Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Öneriler, övgü ve eleştiri

Seviye Puanı (xp) Kaybına Dair...

:::BaDeM:::2:::BaDeM:::2 Gönderiler: 3
05.04.2014 düzenlendi kategorisi Öneriler, övgü ve eleştiri
Merhaba

Öncelikle bu güzel oyunu hazırlayan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Oyun genel olarak güzel eksiklikler de haliyle olacak bizim tavsiyelerimizi değerlendireceğinizi umarak görüşümü belirtmek istedim.
Gurme ve çiçek çiftlik'inde inşaat görevleri tamamlanması üzücü bir durum haline geliyor. Amacımız inşaatları bitirip xp kazanmak, ilk düşüncem büyük çiftlik gibi olacağı. İnşaat görevleri bitiminde örnek: humus kullan, lahana topla, tavuk yemi üret gibi görevlerle xp kazanımının devamlılığını sağlanacağı düşüncesindeydim, maalesef görev çıkmadı. ayrıca kazanılan xp ler de ana çiftlige göre çok az. Yeni bir güncelleme ile yeni görevler açılması xp kazanımının devamı sağlanması biz oyuncuların adına yararlı olacağı düşüncesindeyim.
Bir çok oyuncu bu çiftliklerin gelişimini bırakmış durumda bu tür güncelleme ile oyunu biraz daha eğlenceli hale getirmiş ve teşvik edici olacağı düşüncesindeyim

Saygı ve sevgi çerçevesinde hoş vakit geçirmeniz dileğiyle.
Post edited by :::BaDeM:::2 on
«1

Yorumlar

• ::ÇiZgİ::::ÇiZgİ:: Gönderiler: 3
    23.05.2013 düzenlendi
    Merhaba

Oyun genel olarak güzel eksiklikler de haliyle olacak bizim tavsiyelerimizi değerlendireceğinizi umarak görüşümü belirtmek istedim.
    Gurme ve çiçek çiftlik'inde inşaat görevleri tamamlanması üzücü bir durum haline geliyor. Amacımız inşaatları bitirip xp kazanmak, ilk düşüncem büyük çiftlik gibi olacağı. İnşaat görevleri bitiminde örnek: humus kullan, lahana topla, tavuk yemi üret gibi görevlerle xp kazanımının devamlılığını sağlanacağı düşüncesindeydim, maalesef görev çıkmadı. ayrıca kazanılan xp ler de ana çiftlige göre çok az. Yeni bir güncelleme ile yeni görevler açılması xp kazanımının devamı sağlanması biz oyuncuların adına yararlı olacağı düşüncesindeyim.
    Bir çok oyuncu bu çiftliklerin gelişimini bırakmış durumda bu tür güncelleme ile oyunu biraz daha eğlenceli hale getirmiş ve teşvik edici olacağı düşüncesindeyim

Güzel düşüncelerinize katılmaktayım :::BaDeM::: büyük emek sarf edip karşılığını almak herkesin isteğindir eminim. Bu önerilerin dikkate alınması dileğiyle

İyi eğlenceler.
  • nur7nur7 Gönderiler: 1
    23.05.2013 düzenlendi
    gurme ve çiçek çiftlikleri kendi kaazndıkları ile kendini geliştirmeye yetmiyor ve xp kazanılmıyor, bu durum dediğiniz gibi kısır bir döngüye döndüğü gibi oyunun yavaşlamasına sebep oluyor, kesinlikle haklısınız...
  • poyraz.poyraz. Gönderiler: 6
    23.05.2013 düzenlendi
    değerli arkadaşlarım...gurme ve çiçek çiftlikleri için görüşlerinize sonuna kadar katılıyorum...ama ne tazıkki bu önerinizin dikkate alınacağı aklımın ucundan dahi geçmiyor...oyuna daha evvel bu tarz eleştriler yapmıştım ama hepsini kaldırmışlardı...elbette ticari bir kurum...ama biz varsak bu kurum olmaya dvm edecek...ve bizi mümkün olduğu kadar soğutmak amacındalar adeta...yeni çiftliklerin zaman sorunu ve verdiği minimum xp ler bir yana...istenen oyun paralarıda çok uçuk...amaç maximum online olunması...kaldıki zamanı çok olan zaten fazla online olabiliyor...kısacası sizin yorumlarınızın dikkate alınması herkes açısından yararlı olacaktır ...ama..??alınırmı..o bence şüpheli...sağlıcakla kalınız...iyi eğlenceler...
  • whois4 ()whois4 () Gönderiler: 501
    23.05.2013 düzenlendi
    Ben henüz çiçek çiftliğine başlamadım ama gurme de xp fazla kazanılmıyor doğru. Daha çok para kazanmaya yönelik tasarlanmış.
    Oyun dağılımı bana uygun geliyor aslında,ben 66 level olarak 4-5 günde bir level atlıyorum. Bu da yeterli,düşünsenize 2 günde bir level atlansa oyun ne çabuk biterdi :)
  • ilkbay24 (TR1)ilkbay24 (TR1) Gönderiler: 100
    23.05.2013 düzenlendi
    Merhaba

düşünce ve önerilerine katılıyorum ve şunu da ekleyerek fikirlerinize destek olmak istiyorum madem çiftlikleri 3 e böldükleri halde ana çiftliğe bağımlı hale getirdiler o zaman ordaki ürünlerin luşumu daha maliyetli olduğundan xp oranlarının yardımcı çiftliklerde ana çiftliğe göre daha fazla olması gerektiğini düşünüyorum üretilen ürün talepleri hem çok fazla ve hemde 3 ve 6 saatten önce ürün elde edilemiyorsa bu kadar beklemenin karşılığıda beklemeye değmeli değilmi yada ana çiftliğe bağımlı ise ana çiftlikten yönetilerek inşaat işlemleri aynı anda 3 çiftliktede yürütülebilmeli biri inşa olurken diğerini beklemek zorunda kalmamalıyız
    saygılarımla
    desteklediğimi belirterek başarılar diliyorum
  • arife55arife55 Gönderiler: 10
    23.05.2013 düzenlendi
    bencede katiliyorum size arkadaslar hem cok uzun suruyor hersey hemde xp az veriyorlar uc ciftlik icin insaat ayri olmali bence ins bizi duyarlar birseyler yaparlarr saat surelerini kisaltmalarini rice ediyorumm
    23.05.2013 düzenlendi
    arkadaslar bir sey sorucam bu kamdaki gelen dekorlar kalicimi gecicimi bir kac arkadas kalici olmadigini soylediler bilen varmi acaba
  • ilkbay24 (TR1)ilkbay24 (TR1) Gönderiler: 100
    23.05.2013 düzenlendi
    gelen dekorlarla ilgili net bir bilgi yok
  • ::ÇiZgİ::::ÇiZgİ:: Gönderiler: 3
    23.05.2013 düzenlendi
    arife55 yazdı: »
    arkadaslar bir sey sorucam bu kamdaki gelen dekorlar kalicimi gecicimi bir kac arkadas kalici olmadigini soylediler bilen varmi acaba

İnşaa ettikleriniz kalacaktır, etkinlik bitiminde tekrar yenisini yapamayacaksınız.
    kolay gelsin
    23.05.2013 düzenlendi
    tamam sagol tesekkurler
  • sermin1sermin1 Gönderiler: 58
    23.05.2013 düzenlendi
    Merhaba

dusuncelerınıze katılıyorum diğer arkadaşlarda zaten tüm sorunları dile getirmişler inşallah bu önerrilerimizi dikkate alırlar
  • hasandlkhasandlk Gönderiler: 119
    23.05.2013 düzenlendi
    Ben haftalar önce oyunun sağ üst bölümünde bulunan "bize fikrini söyle" bölümünden benzer taleplerimi ilettim. 2. ve 3. çiftlikte yükseltme dışında xp kazandıran görevler olsun diye ama hiç bir çalışma ve dönüt yapılmadı malesef. Fikrinize bende katılıyorum umarım en kısa zamanda yapımcılar taleplerimize karşılık verirler.
    23.05.2013 düzenlendi
    evet bende oraya bir kac kere gondermistim ama nafilie:) cok isci isteniliyor cok uzun suruyor evlerin bitmesi ozellikle araziler cok pahali o parayi biriktiremiyoruz ya odulu buyuk xp parali gorevler gelsin yada arazilerin fiyatlarini biraz dusurun lutfen citlikler yan yana olsun
  • WECTORMAN (TR1)WECTORMAN (TR1) Gönderiler: 172
    23.05.2013 düzenlendi
    arkadaşlar duşuncelerınız guzel ve bu konuda haklısın. umarım bizim isteklerimize paralel yeni geliştirmeler olacaktır ...
  • gunay axundzadegunay axundzade Gönderiler: 2,235
    23.05.2013 düzenlendi
    bu oyun artik cok parasal bir sey oldu.oyunculari dusunmuyolar hic.bence toplu isyan yapsak belki bir sey yaparlar.bu oyunu bu kadar sevdiren onun oyuncularidir elbet bizler,sizler olamzsa ooooo.neyse arkadaslar her kesin fikri ayni bence.insallah sesimizi duyan birileri olur.sayqilarimla
  • ayaeis3ayaeis3 Gönderiler: 16
    23.05.2013 düzenlendi
    merhaba

öncelikle bu güzel oyunu hazırlayan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
    Gurme ve çiçek çiftlik'inde inşaat görevleri tamamlanması üzücü bir durum haline geliyor. Amacımız inşaatları bitirip xp kazanmak, ilk düşüncem büyük çiftlik gibi olacağı. Inşaat görevleri bitiminde örnek: Humus kullan, lahana topla, tavuk yemi üret gibi görevlerle xp kazanımının devamlılığını sağlanacağı düşüncesindeydim, maalesef görev çıkmadı. Ayrıca kazanılan xp ler de ana çiftlige göre çok az. Yeni bir güncelleme ile yeni görevler açılması xp kazanımının devamı sağlanması biz oyuncuların adına yararlı olacağı düşüncesindeyim.

saygı ve sevgi çerçevesinde hoş vakit geçirmeniz dileğiyle.

evet dusuncerin guzel ve bunlara butun ciftliklerde ayri ayri insaat yapmayi da ekleseler sahane olur ...
  • Bekir7Bekir7 Gönderiler: 53
    23.05.2013 düzenlendi
    arkadaşıma katılıyorum bu önerileri inşallah dikkate alırlar
  • suat. (TR1)suat. (TR1) Gönderiler: 5
    23.05.2013 düzenlendi
    :cool::cool::cool::cool:
    Merhaba

• mbt-2mbt-2 Gönderiler: 1
    23.05.2013 düzenlendi
    cok dogru soyledikleriniz bir coguna katılıyorum ayrıca 3 ayrı yerdede mutlugun ayrı ayrı hesaplanması ama aynı anda insaat yapılamaması da bence cok sacma bununda duzeltilmesi gerektigini dusunuyorum.işallah dikkate alınır bu soylenenler...
    23.05.2013 düzenlendi
    mbt-2 yazdı: »
    cok dogru soyledikleriniz bir coguna katılıyorum ayrıca 3 ayrı yerdede mutlugun ayrı ayrı hesaplanması ama aynı anda insaat yapılamaması da bence cok sacma bununda duzeltilmesi gerektigini dusunuyorum.işallah dikkate alınır bu soylenenler...

İşte ben de bu fikre tümüyle katılıyorum. Üç ayrı çiftlik-inşaat ve ya yükseltme süreleri çok uzun,her çiftliğin inşaatı ayrı hesaplanmalıydı bu şekilde çok kısıtlanıyoruz ...
  • LeaderÖzgeLeaderÖzge Gönderiler: 8
    24.05.2013 düzenlendi
    bende kendi çiftliğimde şuanda gübre sıkıntısı yaşıyorum madem gurme geldi ayrıyetten bir silo daha yapabilmeliydik humusta sıkıntı o kadar çok yaprağım varki ama yanlızca günde 16 tane olabiliyor oda bütün gününü pc başında geçirirsen inşaat olayına zaten başından beri karşıyım ve gerçekten ihtiyaçlar çok fazla arsa fiyatları çok çok pahalı son araziyi anca 2 ayda alırım hiç para harcamasam... işçilerde çok çok fazla bence ana çiftlikte değilde gurme ve çiçek çiftliklerindeki işçi sayısı çok çok fazla buda mutluluğu anında düşürüyor.
    24.05.2013 düzenlendi
    veeeeeeeeeeeeeeeeee ana çiftlikte onca aldığımız dekorasyonu diğer çiftliklerde dahi kullanamadık madem herşey ayrı ayrılsın tamamıyla her çiftlik bağımsız olsun birbirinden bir üretilenler kullanılabilsin birde şu dekorasyon görevlerini anlamıyorum mutluluk +50 olsun demiyorda 35 dekorasyon olsunmuş xp almak için büyükleri kaldır küçükleri yerleştirmeye çalış ohooooooo çok saçma birde her seferinde karşıma çıkıyor uyuz oluyorum belli bir levelden sonrada ekmek kırıntısı gibi vermeye başladı xpleri yok 10 yok 20 xp yetiştiremiyoruz abi geliştir diyosunuzda bir geliştirme 12 saat
    24.05.2013 düzenlendi
    LeaderÖzge yazdı: »
    veeeeeeeeeeeeeeeeee ana çiftlikte onca aldığımız dekorasyonu diğer çiftliklerde dahi kullanamadık madem herşey ayrı ayrılsın tamamıyla her çiftlik bağımsız olsun

Aynen,tümüyle katılıyorum. Yarı bağımsızlık değil,tam bağımsızlık olsaydı o halde. Altınla atlatılmak isteniyor amaç bu anladık da,bir çoğumuz atlamıyoruz sadece bekliyoruz :) Zaman kaybından başka bir şey değil ...
    24.05.2013 düzenlendi
    evet altın kullanmamızı istiyorlar fakat çok fazla bütün bu yapılanlar bu düzen böyle olmazki ya inşaat sürelerini azaltsınlar yarı yarıya yada hepsi ayrı ayrı olsun ama inşaat süreleri 3-5 saat fazla olsun böylesi çok acımasızca
  • SEZER1995SEZER1995 Gönderiler: 3
    24.05.2013 düzenlendi
    Arkadaşlara katiliyorum bence en önemli konu 3 ayri çiftlikte ayni anda yalniz bir çiftlik yapilmasi madem 3 ayri çiftliğimiz var 3 ayri inşaatimizda olsun zamandan kaybimiz olmasin ...

Iyi oyunlar
  • mrtdrmrtdr Gönderiler: 1
    24.05.2013 düzenlendi
    değerli arkadaşlarımın göruşlerine katılıyorum.
  • nane_2nane_2 Gönderiler: 1,462
    24.05.2013 düzenlendi
    boşuna yazıyoruz burda yönetici yok kendimiz yazıp kendimiz okuyoruz
    24.05.2013 düzenlendi
    bizi duyan birisi yokmu acaba uc ayri insaat istiyoruz her oyunun kendine ait. vede gurme icin ayri bir silo olursa seviniriz
    cunku oradad keciden atik cikiyor onunla gayet guzel sekilde gubre uretebiliriz.lutfen fikirlerimizi dusunun yoksa oyundan bikmaya baslaiyorumm
    isaan uzun suruyor
    xp az geliyor
  • damra0042damra0042 Gönderiler: 3
    25.05.2013 düzenlendi
    arife55 yazdı: »
    bencede katiliyorum size arkadaslar hem cok uzun suruyor hersey hemde xp az veriyorlar uc ciftlik icin insaat ayri olmali bence ins bizi duyarlar birseyler yaparlarr saat surelerini kisaltmalarini rice ediyorumm

bende bu görüşlere ve konuyu açan arkadaşınkilere katılıyorum. Bir sürü para harcıyorsun karşılığı yok maalesef . :( ve de geliştirme inşaat çok uzun ve birinde yaparken diğerinde kıpırdayamıyorsun . Birkaç gündür de ekranda baya zorlanmaya başladık mausu tarla üzerinde ekim felan yaparken gezdirdiğinde zor tıklıyorsun sğüs eşyalarının özellikleri felan açılıyor. İnşallah düzeltirler....
  • aytekin33aytekin33 Gönderiler: 85
    28.05.2013 düzenlendi
    ana çiftlikten sonra gelen gurme ve çiçek çiftlikleri inşaat süreleri çok uzun ve kazanılan xp ler çok az. hadi para çok olmasına rağmen toplanabilir ama bir çok oyuncu bu konuda sıkıntı yaşamakta. hele kooperatifte olupta çiftlik araştırmasını tamamlayamayanlar dahada sıkıntı yaşamakta. durumu düzeltmeyecekler anlaşılan ama bir an önce düzeltmelerini bekliyoruz. herkese iyi oyunlar.

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak