Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Oyun ile ilgili sorular

Hile programlari ve ücretsiz altin vaadleri hakkinda bilmeniz gerekenler:

sukranb (TR1)sukranb (TR1) Gönderiler: 1
02.08.2015 düzenlendi kategorisi Oyun ile ilgili sorular
Merhaba arkadaşlar,

Forumda zaman zaman hile soran mesajlar görüyorum. Hile programları (cheat engines) ve ücretsiz altın hileleri hakkında bilmeniz gerekenleri hatırlatmakta fayda var diye düşündüm:

* Bu programlar sunucularda olanı değiştiremezler. Programın yaptığı, sizin kullandığınız browserda sadece sayıları değiştirmektir. Siz altınınızın artmış olduğunu görebilirsiniz ama kullanmaya çalıştığınızda kullanamazsınız, yeterli altın/para yok yanıtı alırsınız, çünkü sadece sizin sisteminize yüklenen bu programın aldatmaca rakamlarını görürsünüz. Programın size vaadettiği altın, xp ya da para asla varolmamıştır.

* Bu programların tek istediği sizin hesap bilgilerinize ulaşmaktır. Hiç bir hile programı siz hesabınıza girmeden geçerli olmayacağına göre siz hesabınıza girer girmez giriş bilgilerinizi ele geçirir. Artık bu bilgiler 3. şahıslar tarafından istenildiği şekilde kullanılabilir. Ve bu en zararsız durum, en zararlısı ise;

*Bu programların trojan olmasıdır. Trojanlar (tarihteki ünlü tahta atlar) kabaca virüslerdir adı gibi hareket ederler antivirüs programlarıyla engellenebilseler de en küçük bir açıkta tüm bilgisayarınızı birkaç altın hayaliyle risk altına atmanız demektir.

*Her türlü hile programının kullanımı yasak olduğundan oyundan tamamen yasaklanmanıza/banlanmanıza sebep olabilirler. Yani hile programı bir kere kullanmanız ve hatta tabi ki başarısız olmanızla bile oyundan geçici ya da kalıcı olarak yasaklanabilirsiniz.

Bu durumda tüm karar size kalmış ve kendinize ya da oyununuza zarar verebilecek tek şey bu durumda kendinizsiniz. Bunlara değeceğini düşünüyorsanız....

şükran
Post edited by sukranb (TR1) on
«1

Yorumlar

• de yontare2de yontare2 Gönderiler: 2
    14.01.2014 düzenlendi
    haaaaaa iyi olmuş
  • Arikanumut42GamArikanumut42Gam Gönderiler: 1
    20.01.2014 düzenlendi
    bence o haklı ne dersiniz? :)
  • Antibiyotik07 (TR1)Antibiyotik07 (TR1) TR1 Gönderiler: 8,939
    24.01.2014 düzenlendi
    Haklısınız ben bile bu tuzağa düşmek üzereyken son anda anlayıp vazgeçmiştim telefon numaraları vs. isteyenler var tam bi tuzak bulaşılmaması gerek..
  • ece turanece turan Gönderiler: 3
    24.01.2014 düzenlendi
    sie lan çok iyiymiş
  • korkutannilaykorkutannilay Gönderiler: 1
    29.01.2014 düzenlendi
    bnce program indirilmeden de olabilir..
  • efsane2014efsane2014 Gönderiler: 1
    31.01.2014 düzenlendi
    Ee bn bisiy anlamadim ya siz??
  • himalaya ibrahihimalaya ibrahi Gönderiler: 18
    05.02.2014 düzenlendi
    Çok haklısın sunkranb
  • PRENISESPRENISES Gönderiler: 1
    26.03.2014 düzenlendi
    soyulediniz icin twk
  • sadnesssadness Gönderiler: 24
    04.05.2014 düzenlendi
    valla çok güzel hile yapıyorlar...rumuzu [oyuncu ismi temizlendi| Şükran ] olan oyuncu tek inek ahırıyla yarım saat içinde 1000 küsur hayvan atığı toplayıp öne geçiyor ..nasıl oluyor bu...salak yerine koyuluyoruz boşa uğraşıyoruz...
  • kkyfkkyf Gönderiler: 1
    12.05.2014 düzenlendi
    programsız hile var mı ?
  • Tsunade-Sama9Tsunade-Sama9 Gönderiler: 4
    07.08.2014 düzenlendi
    bnce program indirilmeden de olabilir..

Önemli olan o değilki önemli olan senin hile yapıp yapmamış olman yani her hile bilgisayarı çökertir şu bu her hilede olmaz programlardada ama bazıları konusunda bizi uyarmışlar

Teşekkürler Şükran:D
  • halide3halide3 Gönderiler: 6
    23.08.2014 düzenlendi
    Çok teşekkürler
  • Elcin321Elcin321 Gönderiler: 1
    27.08.2014 düzenlendi
    Cok iyi abi yaaa gokhan taklitiyl:eek:e
  • uçan arıuçan arı Gönderiler: 354
    27.08.2014 düzenlendi
    peki izin verirseniz benim sormak istediğim bişey var görsellere baktığımda big farm hileleri çıkıyor yada onlar başka bir şey mi?
  • sukranb (TR1)sukranb (TR1) Gönderiler: 1
    28.08.2014 düzenlendi
    İsmi ne olursa olsun cheat engine yükleyen ve sonra çalışmayan ve bilgisayarınıza zarar veren dahası kişisel bilgilerinizi ele geçiren yazılımlar bunlar.
  • HABIB4HABIB4 Gönderiler: 449
    29.08.2014 düzenlendi
    Ben Bisi Sorucakdim Abla Bu Forumda sifre kirma hilesi filan buna dahilmi ? Forum da sifremizi kirabilirlermi ?
    30.08.2014 düzenlendi
    Oyun hesabınızın ve forum hesabınızın şifresi farklı belirlemediyseniz standart olarak aynıdır, ve hem oyun hem de forum için ayn şeyler geçerlidir. Hesaplarınızın şifrelerini paylaşmamanız çok mühim , şifre kırıcılar bize daha az zarar veriyor ne yazık ki biz kendi elimizle özle bilgilerimizi paylaştığımız, şifremizi kolayca güvenip verdiğimiz için. Oysaki kurallar gayet açık "şifreniz sizin kimliğiniz onu başkalarıyla paylaşamazsınız, hesabınızın tek sorumlusu sizsiniz".
  • REZZAN (TR1)REZZAN (TR1) Gönderiler: 7
    25.09.2014 düzenlendi
    merhaba oyunun günlük( bonuslar ) iletileri mail hesabıma gelmiyor,yardımcı olurmusunuz.teşekkürler.
    25.09.2014 düzenlendi
    REZZAN4 yazdı: »
    merhaba oyunun günlük( bonuslar ) iletileri mail hesabıma gelmiyor,yardımcı olurmusunuz.teşekkürler.

Lütfen konu başlıklarına göre olsun mesajlarınız, konuları dağıtmayalım. Oyun başında ve zaman zaman gelen promosyonlar genel olarak mailinizin spam/junk/tanıtım/promosyonlar bölümlerine düşer, ilgili bölümleri kontrol ediniz.

konu dan devam..
  • gizem çelik2gizem çelik2 Gönderiler: 1
    17.10.2014 düzenlendi
    ya valla bravo çok güzel ama yaptığın faaliyetler bazen 5 saat falan oluyor insanın canı sıkılıyo
  • trabzon472trabzon472 Gönderiler: 2
    25.10.2014 düzenlendi
    bencede doğru ben asla hile düşünmedim bence herkes çalışarak kazanabilir:confused:
  • trcnbrtrcnbr Gönderiler: 2
    29.10.2014 düzenlendi
    ben hıc bırsey anlamadımkı.
  • jockeyjockey Gönderiler: 6
    06.01.2015 düzenlendi
    s.a kolay gelsin arkadaşlar jockey nicine su kulesi toplam kaç altın yiyiyo msj olarak atabilirmisiniz ?
  • GamerAslan3GamerAslan3 Gönderiler: 1
    12.03.2015 düzenlendi
    arkdaşlar hiç uğraşmayın hile olmuyor
    13.03.2015 düzenlendi
    jockey yazdı: »
    s.a kolay gelsin arkadaşlar jockey nicine su kulesi toplam kaç altın yiyiyo msj olarak atabilirmisiniz ?

Forumda sağ üst köşede yer alan "arama" kutucuğuna su kulesi yazdığınızda bununla ilgili açılan konular gelecek, linkini altta veriyorum gelişim fiyatları için açıp bilgi alabilirsiniz.

Su kulesi
  • ayşenur akkurtayşenur akkurt Gönderiler: 2
    13.03.2015 düzenlendi
    slm millet beraba resmen kafayı yemişsinizAttachment not found.
  • guler55guler55 Gönderiler: 1
    13.03.2015 düzenlendi
    meraba arkadaslar
  • MuratBoyMuratBoy Gönderiler: 1
    13.03.2015 düzenlendi
    selam ayşenur ben murat
  • Antibiyotik07 (TR1)Antibiyotik07 (TR1) TR1 Gönderiler: 8,939
    13.03.2015 düzenlendi
    MuratBoy yazdı: »
    selam ayşenur ben murat

Selam Murat ben Yusuf

Bir Yorum Bırak