Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Teknik sorunlar

Değirmen Hatası

whois4 ()whois4 () Gönderiler: 501
04.11.2013 düzenlendi kategorisi Teknik sorunlar
Lütfen şu değirmenin aralıksız dönmesi durdurulabilir mi? Hasat zamanı anlaşılmıyor :rolleyes:
Post edited by whois4 () on

Yorumlar

• ..VuSka....VuSka.. Gönderiler: 16,623
    16.09.2013 düzenlendi
    Nasıl anlaşılmıyor? Üzerinde bir simge oluşuyor üretim bittiğinde ya da sağdaki küçük pencerede bittiğinde yeşil simge oluşuyor şahsen benim için bir sorun yok dönsün öyle :D
  • Salih34 (TR1)Salih34 (TR1) TR1 Gönderiler: 6
    17.09.2013 düzenlendi
    Evet son guncelemde degirmende ki yem bitigi halde donmeye devam ediyoo....durdurun şu degirmeni..yem to
    rbasi tepede bitnmiş duruyo ama degirmen devam ediyo..donunce goz yanilmasi oluyo bitmedi sayoruzz..dikatli bakinca anca bitigi farkediliyoo..ilginize ve bilginize sayin yonetim:???
  • whois4 ()whois4 () Gönderiler: 501
    18.09.2013 düzenlendi
    Foruma ve oyuna bakan bir yetkili yok herhalde,değirmen hatası ticket atmama rağmen hala giderilmedi...
  • ÖTÜKEN (TR1)ÖTÜKEN (TR1) TR1 Gönderiler: 275
    18.09.2013 düzenlendi
    Sorunlarımızla ilgili ne kadar ticket atarsak atalım yada forumda ne kadar yazarsak yazalım maalesef oyun kurucuları bizleri görmüyor.duymuyor.konuşmuyor.yani üç maymunu oynamaya devam ediyorlar belliki.Kendi bildiklerini uyguluyorlar bizleri kaile alan yok.Şamar oğlana döndük iyikide artık fazla girmiyorum bu ne yahu.ellerine törpü almış ömrümüzü törpülüyolar.
    18.09.2013 düzenlendi
    ÖTÜKEN yazdı: »
    Sorunlarımızla ilgili ne kadar ticket atarsak atalım yada forumda ne kadar yazarsak yazalım maalesef oyun kurucuları bizleri görmüyor.duymuyor.konuşmuyor.yani üç maymunu oynamaya devam ediyorlar belliki.Kendi bildiklerini uyguluyorlar bizleri kaile alan yok.Şamar oğlana döndük iyikide artık fazla girmiyorum bu ne yahu.ellerine törpü almış ömrümüzü törpülüyolar.

Sanırım değirmendeki hata değil zaten,yeni uygulamalardan biri olmalı yoksa düzeltilirdi :rolleyes:
    Hangi akla hizmet böyle bir değişiklik yapıldı merak ediyorum
  • ilim8789ilim8789 Gönderiler: 107
    18.09.2013 düzenlendi
    SemaPlayer2 yazdı: »
    Sanırım değirmendeki hata değil zaten,yeni uygulamalardan biri olmalı yoksa düzeltilirdi :rolleyes:
    Hangi akla hizmet böyle bir değişiklik yapıldı merak ediyorum

Herhalde dışardan bakanlar '''('aman herkes nasılda çalışıyor çiftliklerinde.herkes faaaliyettte)''' görünsün diye böle yaptılar.değiştirilecek bir çok şey varken değirmeni bu hale getirmeleri zaten başlı başına saçmalık.
  • yaşam çiftliğyaşam çiftliğ Gönderiler: 157
    03.11.2013 düzenlendi
    e yel değirmeni bu belkide rüzgar vardıdrda dnüyodur
  • Aygun92 (TR1)Aygun92 (TR1) Gönderiler: 3,403
    03.11.2013 düzenlendi
    mende onceden eleydi indi duzelib :)
    04.11.2013 düzenlendi
    Eski konuları hortlatmayalım arkadaşlar :D

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji