Domů Czech Technické problémy & bugy

Problémy, potíže po aktualizaci (Trh) 11.08.2015

13

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 11.08.2015
    RedDěvče napsal: »
    no,je to síla,ani nevím,kam se obrátit o vrácení koupených zlatek,poradíte? díky :-)

    Ahoj,na podporu,
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 11.08.2015

    Když pominu ztracený den práce na farmě kvůli nesčetným chybám GGS
    i přemístění garáže na nevyhovující místo ...

    ... nějak mi uniká smysl organického tru
    Mám prodat veškeré své zásoby ze skladu za úplně stejnou cenu
    jako bych si je prodala sama ? Soused ani není z mé vesnice :rolleyes:

    Kdo tohle zas vymyslel ? ;);););)

    Po koňských stájích další "vylepšení hry" které budu ignorovat
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 11.08.2015
    SLAVKA.pav2 napsal: »
    čo, pravda sa zle číta

    Nemusel bych ti na tvou invektivu odpovídat, ale učiním tak.
    Pravda s tím nemá co dělat, té jsem se nikdy nebál a na stará kolena s tím nehodlám začínat.
    Jde mi pouze o to, že odpovídat jednomu a tomu samému prudiči na stále stejné dotazy považuji za okrádání moderátora o čas, který by mohl věnovat potřebnějším hráčům, kteří si aspoň mou odpověď přečtou. Se souhlasením, pravdivostí nebo komunikací to nemá nic společného.
    Ve chvíli, kdy je zde tolik hráčů, kteří čekají na odpověď si nemohu dovolit ten luxus, dělat zde soukromý hromosvod jednomu nechápajícímu nespokojenci. Instituce dotaz - odpověď zafungovala a nehodlám dál ztrácet čas opakováním stejné odpovědi stejnému člověku jenom proto, že jemu dělá dobře když mě o můj čas okrádá plkáním o věcech dávno zodpovězených...

    Pochopili jsme se..?
  • mirijam (CZ1)mirijam (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,137
    upraveno 11.08.2015
    Ahoj,
    na gurmánský mi chvilkama chodí 3 bubliny najednou :-),
    když na jednu z nich kliknu,všechny zmizí :-)
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 11.08.2015
    mirijam napsal: »
    Ahoj,
    na gurmánský mi chvilkama chodí 3 bubliny najednou :-),
    když na jednu z nich kliknu,všechny zmizí :-)

    No vidíš, aspoň si můžeš vybrat... smileys-cz-26.gif
  • Jayne (CZ1)Jayne (CZ1) CZ1 Komentářů: 103
    upraveno 12.08.2015
    Tak jsem to ráno otevřela v naději, že bude vše v pořádku a ...kulové...stejné jako před tou úžasnou aktualizací, která mne připravila o prachy , čas....ve hře nebudu pokračovat, a znovu začínat to co jsem měla dávno udělané...a tento odkaz , kam se máme obrátit http://cs.board.goodgamestudios.com/...oru-n%C3%A1vod
    to je jako co ??pro srandu králikům? protože prostě nefunfuje..
  • emilibra (SK1)emilibra (SK1) Komentářů: 449
    upraveno 12.08.2015
    Pri súťaží s koníkmi mi u Lestera už dlhší čas svieti výzva na sivo. Už som históriu vyčistila viac krát a nič sa neopravilo.
  • jody25 (CZ1)jody25 (CZ1) Komentářů: 17
    upraveno 12.08.2015
    Dobrý večer, při poslední aktualizaci administrátorem mi z mého konta zmezelo asi 1 400 000 dolarů a asi kolem 500 zlaťáků, proč ?? a dá se to vrátit nějak zpět ? Děkuji za odpověď
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 12.08.2015
    jody25 napsal: »
    Dobrý večer, při poslední aktualizaci administrátorem mi z mého konta zmezelo asi 1 400 000 dolarů a asi kolem 500 zlaťáků, proč ?? a dá se to vrátit nějak zpět ? Děkuji za odpověď

    Ahoj, napiš na podporu ta jediná ti to dokáže vrátit
  • jody25 (CZ1)jody25 (CZ1) Komentářů: 17
    upraveno 12.08.2015
    ahoj a kde prosím tě tu podporu najdu ??
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 12.08.2015
    jody25 napsal: »
    ahoj a kde prosím tě tu podporu najdu ??

    Přímo ve hře je okýnko pod odhlášením (chlapík se sluchátkama)
  • JANCEK (CZ1)JANCEK (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 12.08.2015
    Po včerejší opravě jsme měli na monitoru omluvu ve výši 250 zlatek, ale ne všichni jsme ji dostali? Jak to je s těmi zlatkami???
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 12.08.2015
    JANCEK6 napsal: »
    Po včerejší opravě jsme měli na monitoru omluvu ve výši 250 zlatek, ale ne všichni jsme ji dostali? Jak to je s těmi zlatkami???

    pokud jsi si jistý že jsi je nedostal (ani po opětovném přihlášení) tak kontaktuj podporu
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 12.08.2015
    Milí hráči,

    toto vlákno prosím využijte pro hlášení problémů ze dne 11.08.2015 po nepodařené aktualizaci a rollbacku (navrácení stavu serveru do dřívějšího bodu v čase).

    Děkuji!
    Foxes
  • zuza666zuza666 Komentářů: 4
    upraveno 12.08.2015
    nejdou misebrat jedny třešně ,druhé jsem sebrala bez potíží ,čím to je zuza666
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 12.08.2015
    Ahoj,
    a nemáš plný sklad? Někdy mi to dělá a pak stačí prodat třeba 10 kousků nebo zaktualizovat hru a pak už to funguje.
  • Gremlin2Gremlin2 Komentářů: 3
    upraveno 12.08.2015
    Neustále se mi ztrácí krmivo pro chovy, jednou pro kurníky podruhé pro oslíky a né málo vždy minimálně přes 1500 kusů a taky se mi ztrácí vypěstované plodiny, taky ne málo. Jak je to možné, co se děje ? Od včerejší slavné aktualizace je v tom nehorázný nepořádek. Přestává mě to bavit !

    Jak je možné že když prodám sousedovi (nová hra) 198 kusů levandule, zm,izne mi ze skladu 1400 kusů ?
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 12.08.2015
    Gremlin2 napsal: »
    Neustále se mi ztrácí krmivo pro chovy, jednou pro kurníky podruhé pro oslíky a né málo vždy minimálně přes 1500 kusů a taky se mi ztrácí vypěstované plodiny, taky ne málo. Jak je to možné, co se děje ? Od včerejší slavné aktualizace je v tom nehorázný nepořádek. Přestává mě to bavit !

    Jak je možné že když prodám sousedovi (nová hra) 198 kusů levandule, zm,izne mi ze skladu 1400 kusů ?

    Pokud se ti něco ztrácí, napiš na podporu, prověří ti to.
  • Malletka (CZ1)Malletka (CZ1) Komentářů: 191
    upraveno 12.08.2015
    Jenom maličkost: včelky už mám posbírané, odměnu jsem dostala a stejně vylétla další včela. Jestli to tak bývalo i dřív omlouvám se předem, ale nevšimla jsem si nikdy dalších včelek po splnění úkolu.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 12.08.2015
    Zdravím,

    omlouvám se za svou nepřítomnost, musela jsem se i trochu vyspat :).

    Momentálně řešíme problémy, které nastaly včera ve večerních hodinách. Až budu mít nějaké ucelené informace, ihned napíši.

    Pokud se vám stále něco ztrácí, tak vás poprosím dnes o trochu trpělivosti, než vše dáme do pořádku, a pokud i na konci dne vám produkty či výrobky nebudou sedět, tak prosím kontaktujte PODPORU. Kde se samozřejmě již hromadí tickety, takže vyřízení bude trvat nějakou tu dobu. Velice se omlouváme a prosíme v tomto případě o trpělivost schovívavost, i když vím, že je za takovýchto okolností těžké udržet chladnou hlavu.

    Pokud jste přišli o zlatky a máte problémy se zaplacením a zmizením prémiové měny, tak kontaktujte prosím Podporu ihned.

    Děkuji!
    Foxes
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 12.08.2015
    jody25 napsal: »
    Dobrý večer, při poslední aktualizaci administrátorem mi z mého konta zmezelo asi 1 400 000 dolarů a asi kolem 500 zlaťáků, proč ?? a dá se to vrátit nějak zpět ? Děkuji za odpověď

    Svou odpověď jsi dostal již zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?45897-zmizeni-penez&p=611247&viewfull=1#post611247
    Není potřeba dotaz opakovat stále dokola...
    Jayne napsal: »
    Tak jsem to ráno otevřela v naději, že bude vše v pořádku a ...kulové...stejné jako před tou úžasnou aktualizací, která mne připravila o prachy , čas....ve hře nebudu pokračovat, a znovu začínat to co jsem měla dávno udělané...a tento odkaz , kam se máme obrátit http://cs.board.goodgamestudios.com/...oru-n%C3%A1vod
    to je jako co ??pro srandu králikům? protože prostě nefunfuje..

    Co myslíš tím, že nefunguje..?
    Funguje. A to dokonce i ve tvém příspěvku!
    Je to odkaz na návod, jak kontaktovat podporu.
    Jestli ovšem čekáš, že na to jen klikneš a ono se to vyřeší samo bez tvého přičinění, tak v tom případě máš pravdu a můžeš se dál zlobit nad nefunkčností odkazu, případně vyprávět vtipy těm králíkům...
  • kvakalka01kvakalka01 Komentářů: 1
    upraveno 12.08.2015
    po vaší aktualizaci jsem přišla o část peněz jedná se o 800 000tisíc dolaru prosím o nápravu děkuji kvakalka
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 12.08.2015
    kvakalka01 napsal: »
    po vaší aktualizaci jsem přišla o část peněz jedná se o 800 000tisíc dolaru prosím o nápravu děkuji kvakalka

    Ahoj kvakalko,

    jak již bylo řečeno mnohokrát před tebou. Na serveru včera v poledne proběhl rollback, který trval hodinu, tzn. že se server vrátil v čase (o nic jsi nepřišla, pouze se vrátilo vše do podoby v 8:30 včerejšího rána). Jestli más však pochybnosti, můžeš kontaktovat naši Podporu, ta jediná ti může dolary vrátit. Ale nejdříve se ujisti, že se oprvadu nejednalo o rollback (to, co jsi získala mezi včerejší 8:13 - 12:00 je irelevantní).

    Foxes
  • pali869 (SK1)pali869 (SK1) Komentářů: 29
    upraveno 12.08.2015
    dolezita otazka!!! bude po vcerajskom fantastickom update predlzena vikingska farma o 1 den??? lebo ja som vcera stratil cely den koli tomu a chcem stihnut spravit vsetky ulohy a cas na farme stale ide vcera ked sa to resetlo tak sa cas nevratil do toho rana 7:30...cize sme stratili dost hodin pocas dna ked som tu bol a nemohol som nic robit...tak prosim aby sa to predlzilo o 1 den! a este mam otazku: tato novinka: Knihovna - Je přidáno nové křídlo, díky kterému získáte více znalostí o farmaření. Bonusové knihy jsou přístupné pro Farmu polární záře a Vikingskou farmu.... takze aky je rozdiel medzi Farmou polární záře a Vikingskou farmou??
  • klod (CZ1)klod (CZ1) Komentářů: 28
    upraveno 12.08.2015
    ještě že jsem byl včera večer bloklej,bych ty necky postavil ke zdi
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 12.08.2015
    pali869 napsal: »
    dolezita otazka!!! bude po vcerajskom fantastickom update predlzena vikingska farma o 1 den??? lebo ja som vcera stratil cely den koli tomu a chcem stihnut spravit vsetky ulohy a cas na farme stale ide vcera ked sa to resetlo tak sa cas nevratil do toho rana 7:30...cize sme stratili dost hodin pocas dna ked som tu bol a nemohol som nic robit...tak prosim aby sa to predlzilo o 1 den! a este mam otazku: tato novinka: Knihovna - Je přidáno nové křídlo, díky kterému získáte více znalostí o farmaření. Bonusové knihy jsou přístupné pro Farmu polární záře a Vikingskou farmu.... takze aky je rozdiel medzi Farmou polární záře a Vikingskou farmou??

    Tvůj dotaz nejsem schopen bezezbytku zodpovědět, proto ho předávám naší CM Foxes... :)
  • 2006Kubík32006Kubík3 Komentářů: 3
    upraveno 12.08.2015
    Mám problém s trhem...po aktualizaci se mi na TRHu neobjevil ještě ani jeden prodejce...ten človíček,který se tam na chvíli zastavil
    Ještě ráno jich tam bylo plno a od té doby,co proběhla první údržba...nic.Děkuji za odpověď popřů za vyřešení problému.
  • Evik1282 (CZ1)Evik1282 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    upraveno 12.08.2015
    Mam uplne stejny problem..Od rana mi neprisel ani jeden clovicek...Prosim o vyreseni problemu.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 13.08.2015
    pali869 napsal: »
    dolezita otazka!!! bude po vcerajskom fantastickom update predlzena vikingska farma o 1 den??? lebo ja som vcera stratil cely den koli tomu a chcem stihnut spravit vsetky ulohy a cas na farme stale ide vcera ked sa to resetlo tak sa cas nevratil do toho rana 7:30...cize sme stratili dost hodin pocas dna ked som tu bol a nemohol som nic robit...tak prosim aby sa to predlzilo o 1 den! a este mam otazku: tato novinka: Knihovna - Je přidáno nové křídlo, díky kterému získáte více znalostí o farmaření. Bonusové knihy jsou přístupné pro Farmu polární záře a Vikingskou farmu.... takze aky je rozdiel medzi Farmou polární záře a Vikingskou farmou??

    Ahoj pali,

    vikingská farma bude prodloužena, zatím to vypadá, že nejméně o 12 hodin.
    Farma polární záře a Vikingská farma jsou stejné (kromě grafické stránky). V aktualizaci jsou zmíněné zvlášť, protože leč jsou skoro totožné, oficiálně mají jiný název.
    2006Kubík3 napsal: »
    Mám problém s trhem...po aktualizaci se mi na TRHu neobjevil ještě ani jeden prodejce...ten človíček,který se tam na chvíli zastavil
    Ještě ráno jich tam bylo plno a od té doby,co proběhla první údržba...nic.Děkuji za odpověď popřů za vyřešení problému.
    Evik1282 napsal: »
    Mam uplne stejny problem..Od rana mi neprisel ani jeden clovicek...Prosim o vyreseni problemu.

    Momentálně máme se sousedy problém, jsou to staří mrzouti a nechce se jim vylézt z jejich domovů. Připravujeme bug fix, v kterém by měla být zahrnuta oprava i této záležitosti.

    Foxes
  • janko353 (SK1)janko353 (SK1) SK1 Komentářů: 2
    upraveno 13.08.2015
    Nechodia mi ti panačkovia z bublikami nad hlavou
Tato diskuze je zavřená.