliyor herşey..
    altın kullanımı engellemezse bu bu şekilde kalır..
    herkese bol şans:)

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak