Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Topluluk Konuyla Dışı

<3 allah <3 (cc)

nehir meleq3nehir meleq3 Gönderiler: 90
31.07.2013 düzenlendi kategorisi Konuyla Dışı
Arkadaşlar burda Allaha olan sewgimizi göstericeğiz biliyorsunuz cumartesi günü kadir gecesi ramazan ayindayiz gereksiz bir çok konu kurduk ama dikkat ettimde hiç böle Allah adina bi konu yoktu bn kurum dedim burda sizden ilahiler allaha olan kulluğunu anlatmanizi sewginizi göstermeinizi video resim ne warsa paylaşalimm arkadaşlarr birbirimizle güzel sohbetler etmemizi istiyorum ..gelen ve yorum yapandan bişeyler paylaşandan Allah razi olsun ...! <3<3<3
Post edited by nehir meleq3 on
«13

Yorumlar

• nehir meleq3nehir meleq3 Gönderiler: 90
    31.07.2013 düzenlendi
    31.07.2013 düzenlendi
    31.07.2013 düzenlendi

ya rabbii mahşer gününde bize şefaat eyle ya rabbi herkesin gönlünde böle ALLAHA aşk olsun ya rabbi
    31.07.2013 düzenlendi

bırakma bizi yaresulallah bırakma biizi kulluğu senden öqrendik
    31.07.2013 düzenlendi
    31.07.2013 düzenlendi

annemizin hakkını ödemeyemeyiz ..
    31.07.2013 düzenlendi
    Senki güzel huyların ahlakın meş’alesi,
    Sabır doruklarında beşerin en yücesi,
    Senin cennet mekanın fakirlerin hanesi,
    Gönüller hazinesi ya Hz. Muhammed.
  • ManagerDiamond1ManagerDiamond1 Gönderiler: 2,592
    31.07.2013 düzenlendi
    cok guzel konu acmissin tebrk ederim :)

• sarikoksarikok Gönderiler: 1,407
    31.07.2013 düzenlendi
    31.07.2013 düzenlendi

YÜCE RABBİM HER KULUNUN YAR VE YARDIMCISI OL ŞEYTANIN VESVELESİNDEN SANA SIĞINIRIZZZZ ALLAHIMMMM AMİN
    31.07.2013 düzenlendi
  • sweetbyzsweetbyz Gönderiler: 2,068
    31.07.2013 düzenlendi
    konu güzel kardeşim Allah Razı olsunda Allaha olan sewgini içinde yaşamalısın böle sergilemekle müslüman olunmuyuo... yanlış anlama senin için knşmuyorm ..
  • ..VuSka....VuSka.. Gönderiler: 16,623
    31.07.2013 düzenlendi
    Konu çok güzel yüreğine sağlık. Paylaşımların hepsi çok güzel. :)
  • SystemSystem Gönderiler: 106,969
    31.07.2013 düzenlendi
    Allah ' olan sevgimizi buraya paylaşımlar yaparakmı gösteriyorsunuz ?? Ne günlere geldik.. Buraya tık tık paylaşımlar yapacağınıza namaz kılıp ibadet etmeyi deneyin ?? Allah bizden buralarda ilahi vs. paylaşmamızı istemiyor namaz kılıp. ibadet edip ve dini görevlerimizi yerine getirmemizi istiyor. Kadir gecesine az kaldı o gün buraya boş boş baylaşımlar yapmak yerine evde namazımızı kılsak sevdiklerimiz için dua etsek daha doğru olmazlı hem biri Allah diyen aslan paylaşmış onu araştırdım ve montaj olduğunu tespit ettim. Haşa tabikide Bütün canlılar Allahı zikreder o ayrı konu. ARKADAŞLAR LÜTFEN Bİ KONU AÇMADAN YA DA YORUM YAPMADAN ÖNCE DÜŞÜNÜNBU KADAR BASİT DEĞİL HERŞEY BURAYA BİKAÇTANE YORUM YAPARAK DİNİ GÖREVLERİNİZİ YERİNE GETİRMİŞ OLMUYORSUNUZ..
    31.07.2013 düzenlendi
    Belki bana katılmıyor olaiblirsin hiç sorun değil ama ben buraya youtubdan ilahi vs. paylaşacağıma Allah u tealanın bana yapmamamı farz kıldığı ibadetleri yerine getiririm mesela namaz kılarım ...
  • Antibiyotik07 (TR1)Antibiyotik07 (TR1) TR1 Gönderiler: 8,939
    31.07.2013 düzenlendi
    Allah ' olan sevgimizi buraya paylaşımlar yaparakmı gösteriyorsunuz ?? Ne günlere geldik.. Buraya tık tık paylaşımlar yapacağınıza namaz kılıp ibadet etmeyi deneyin ?? Allah bizden buralarda ilahi vs. paylaşmamızı istemiyor namaz kılıp. ibadet edip ve dini görevlerimizi yerine getirmemizi istiyor. Kadir gecesine az kaldı o gün buraya boş boş baylaşımlar yapmak yerine evde namazımızı kılsak sevdiklerimiz için dua etsek daha doğru olmazlı hem biri Allah diyen aslan paylaşmış onu araştırdım ve montaj olduğunu tespit ettim. Haşa tabikide Bütün canlılar Allahı zikreder o ayrı konu. ARKADAŞLAR LÜTFEN Bİ KONU AÇMADAN YA DA YORUM YAPMADAN ÖNCE DÜŞÜNÜNBU KADAR BASİT DEĞİL HERŞEY BURAYA BİKAÇTANE YORUM YAPARAK DİNİ GÖREVLERİNİZİ YERİNE GETİRMİŞ OLMUYORSUNUZ..

Söylediklerinizin hepsine katılıyorum gerçekten yeni nesil böyle artık ibadetini bile sanaldan yapmaya başladılar Kutsal kitabımız olan Kur'an'ı kerimi okumayı bi deneseler orda bize neyle meşgul olun vs. hepsni açıklamış rabbimiz. Ben de yeni nesilim fakat buralara veya başka biyerde yazmayacğm. Yaparsam evde yaparım ibadetimi duamıda ederim.. Klavye karşısında bi kaç kelime yazarak müslümanım diye geçinenler var malesef..
    31.07.2013 düzenlendi
    Söylediklerinizin hepsine katılıyorum gerçekten yeni nesil böyle artık ibadetini bile sanaldan yapmaya başladılar Kutsal kitabımız olan Kur'an'ı kerimi okumayı bi deneseler orda bize neyle meşgul olun vs. hepsni açıklamış rabbimiz. Ben de yeni nesilim fakat buralara veya başka biyerde yazmayacğm. Yaparsam evde yaparım ibadetimi duamıda ederim.. Klavye karşısında bi kaç kelime yazarak müslümanım diye geçinenler var malesef..

aynı fikrdeyim yukardda belirtmiştm zatn!!
    31.07.2013 düzenlendi
    sweetbyz yazdı: »
    konu güzel kardeşim Allah Razı olsunda Allaha olan sewgini içinde yaşamalısın böle sergilemekle müslüman olunmuyuo... yanlış anlama senin için knşmuyorm ..

haklısın ewt biliyorum içinde yaşamalısın ama bunları paylaşmalısında kardeşim ..senin bildiğini belki bn bilmemem o bilmez ama sne burda paylaş göstter hepimiz bilelim demi bn o yüzden açtım bu konuyu ama yine ALLAH RAZI OLSUN bişeyler yazmışsın iyi yada kötü fark etmez ..:)
    31.07.2013 düzenlendi
    aynı fikrdeyim yukardda belirtmiştm zatn!!

Evet gördüm..
    31.07.2013 düzenlendi

bn sadece burda sanalda ibadet etmek deildi bnim amacım sen yanlış anlamışsın sadce birbirimize ilahiler filan bildiklerimizi birbirimize aktarmakı buda bnce sakınca yok çünkü dinimizdede bildiklerimizi birbirimizle paylaşmamız gerektiği wardır .. neese saten sen olumsuz bakıyorsunöle olsun bn düşünmenizi hiç beklemiyordum nese bu da böle oldu eqer bukadar rahatsız olduysnız bu konudan kimse yorum filan yapmasın silelim ...bişeyler paylaşıp beyenenlerede tşkler kötü iyi yorum yapanlarada tşkler
    31.07.2013 düzenlendi
    bn sadece burda sanalda ibadet etmek deildi bnim amacım sen yanlış anlamışsın sadce birbirimize ilahiler filan bildiklerimizi birbirimize aktarmakı buda bnce sakınca yok çünkü dinimizdede bildiklerimizi birbirimizle paylaşmamız gerektiği wardır .. neese saten sen olumsuz bakıyorsunöle olsun bn düşünmenizi hiç beklemiyordum nese bu da böle oldu eqer bukadar rahatsız olduysnız bu konudan kimse yorum filan yapmasın silelim ...bişeyler paylaşıp beyenenlerede tşkler kötü iyi yorum yapanlarada tşkler

daha namazın n sini bile bilmeden gelmiş bana burda bilmislik taslıyorsun hıçbirşey bilmeyen bir ergen oldugun kesın imzandanda anlasılıyor kefen tarzım değil sen ölünce istesende istemesende o kefeni giymek mecburiyetindesin çunku Allah böyle istiyor, kitabımız öyle soyluyor.
    31.07.2013 düzenlendi
    Tamam sakin olun arkdaşlar fazla uzatmayın bence konuyu..
    31.07.2013 düzenlendi
    daha namazın n sini bile bilmeden gelmiş bana burda bilmislik taslıyorsun hıçbirşey bilmeyen bir ergen oldugun kesın imzandanda anlasılıyor kefen tarzım değil sen ölünce istesende istemesende o kefeni giymek mecburiyetindesin çunku Allah böyle istiyor, kitabımız öyle soyluyor.

sewmiyorsan bu konuyu halen nie yorum yapıosun
    31.07.2013 düzenlendi

sewmiyorsan bu konuyu halen nie yorum yapıosun
  • ..VuSka....VuSka.. Gönderiler: 16,623
    31.07.2013 düzenlendi
    Arkadaşlar kavga etmeyin lütfen.
    31.07.2013 düzenlendi
    Tamam sakin olun arkdaşlar fazla uzatmayın bence konuyu..

katılıyorm çünkü yavaş yavş kavgaya dönüşcek !!... nehirin amacıda sanalda ibadet değildi zaten sadece dini konumuzda bulunsun istemöiş iyide etmiş.. ama ibadet konusunda Allah ile Kul arasına girilmez yani namazın n sini bilmiyosun falan yersiz hakaretler bunlar..!! nereden biliyosun belki abdestli namazlı bi insandır nehir?? lütfen Haddinizi aşmayın..!!
    31.07.2013 düzenlendi
    katılıyorm çünkü yavaş yavş kavgaya dönüşcek !!... nehirin amacıda sanalda ibadet değildi zaten sadece dini konumuzda bulunsun istemöiş iyide etmiş.. ama ibadet konusunda Allah ile Kul arasına girilmez yani namazın n sini bilmiyosun falan yersiz hakaretler bunlar..!! nereden biliyosun belki abdestli namazlı bi insandır nehir?? lütfen Haddinizi aşmayın..!!

Oda doğru kimse kimsenin hayatta ne yaptığını bilemez bilmeyede hakkı yok o konuda haksız arkdaşımız.
    31.07.2013 düzenlendi
    Oda doğru kimse kimsenin hayatta ne yaptığını bilemez bilmeyede hakkı yok o konuda haksız arkdaşımız.

öyle........
    31.07.2013 düzenlendi

bunların yuzunden dınımız bu hale geldı kendılerını ıyı bır musluman sanarlar burda paylasımlar yaparak.
    31.07.2013 düzenlendi
    bunların yuzunden dınımız bu hale geldı kendılerını ıyı bır musluman sanarlar burda paylasımlar yaparak.

bna baksna senn ne yani sen burda paylaşm yapanlara kendinizi müslüman sanıyosunz mu demek istiyosun ne haddine senin ya!!

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak