Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Öneriler, övgü ve eleştiri

Birisi 155 i arasin modlar kayboldu. :)

erdem_2007 (TR1)erdem_2007 (TR1) TR1 Gönderiler: 312
28.01.2014 düzenlendi kategorisi Öneriler, övgü ve eleştiri
:mad: 28.,01.2014 TE YAPILAN GÜNCELLEMEDEN KAYNAKLANAN HATALARI KENDİNİZDE FARK ETTİNİZ DEMEK.. PEKİ NERDESİNİZ ŞİMDİ.. HEPİNİZ OFF OLMUŞSUNUZ..
Post edited by erdem_2007 (TR1) on

Yorumlar

• sukranb (TR1)sukranb (TR1) Gönderiler: 1
    28.01.2014 düzenlendi
    Açılan ayrı ayrı konuları tek konuya birleştirip oyun yönetiminden gelen güncel bilgileri kontrol ediyorum, son açtığın mesajı da teknik sorunlarda http://tr.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?31516-Nesneleri-Ta%C5%9F%C4%B1ma-ve-Yerle%C5%9Ftirmede-Sorun-%28bilinen-bug%29 birleştirdim 1 dk kadar önce. Savunmam bu :)
  • bizim-tarla (TR1)bizim-tarla (TR1) TR1 Gönderiler: 15,398
    28.01.2014 düzenlendi
    Arıyorum 155 i ahahaha :D erdem abi güldürdün beni :D modlar değilde pino kayboldu :):)
  • erdem_2007 (TR1)erdem_2007 (TR1) TR1 Gönderiler: 312
    28.01.2014 düzenlendi
    şükran hnm gördüm msjim herkezinkinin yanina eklenmiş.. Ama bu çare değil.. Oyunun güncellemesinler bundan sonra. Her güncellmeden sonra doğru çalişan bir şey bozuluyor. Emeğe saygim sonsuz ama bu sabotaj başka birşey değil. Benim gibi 16 saat online olan bir oyuncuya yapilmaz ki bu..
    Asla mod larla kişisel problemim yok.. Ama foruma girdiğiimde hep off olmuş oluyorsunuz.. :(
    28.01.2014 düzenlendi
    erdem_2007 yazdı: »
    şükran hnm gördüm msjim herkezinkinin yanina eklenmiş.. Ama bu çare değil.. Oyunun güncellemesinler bundan sonra. Her güncellmeden sonra doğru çalişan bir şey bozuluyor. Emeğe saygim sonsuz ama bu sabotaj başka birşey değil. Benim gibi 16 saat online olan bir oyuncuya yapilmaz ki bu..
    Asla mod larla kişisel problemim yok.. Ama foruma girdiğiimde hep off olmuş oluyorsunuz.. :(

Ama erdem abi bunun şükran ablayla bir ilgisi yokki o sadece bilinmediğimiz şeyleri bize öğretmekle görevli güncelleme olması şükran ablayı pek ilgilendirmiyor bence
    onu siz pino ablaya sorun o hep cominnty hemde Customer Support Admini Lütfen az anlayış gösterelim :)
    28.01.2014 düzenlendi
    erdem_2007 yazdı: »

Aslında siz geldiğinizde de burdaydım bugünkü mesajlarıma bakarsanız sizin mesajınızdan önce kaç tane mesaj yazmışım görebilirsiniz. Zaten 24 saat online olmamı beklemeyin lütfen bunu tamamen gönüllü olarak yapıyorum ben ve bana bilgi mi geliyor hayır ben araştırıyorum bulup sizi bilgilendiriyorum. Öğlen oyunumu açtığımdan beri de kendi oyunuma bakmaya fırsatım olmadı. Yine de sizin takdiriniz buysa saygı duyarım. Teşekkürler.
    28.01.2014 düzenlendi
    sana gosterırım ha ufu uf cocu ucururum senı adam ol akıllı ol salak hem sn kendını ne zannedıyon .

Sen kendini ne zannediyorsun yeni üyecik :)
  • nilay1682 (TR1)nilay1682 (TR1) Gönderiler: 5
    28.01.2014 düzenlendi
    çiftliğime giriş yapamıyorum bu nasıl güncelleme 86 lv lik koca çiftlik yok oldu annemin de 69 lv lik çiftliği yok yazık emeklerimize

bugünkü güncellemeden dolayı çiftliğime giriş yapamıyorum birisi kooptaki arkadaşlara haber verebilirmi koopumun adı dostlar durağı nikim nilay1682
    28.01.2014 düzenlendi
    nilay16823 yazdı: »
    bugünkü güncellemeden dolayı çiftliğime giriş yapamıyorum birisi kooptaki arkadaşlara haber verebilirmi koopumun adı dostlar durağı nikim nilay1682

Ben kooperatifinizde başkanınıza mesaj attım ayrıca siz de forumdan onlara mesaj atabilirsiniz.
    Oyuna girememe konusunda ise lütfen mozilla, chrome, internet explorer, hepsinden deneme yapın biri mutlaka çalışacaktır. Tarayıcı geçmişinizi silip flashplayer güncellemesini yaparak, oyunu yeşil ekran geliyorsa ctrl+f5 ile birkaç kez yenileyerek denemenizde de yarar var.
    28.01.2014 düzenlendi
    çiftliğime giriş yapamıyorum bu nasıl güncelleme 86 lv lik koca çiftlik yok oldu annemin de 69 lv lik çiftliği yok yazık emeklerimize

nilay ablacım öncelikle sakin ol

Ve chromede girmeyi dene tamam mı ben söylerim
    28.01.2014 düzenlendi
    Nilay ablacım hem hesabın orda çok güzel duruyor hesabına hiç bişey olmamış bu arada ben sıla :)
    28.01.2014 düzenlendi
    Başkanınız mustafademirhan'dan yanıt aldım mesajımı almış sizin teknik sorunlar yüzünden giremediğinizi biliyor yani bunun için de endişelenmenize gerek yok :) Yine de söylediğimiz diğer tarayıcılarla mutlaka deneyin en azından biriyle girmekte başarılı olursunuz diye umud ediyorum.
    28.01.2014 düzenlendi
    chrome giriyor ve yandex te f5 liyince giriyor bugun bendede böyle oldu endişe etmeye gerek yok :)
  • nilay1682 (TR1)nilay1682 (TR1) Gönderiler: 5
    28.01.2014 düzenlendi
    ben zaten chrome dan oynuyorummm

sıla ben giremedikten sonra orda şık durmuş napayım:))
    28.01.2014 düzenlendi
    ben zaten chrome dan oynuyorummm

sıla ben giremedikten sonra orda şık durmuş napayım:))

Söylenenleri yaptınız ve hala giremiyor musunuz oyuna?

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak