Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Teknik sorunlar

Satışta Minik Bir Sorun Var

BarbarosAga2BarbarosAga2 Gönderiler: 23
17.10.2013 düzenlendi kategorisi Teknik sorunlar
Merhaba. Ürünleri satarken önümüze gelen menüde sorun yaşıyorum. Önceden miktarı girdiğimiz satırda sil tuşuna bastığımda sıfırlanıyordu. Ama birkaç haftadır sıfırlanmıyor 1 rakamı kalıyor. Sıfırlanırken çok pratikti. Rahat oluyordu. Şimdi geriye kalan 1 rakamı işleri karıştırıyor. Örnek olarak; 500 tane elma satmak istediğim zaman 501 tane satmak zorunda kalıyorum. Lütfen bu sorunla da ilgilenin. Çok tşkler. Saygılar.
Post edited by BarbarosAga2 on

Yorumlar

• ..VuSka....VuSka.. Gönderiler: 16,623
    10.10.2013 düzenlendi
    Ben rakam yazılan kısmı seçtirip satmak istediğim miktarı klavyede yazıyorum sonra satıyorum. Siz de böyle yapın çok kolay :D
  • delidolubirkizdelidolubirkiz Gönderiler: 18
    10.10.2013 düzenlendi
    - isareti ile azalta bilirsin mikatari
  • BarbarosAga2BarbarosAga2 Gönderiler: 23
    12.10.2013 düzenlendi
    ..VuSka.. yazdı: »
    Ben rakam yazılan kısmı seçtirip satmak istediğim miktarı klavyede yazıyorum sonra satıyorum. Siz de böyle yapın çok kolay :D

Sil demeden direkt girince 1 sorunu ortadan kalktı. Sağolun ..Vuska.. :)
    12.10.2013 düzenlendi
    - isareti ile azalta bilirsin mikatari

Tşkler delidolubirkiz. Kolay gelsin.
  • ..VuSka....VuSka.. Gönderiler: 16,623
    12.10.2013 düzenlendi
    Sil demeden direkt girince 1 sorunu ortadan kalktı. Sağolun ..Vuska.. :)

Bir şey değil :)
  • PinacoladaPinacolada Gönderiler: 558
    14.10.2013 düzenlendi
    Sorunu ilgilenen arkadaşlara ilettim....Sorun tam olarak çözülene kadar farklı yöntemler kullanabilirsiniz. Ben kalan sayıyı işaretliyorum sonra istediğim miktarı klavyede yazıyorum...
    17.10.2013 düzenlendi
    Pinacolada yazdı: »
    Sorunu ilgilenen arkadaşlara ilettim....Sorun tam olarak çözülene kadar farklı yöntemler kullanabilirsiniz. Ben kalan sayıyı işaretliyorum sonra istediğim miktarı klavyede yazıyorum...

Arkadaş akıl verdi sağ olsun, ben de artık sizin gibi yapıyorum Pinacolada. Önceden bu sorun yoktu. Elim alışmış eski sisteme. Ondan eski haline dönmesini istedim. İlginiz için tşkler... İyi çalışmalar dilerim.

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak