Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Topluluk Konuyla Dışı

VeDa ZaMaNi......:(

Aygun92 (TR1)Aygun92 (TR1) Gönderiler: 3,403
11.06.2014 düzenlendi kategorisi Konuyla Dışı
Salamlar:) anladiniz herhalde dogru bazi sebebler uzunden gedirem,bu gun bir gun gelecekdi elbet ki,forumda eglendigim zamanlar çox oldu bunun uçun degerli arkadaşlarima teşekkur ederim sizleri çox sevirem,bilirsiniz pek kavgam olmadi kavgani sevmeyen biriyim ama bazi tartişmalarim olmuşdu isim çekmeyecem onlar biler ztn men uzr dilemedim onlardanda beklemedim..her kes kendine gore masum ama tek deyecegim Allah kim suçluysa onun gunahini bagişlasin kimlese kirgin olaraq getmek istemem eyer kirildiysaniz kusura bakmayin.3 gune filan hesabim silinecek ama bir surelik gelib gedecem oda tabi size bildirmeyecem sadece Gökhanimla vedalaşmadan getmek istemem:)menim uçun uzucu bir durum yani sizle qalmaq isterdim ama forumda olmam hayatimi etkilemekde boylesi daha yaxşi olacaq duşuncem bu..burda çifte kumrular var arkadaşlarim,onlara mutluluklar dilerim hep mutlu olun hiç ayrilmayin Allah kovuşturur inşallah mumkun olmayan hiç bişey yoxdu buna emin olun:D menimde inşallah her şey istediyim kimi olacaq buna inaniram,geldigimde konu açmamişdim hiç kimsede hoş geldin demedi;) gederken açmaq istedim menden bu qeder...sizleri çox hemde çox sevirem kendinize çox iyi bakinnn....

Hoşçakalin...
Post edited by Aygun92 (TR1) on
«1

Yorumlar

• SystemSystem Gönderiler: 106,969
    01.06.2014 düzenlendi
    arzummm getmeni isdemirem ancaq deyirsenki heqiqi heyatini etkileyir ne deyim:(:( bunu unutmaki biz seni cox sevirik:( sen menim bir bacimsan getmen meni cox pis uzdu:( ancax ne deye bileremki :( sadece sene heyatda ugurlar arzulayiram bizi unutma biz seni unutmayacayiq:( seni cox sevirem canim bacim menim♥
  • Aygun92 (TR1)Aygun92 (TR1) Gönderiler: 3,403
    01.06.2014 düzenlendi
    dedim sebeblerini,mende pis oluram ve seni cox sevirem unutmayacagim insanlardan birisen cox sagol her seye gore,senden bir sey istemisdim ona daha ehtiyac olmadi :) yenede cox sagol
    01.06.2014 düzenlendi
    bildim sebeblerini ve mence duz edirsen:) mende neye gore girrem bilirsende yeqin o olmasa mende gederdim:) onsuzdada 9 cu sinifde mende komputerden uzaqlascam atistata gore:) ve ne demekdi eslinde hec ne eleye bilmedin gedirsen cunki:) ne deyim insAllah arzularina catarsan:)
    01.06.2014 düzenlendi
    bildim sebeblerini ve mence duz edirsen:) mende neye gore girrem bilirsende yeqin o olmasa mende gederdim:) onsuzdada 9 cu sinifde mende komputerden uzaqlascam atistata gore:) ve ne demekdi eslinde hec ne eleye bilmedin gedirsen cunki:) ne deyim insAllah arzularina catarsan:)

hee duz edirsen:D menide Gokhan tuturdu coxdan getmek isteyirdim eslinde ama indi heqiqeten getmeliyem,bu atlatacagim sey yaxsi sonluqla bitmese onda sizle vedalasmadan getmis olacam basa dus:)cox sagoll sende insallah o arzuna catarsan:D
    01.06.2014 düzenlendi
    Aygun922 yazdı: »
    hee duz edirsen:D menide Gokhan tuturdu coxdan getmek isteyirdim eslinde ama indi heqiqeten getmeliyem,bu atlatacagim sey yaxsi sonluqla bitmese onda sizle vedalasmadan getmis olacam basa dus:)cox sagoll sende insallah o arzuna catarsan:D

onsuzda men aralasmasamda guya pcde oturmaga vaxtim olcak :D hazirlixlardan basimi galdirib nefes alcax vaxtim olmucak:Dve basa dusdum hele deme insAllah yaxsi kececek dediyimi unutma yaxsi fikirleski yaxsi olsun:) ve sag ol catmasam mama meni oldurcek:D gorekde bank iscisi ola bilceyemmi:D
  • GirlDelifb--liGirlDelifb--li Gönderiler: 2,760
    01.06.2014 düzenlendi
    arzu mendeee onusda girmiremmmmm :Dhec ne olmazzz:D(girmesemde olar) ama getmene pis oldumm:(
  • darbeci5 (TR1)darbeci5 (TR1) TR1 Gönderiler: 3,432
    01.06.2014 düzenlendi
    Bu tür oyunlarda en nefret ettiğim şeylerden biride veda etmek...Hoşçakal demek istemiyorum ama Hoşçakal!Umarım başka bir zamanda başka bir yerde görüşebiliriz...Anlaşılan bu oyunda da bir işim kalmadı.Bende oyunu bırakıyorum...Konu açma gereği duymuyorum benimle iletişim kurmak isteyenler goodgame gangster forumundan ulaşabilirler.Oradaki nicklerim darbeci54 ve darbeci2.Hoşçakalın Dostlar!..
    01.06.2014 düzenlendi
    darbeci52 yazdı: »
    Bu tür oyunlarda en nefret ettiğim şeylerden biride veda etmek...Hoşçakal demek istemiyorum ama Hoşçakal!Umarım başka bir zamanda başka bir yerde görüşebiliriz...Anlaşılan bu oyunda da bir işim kalmadı.Bende oyunu bırakıyorum...Konu açma gereği duymuyorum benimle iletişim kurmak isteyenler goodgame gangster forumundan ulaşabilirler.Oradaki nicklerim darbeci54 ve darbeci2.Hoşçakalın Dostlar!..

sende hoscakal gokhan:(
    02.06.2014 düzenlendi

Cnim menim seni coxx sevirem♥kardesim yaa ilk kavga etdik ama sonra cox iyi arkadas olduk kavgalarimiz bile gulmelerle gecerdi seni hic unutmayacam buna emin ol burda olmasada baska bir yerde mutlaka karsilasacaz haa bide bu arada 13 mayis bir soz vermisdin msj atmadim cunki gelmedin bunuda bagislamam sana haberin olsun:D
  • ßlâck Štãrš (TR1)ßlâck Štãrš (TR1) Gönderiler: 14,254
    02.06.2014 düzenlendi
    Salamlar:) anladiniz herhalde dogru bazi sebebler uzunden gedirem,bu gun bir gun gelecekdi elbet ki,forumda eglendigim zamanlar çox oldu bunun uçun degerli arkadaşlarima teşekkur ederim sizleri çox sevirem,bilirsiniz pek kavgam olmadi kavgani sevmeyen biriyim ama bazi tartişmalarim olmuşdu isim çekmeyecem onlar biler ztn men uzr dilemedim onlardanda beklemedim..her kes kendine gore masum ama tek deyecegim Allah kim suçluysa onun gunahini bagişlasin kimlese kirgin olaraq getmek istemem eyer kirildiysaniz kusura bakmayin.3 gune filan hesabim silinecek ama bir surelik gelib gedecem oda tabi size bildirmeyecem sadece Gökhanimla vedalaşmadan getmek istemem:)menim uçun uzucu bir durum yani sizle qalmaq isterdim ama forumda olmam hayatimi etkilemekde boylesi daha yaxşi olacaq duşuncem bu..burda çifte kumrular var arkadaşlarim,onlara mutluluklar dilerim hep mutlu olun hiç ayrilmayin Allah kovuşturur inşallah mumkun olmayan hiç bişey yoxdu buna emin olun:D menimde inşallah her şey istediyim kimi olacaq buna inaniram,geldigimde konu açmamişdim hiç kimsede hoş geldin demedi;) gederken açmaq istedim menden bu qeder...sizleri çox hemde çox sevirem kendinize çox iyi bakinnn....

Hoşçakalin...
    Seni unutmicaz :( Hoşcakal :(

Seni de unutmicaz. Kendine iyi bak hoşcakal Gökhan :(
    02.06.2014 düzenlendi
    Seni unutmicaz :( Hoşcakal :(

Seni de unutmicaz. Kendine iyi bak hoşcakal Gökhan :(

cox tesekkkurler dosi emin ol unutamayacagim arkadaslar icerisindesin :)
  • eLiffmm (TR1)eLiffmm (TR1) Gönderiler: 2,338
    02.06.2014 düzenlendi

Hoşçakalin...

bu veda nedendir anlamadım ama böyle bir karar almana üzüldüm :(
    eğer böyle yapmanın doğru olduguna inanıyorsan bu yoldan ayrılma ve herşeyin hayırlısını dile ..
    canım kardeşim kendine iyi bak. Hoşcakal...
  • GirlDelifb--liGirlDelifb--li Gönderiler: 2,760
    02.06.2014 düzenlendi
    ................
  • ..VuSka....VuSka.. Gönderiler: 16,623
    02.06.2014 düzenlendi
    Arzuşşş yolun açıq olsun canım həyatda uğurlar bizi unutma...

Gökhan sen de kendine iyi bak hoşçakal ...
    02.06.2014 düzenlendi
    eLiffmm2 yazdı: »
    bu veda nedendir anlamadım ama böyle bir karar almana üzüldüm :(
    eğer böyle yapmanın doğru olduguna inanıyorsan bu yoldan ayrılma ve herşeyin hayırlısını dile ..
    canım kardeşim kendine iyi bak. Hoşcakal...
    Cox dusundum ve dogru oldugunu inandirdim kendimi,umid edirem en azindan zor olsa bile alismaya deyer..tesekkur ederim sende k.i.b :)
    02.06.2014 düzenlendi
    ..VuSka.. yazdı: »
    Arzuşşş yolun açıq olsun canım həyatda uğurlar bizi unutma...

Gökhan sen de kendine iyi bak hoşçakal ...
    cox sag ol seninde yolun aciq olsun insallah sehadetnamenide alarsan 9cu sinifsen deyesen dualarim sizinledi qorxunuz olmasin, unutmaramm :)
  • ..VuSka....VuSka.. Gönderiler: 16,623
    02.06.2014 düzenlendi
    cox sag ol seninde yolun aciq olsun insallah sehadetnamenide alarsan 9cu sinifsen deyesen dualarim sizinledi qorxunuz olmasin, unutmaramm :)

Nə 9 u 7 ci sinifdəyəm hələ :D Sənin yaşını heç öyrənə bilmədim instuta girmisənsə inşallah məzun olarsan girməmisənsə inşallah qəbul olarsan istədiyin yerə :)
    02.06.2014 düzenlendi
    ..VuSka.. yazdı: »

Nə 9 u 7 ci sinifdəyəm hələ :D Sənin yaşını heç öyrənə bilmədim instuta girmisənsə inşallah məzun olarsan girməmisənsə inşallah qəbul olarsan istədiyin yerə :)

sorry:D nece il sonranin arzusun eledimdee nolubkii;) 17 yasindayam 11-e kecdim :)cox sag ol insallah
  • Antibiyotik07 (TR1)Antibiyotik07 (TR1) TR1 Gönderiler: 8,939
    07.06.2014 düzenlendi
    Gitmemişin ki :p gitme zaten ;)
    07.06.2014 düzenlendi
    Gitmemişin ki :p gitme zaten ;)

uzume sardim :D tickete cvb gelse yanii men ne edim :) gitmeyeyim? oylemi:D
    07.06.2014 düzenlendi
    uzume sardim :D tickete cvb gelse yanii men ne edim :) gitmeyeyim? oylemi:D

Deki kuzenim yolladı yanlışlıkla :D
    07.06.2014 düzenlendi
    Deki kuzenim yolladı yanlışlıkla :D

ahah:D yox yaa konu acmis modki ticketlere cvb verilmir 16-na kadar meyer menimkinide gormemisler :)
    07.06.2014 düzenlendi
    ahah:D yox yaa konu acmis modki ticketlere cvb verilmir 16-na kadar meyer menimkinide gormemisler :)

Aa ne güzel :D
    07.06.2014 düzenlendi
    Aa ne güzel :D

guzelmi :D neyi guzelki
    07.06.2014 düzenlendi
    guzelmi :D neyi guzelki

Demek oluyor ki uzun sürecek kapatma faslı ;)
    07.06.2014 düzenlendi
    Demek oluyor ki uzun sürecek kapatma faslı ;)

kapatma fasli ne demek :D
    07.06.2014 düzenlendi
    kapatma fasli ne demek :D

Kapanma süreci demek istedim :D
    07.06.2014 düzenlendi

oyle olacaq :D guzel habermiki ama basqa sey demsidin sen;)
    07.06.2014 düzenlendi

07.06.2014 düzenlendi

Üff tamam arzu :D

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak