Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Topluluk Konuyla Dışı

!!!!!

sweetbyzsweetbyz Gönderiler: 2,068
30.07.2013 düzenlendi kategorisi Konuyla Dışı
forumundan ayrıldgm gün birisi forumumu ele geçirip en sewdgm insanlara mal mal seyler yazıp kalplerini kırmıs yorum yazmıs oy kullanmış biri bnu bna açıklasınn!'!!
Post edited by sweetbyz on

Yorumlar

• sweetbyzsweetbyz Gönderiler: 2,068
    29.07.2013 düzenlendi
    kız ben kaçar herkese slm söle' yi
    bi yere kaybolmayın haaaaa 'yı ve kübra mod olsun muya oy kullanılmış!!! ayrıca özelden de bi arkdsşma mal mal hakaret edilmiş off!!
  • Antibiyotik07 (TR1)Antibiyotik07 (TR1) TR1 Gönderiler: 8,939
    29.07.2013 düzenlendi
    Şifreni senden başka bilen varmıydı ?
    29.07.2013 düzenlendi
    ewd ama o girmeyi beceremiyo bilee!!
    29.07.2013 düzenlendi
    Ne diyebilirim ki şanssızlık .. Sevdiğin insanlara durumu anlatabilirsin belki anlarlar seni.
    30.07.2013 düzenlendi
    ya çıldırmak üzeriyim kübra bni arklıkdan çıkarmış... nedeninin biraz önce çözdüm o gerizekalının kübra mod olsun mu ya olmasın diye oy kullanmış olmasından korkuyorum hangi oyu kullandgnı nerden ögrene bilrim!?
  • gunay axundzadegunay axundzade Gönderiler: 2,235
    30.07.2013 düzenlendi
    evet beyza nedeni cok dogru oylarin uzerine basdiginda adin gorunuyor ve senin diger arkadaslarin yani koopundan olanlarda aksi oy kullandilar bu bir tesadufmu acaba bende sana cok kizmisdim ve kubra sana cok kizgin neden boyle bir sey yapdigini anlamis degilim valla bunu kubraya anlat eger inanirsa kendi bilir
    sweetbyz yazdı: »
    ya çıldırmak üzeriyim kübra bni arklıkdan çıkarmış... nedeninin biraz önce çözdüm o gerizekalının kübra mod olsun mu ya olmasın diye oy kullanmış olmasından korkuyorum hangi oyu kullandgnı nerden ögrene bilrim!?
    30.07.2013 düzenlendi
    evet beyza nedeni cok dogru oylarin uzerine basdiginda adin gorunuyor ve senin diger arkadaslarin yani koopundan olanlarda aksi oy kullandilar bu bir tesadufmu acaba bende sana cok kizmisdim ve kubra sana cok kizgin neden boyle bir sey yapdigini anlamis degilim valla bunu kubraya anlat eger inanirsa kendi bilir

tamm koopumdakilerde aynı oyu verdiyse olay ortaya çıktı koopumdaki bi şahsiyet bna özelden mal mal msj atıp bna yaptıklarına san ödeticem diye özel msj atıyo(oyundan) ve bnm şifremi bildgi için girip oy kullanıyo ardındanda bnm adıma diger üyelere hakaret edip onlarıda oy kullandırmaya zorluyo (kooptan atarım tehdidiylee) ve ben msjlarıma simdi baktım hepsi aynı allahtan ki dün kovmuştum.... kübra bnm bi sucum yok oy kullanıldgnı bile bilmiyodum konuya girince siz bu ankete oy kullandınz yazınsını gördgmde anladım neler oldgunu....yinede bnmle knşup konuşmamakta ve inanıp inanmamakta özgürsün ramazan ramazan yalan sölicek ve kimseyi inandirmaya calışıcak halim yok öforumun özelinden bnm adıma hakaret edilen arkadşm senin içinde gecerli aynı durum... bu arada saol günay bilmiyodm ögrettin :)
  • gunay axundzadegunay axundzade Gönderiler: 2,235
    30.07.2013 düzenlendi
    sorun degil beyza ama nedenini iyi ins.kunos seni affeder benim gibi digerlerininde ilk bakisda senin boyle br sey yapdigina inandilar yani bizim yerimizde sen olsan sende inanirsin ustelik aksi oy kullanan senin koopundakilar inanmamak elde degil ama ben sana inadim yani:)
    30.07.2013 düzenlendi
    Ya sonuçta anket değilmi kardeşim allah allah herkes istediğini işaretleyebilir zorlama yok bunda şimdi olmasın diyenlerle kavga mı edelim herkesin fikrini sorduk bazıları olsun bazıları olmasın dedi bu kadar olmasın diyenlere de kimsenin bişey deme hakkı yok .. !
    30.07.2013 düzenlendi
    Ben de kübranın bu işin altından çıkmayacağını düşünseydim en iyi arkadşımda olsa olmasın derdim ama ben yapabileceğini düşündüğüm için olsun dedim.. Herkesinde benim gibi düşünmek zorunda değil beyza veya bir başkası olmasın da diyebilir. Uzatmayın ya anket ne için yapılır bunun içinmi hayır olmasın diyenlerle kavga edip bu mübarek ayda kavga etmek için mi ??
    30.07.2013 düzenlendi
    Ben de kübranın bu işin altından çıkmayacağını düşünseydim en iyi arkadşımda olsa olmasın derdim ama ben yapabileceğini düşündüğüm için olsun dedim.. Herkesinde benim gibi düşünmek zorunda değil beyza veya bir başkası olmasın da diyebilir. Uzatmayın ya anket ne için yapılır bunun içinmi hayır olmasın diyenlerle kavga edip bu mübarek ayda kavga etmek için mi ??

hayır ya amc kavga deil.. bn oraya ailem dedgm insanların içine kübrayıda yazıyorum ama kübra bnm hakkımda ters dşünüyo sorun bunu önlemek :)
    30.07.2013 düzenlendi
    sweetbyz yazdı: »
    hayır ya amc kavga deil.. bn oraya ailem dedgm insanların içine kübrayıda yazıyorum ama kübra bnm hakkımda ters dşünüyo sorun bunu önlemek :)

En ufak bir şeyde hemen tartışmamak gerek biraz anlayışlı olsak hallederizde hemen işi kavga ve gürültüye çekiyoruz :)
    30.07.2013 düzenlendi
    En ufak bir şeyde hemen tartışmamak gerek biraz anlayışlı olsak hallederizde hemen işi kavga ve gürültüye çekiyoruz :)

:):)

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak