Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Öneriler, övgü ve eleştiri

Çakmami yapmiŞlar sakin İnanmayin

erdem_2007 (TR1)erdem_2007 (TR1) TR1 Gönderiler: 312
27.05.2014 düzenlendi kategorisi Öneriler, övgü ve eleştiri
Erdem ben gerÇek olani... Bİde sahtem var benİm aĞzimdan msj yazp Şİfre İstİyor.. LÜtfen dİkkat edİn. Kİmseyle Şİfre paylaŞimi yapmayin.

Nİkİn baŞina nokta koymuŞ.. Farkedİlmİyor.. Elİme bİr geÇsenn ahhh o noktayi nereye koyacaĞimi gayet İyİ bİlİyorum. Edebİyat dersİm hep 100 dÜ....
Post edited by erdem_2007 (TR1) on

Yorumlar

• Hayalet Çiftlik (TR1)Hayalet Çiftlik (TR1) Gönderiler: 712
    30.04.2014 düzenlendi
    Sahtekarlık da 1 numarayız zaten ama oyunda bile bu kadar da hırsızlığa soyunmak inanılır gibi değil. Uyarın için teşekkürler,demek ki bu konu da hepimiz dikkatli olmalıyız
  • HuzurCiftligi (TR1)HuzurCiftligi (TR1) Gönderiler: 532
    30.04.2014 düzenlendi
    Boyle seyler cok olmaya basladi zaten arkadaslar dikkatli olmak lazim. Sikran abla zaten duyuru yapmis dun okumadiysaniz guncelleme bolumunden okuyabilirsiniz. Benimde basima geldi huzurciftligi, yurtdisinda oldugum icin c altinda cizgi olmuyor ama ayni sekilde cizgili olan biri var oyunda baskasi tarafindan mesaj gelince fark ettim, yani bu tur seyler cogaldi dikkat etmek lazim gercekten...
    iyi oyunlar dilegiyle...
  • erdem_2007 (TR1)erdem_2007 (TR1) TR1 Gönderiler: 312
    01.05.2014 düzenlendi
    Ben hesabimin taklİd edİldİĞİnİ fark edİnce hemen desteke yazmiŞtim.. Hesabin bugÜne kadar kapatilmamasina hala anlam veremİyorum. Bu kİŞİ hala erdem ben bana Şİfrenİ ver dİye msjlar atiyor..
  • purchpurch Gönderiler: 1
    02.05.2014 düzenlendi
    Herkese Merhaba,
    Dün Erdem Bey'in bu mesajın okuduktan sonra, bugün bizim koop. başkanının adı kullanılarak da böyle korsan bir hesap alındığını fark ettik. Erdem Bey'in de koop. başkanı olduğunu göz önünde bulundurarak küçük çaplı bir araştırmadan sonra benzer şekilde başka koop. başkanlarının adları da kullanılarak başında "." bulunan korsan hesaplar almış olduğunu keşfettik. Örnek olarak:
    .özlem529
    .kadir___
    .kardelen3443
    .nazmiye , gibi.
    Umarım yetkiler bu durum için bir çözüm bulurlar. O ana kadar herkesin dikkatli olmasında fayda var.
  • Antibiyotik07 (TR1)Antibiyotik07 (TR1) TR1 Gönderiler: 8,939
    02.05.2014 düzenlendi
    Biraz önce nec.72 adında biri bana mesaj attı. ''Yusuf bana şifreni özel mesajla yollar mısın?'' diye. Bende koopumuzda başkan olan ayrıca çok sevdiğim bir ablam olan nec 72 sandım ve şifremi verdim. Girer girmez 1.750.000 küsür paramı koopa bağışladı ve peri masalı kulesi dekorumu depoya atıp silmiş. Allah'tan hemen girdim ve paramın gittiğini farkettim, şifremi değiştirdim. Demek istediğim kim olursa olsun şifrenizi vermeyin. Bu da kulağıma küpe olsun bundan sonra. Amacına ulaşamadın. 1 dekor gitmiş olabilir sağlık olsun. Para da çöpe gitmedi hiç yoktan koopa gitti. Ama seni araştırıp bulmak isterdim. Suçüstü enseleyip ağzını burnunu kıra kıra yüzünü tanınmaz hale getirirdim. Ama olmuyor işte sanal adı üstünde sanal!

Benim adıma desteğe küfür etmiş. Banlanır mıyım bilmem artık .s
  • eLiffmm (TR1)eLiffmm (TR1) Gönderiler: 2,338
    02.05.2014 düzenlendi
    Benim adıma desteğe küfür etmiş. Banlanır mıyım bilmem artık .s

Senin adına mı ? yoksa senin adınla çakma hesap açıp da mı küfür etmiş ?
    02.05.2014 düzenlendi
    eLiffmm2 yazdı: »
    Senin adına mı ? yoksa senin adınla çakma hesap açıp da mı küfür etmiş ?

Benim hesabımdan girmiş desteğe ve ordan küfür etmiş
  • erenfb (TR1)erenfb (TR1) Gönderiler: 11
    02.05.2014 düzenlendi
    Benim hesabımdan girmiş desteğe ve ordan küfür etmiş
    öncelikle
    geçmiş olsun bunu yapan kişi eminim bu konu sahibine yapılan suçla aynııdr ve aynı kişidir ...

biraz suçta sende var şifreni kimseyle paylaşmamaman gerekir bu duruma destek yani pincolada ne cevap verecek bizimle paylaşırmısın...
    02.05.2014 düzenlendi
    erenfb5 yazdı: »
    öncelikle
    geçmiş olsun bunu yapan kişi eminim bu konu sahibine yapılan suçla aynııdr ve aynı kişidir ...

biraz suçta sende var şifreni kimseyle paylaşmamaman gerekir bu duruma destek yani pincolada ne cevap verecek bizimle paylaşırmısın...
    Desteğe başvurdum bekliyorum. Ayrıca siber suçlar'a şikayet ettim. Bende suç olduğunu sanmıyorum beni düpedüz dolandırdı bunun başka açıklaması yok. Zaten kim olduğunu biliyorum bizim koopta olup sonradan gidenlerden. Gözü hala bizde demek ki dikkatli olmalıyız.
  • erdem_2007 (TR1)erdem_2007 (TR1) TR1 Gönderiler: 312
    07.05.2014 düzenlendi
    Herkeze geÇmİŞ olsun... Ama bugÜn Şu dakİka hala . ...erdem_2007 yanİ sahte olan aktİf... Hala hesap engellenmemİŞ yada İŞlem yapilmamiŞ.. Çok rahatsiz edİcİ...
  • GONCA68GONCA68 Gönderiler: 34
    26.05.2014 düzenlendi
    hee bnde kazık yemiştim ama senden diil baskasından herkes dikkat etsn sifresini vermesn
  • MelisaPlayer362MelisaPlayer362 Gönderiler: 28
    26.05.2014 düzenlendi
    Arkadaşlar,güncellemeyle ilgili bir şeyler yazıyorsunuz.Bu güncelleştirme konusu hakkında bana iyice bir bilgi verir misiniz?
    Güncelleştirmeyle ilgili bana bilgi verin lütfen...
  • sukranb (TR1)sukranb (TR1) Gönderiler: 1
    26.05.2014 düzenlendi
    Güncellemeleri resmi duyurularından takip edin lütfen arkadaşınızın konusuna ilgisiz mesaj yazarak dağıtmayın..!
  • Sende qideRsen. (TR1)Sende qideRsen. (TR1) Gönderiler: 5,108
    27.05.2014 düzenlendi
    erdem_2007 yazdı: »
    Ben hesabimin taklİd edİldİĞİnİ fark edİnce hemen desteke yazmiŞtim.. Hesabin bugÜne kadar kapatilmamasina hala anlam veremİyorum. Bu kİŞİ hala erdem ben bana Şİfrenİ ver dİye msjlar atiyor..

Kapatılmaz ki abi ben bi mesaj attım hesabımı kapatın diye 1 ay oldu hala kapatmadılar. 5 tane 10 tane attım yine tık yok:D

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak