Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Topluluk Konuyla Dışı

Günay'ımı Özledimm

sweetbyzsweetbyz Gönderiler: 2,068
06.08.2013 düzenlendi kategorisi Konuyla Dışı
Günayım Bİtanem Fotograf paylaşalım köşesinin bidenecik yıldızı...nerelrdesin seni çok özledim ...neden gittin neden..?? neden neden neden ??:confused::(
Post edited by sweetbyz on

Yorumlar

• FarmerRain2FarmerRain2 Gönderiler: 2,293
    03.08.2013 düzenlendi
    keşke gitmeseydi :( özel yaşamına zaman ayırmak onunda hakkı ama burada iyi vakit geçiriyorduk :(
  • ..VuSka....VuSka.. Gönderiler: 16,623
    03.08.2013 düzenlendi
    Evet özledim bende :(
  • Antibiyotik07 (TR1)Antibiyotik07 (TR1) TR1 Gönderiler: 8,939
    03.08.2013 düzenlendi
    Günay iyiki gitti çünkü artık hayatı doyasıya yaşamak istiyorum demişti gençliğini bilgisayar başında geçirmesin gezsin tozsun ablası :)
  • SystemSystem Gönderiler: 106,969
    03.08.2013 düzenlendi
    ama o benim koop arkadaşımdı:(
  • sweetbyzsweetbyz Gönderiler: 2,068
    03.08.2013 düzenlendi
    olsun ya Günaysız Oyun cok sıkıcı... satasacak kimse yok özelden msj atamıyorum ona mesela...gıcıklık yapamıyorum ona... fotograf köşesinde hangimiz daha güzel foto atacak diye birbirimizi izleyemiyoruz mesela... daha sayiim mi yusuf??
    03.08.2013 düzenlendi
    sweetbyz yazdı: »
    olsun ya Günaysız Oyun cok sıkıcı... satasacak kimse yok özelden msj atamıyorum ona mesela...gıcıklık yapamıyorum ona... fotograf köşesinde hangimiz daha güzel foto atacak diye birbirimizi izleyemiyoruz mesela... daha sayiim mi yusuf??

Bunların hepsi benim için gereksiz şeyler :) Bir bayan eğer bunlardan uzak kalıp özel hayatına vs. önem vermek istiyorsa gitmekte çok haklı :)
  • sweetbyzsweetbyz Gönderiler: 2,068
    06.08.2013 düzenlendi
    Bunların hepsi benim için gereksiz şeyler :) Bir bayan eğer bunlardan uzak kalıp özel hayatına vs. önem vermek istiyorsa gitmekte çok haklı :)

ewd bu konuda haklısın ama ben o geri gelsin demiyorum ki saddece onu özledim diyorum bi konuyadsa musallat olma ya..!
    06.08.2013 düzenlendi
    sweetbyz yazdı: »
    ewd bu konuda haklısın ama ben o geri gelsin demiyorum ki saddece onu özledim diyorum bi konuyadsa musallat olma ya..!

İstediğim konuya yorum yapabilirim :) Tapulu malın mı senin forum :D El benim klavye benim :D

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak