Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Topluluk Konuyla Dışı

eski şarkılardan derleme yapalım

pınar_pınarpınar_pınar Gönderiler: 44
03.06.2015 düzenlendi kategorisi Konuyla Dışı
admin konuyu silerse sevinirim
Post edited by pınar_pınar on

Yorumlar

• pınar_pınarpınar_pınar Gönderiler: 44
    16.04.2013 düzenlendi
    ..................................
    16.04.2013 düzenlendi
    ...............
    16.04.2013 düzenlendi
    ............
    16.04.2013 düzenlendi
    .............
  • SystemSystem Gönderiler: 106,969
    16.04.2013 düzenlendi
    30 yaş üstü dersen kimse yazmaz bu oyunda daha çok cocuklar var büyüklerde var tabi ki ama 30 yaş altı. . ben 17 yaşındayım eski şarkıları da gayet dinlerim.. ha ama bu sözden sonra yazmamda zaten . .
    16.04.2013 düzenlendi
    ha bu arada yazdığın şarkıların neredeyse hepsini dinlemiş hatta ezbere bilen biriyim . . yaşıtlarım rap dinliyor diye benimde bu kategoriye girmem gerekmiyor . . lütfen genelleme yapmayın . .
    16.04.2013 düzenlendi
    size konu açıp bide şarkı seçende kabahat zaten...
    eski şarkıları biliyor olman, yazdıklarımın neyi kastetdiğini anladığın anlamına gelmez...
    anlasaydın, sivri sivri konuşmaz, paylaşacağını paylaşırdın...

CAHİLLLLLLLL
  • sweetbyzsweetbyz Gönderiler: 2,068
    16.04.2013 düzenlendi
    ha bu arada yazdığın şarkıların neredeyse hepsini dinlemiş hatta ezbere bilen biriyim . . yaşıtlarım rap dinliyor diye benimde bu kategoriye girmem gerekmiyor . . lütfen genelleme yapmayın . .
    ewd aynen katılıyorum kübraya yasıtlarımız caz , rap ,rock dinliyorlar die bizimde onları dnlememiz gerekmiyor ayrıca hayatında asla genellemeye yer verme bnce yoksa şuan oldugu gibi alır ağzıyın payını oturursun
    16.04.2013 düzenlendi
    eski şarkıları biliyor olman, yazdıklarımın neyi kastetdiğini anladığın anlamına gelmez...

CAHİLLLLLLLL

belli kimin cahil olduğu . . 30 yaş altını adam yerine koymuyosun galiba . .
    16.04.2013 düzenlendi

CAHİLLLLLLLL
    sen okadar lafdan sadece bizim cahil oldumuzu anlıyorsan sen bize cahil diecegne aynaya bi baqda asıl cahili gör...
    16.04.2013 düzenlendi

CAHİLLLLLLLL
    ayrıca paylaşacak olmayan birisi konu başlıgını görünce girmez zaten ama direk 30 yaşından byk olsun yazınca ne paylayaşı kalıyor insanın nede hevesi
  • sabo31sabo31 Gönderiler: 12
    16.04.2013 düzenlendi

CAHİLLLLLLLL
    tezatlıklarla dolu bu konu altında fazla bile zaman geçirdiğimin farkındayım ama bi iki söz edemeden gitmek daha büyük yanlış olurdu.. arkadaş cahillik diyorsun da; eski şarkılara sahip çıkmaya çalışırken kutuplaşmaya yol açıyorsun ve üstüne üstlük yaşın daha büyük diye (ki orası kesin değil) milletii aşağılıyorsun... şimdi bi daha geri dön bi bak bakalım hangisi cahillik...!!!
    16.04.2013 düzenlendi
    yaşınız küçük olduğundan dolayı konuyu anlatıma yazdıklarımı anlamamanız çok normal. bunu edebinizle söylemek yerine sivri sivri yazmışsınız.
    cahil değil de ne denir peki size???
    adam gibi yaşımız küçük ama bizimde katkımız olsun deyip paylaşırdınız...
    hele bi 30 lu yaşlara gelin de ne demek istediğimi çok iyi anlarsınız...
    16.04.2013 düzenlendi
    bu konuya dönüp bir daha bakmıycam.
    isteyen istediğini yazabilir. yazdıklarınızla ancak kendi egonuzu tatmin edersiniz...

bu arada benim kimseyi aşağılamak gibi bir niyetim yoktu. herkes istediği gibi anlar.
    dervişin fikri neyse zikri de odur...
    benim içimde fesatlık yok...
  • sabo31sabo31 Gönderiler: 12
    16.04.2013 düzenlendi
    yaşınız küçük olduğundan dolayı konuyu anlatıma yazdıklarımı anlamamanız çok normal. bunu edebinizle söylemek yerine sivri sivri yazmışsınız.

yaptığının mantıklı bi amacı olsa makul bi dille uyarılırdın zaten.. ayrıca seni anlamak için 30 a gitmeye gerek yok biz 7 yaşındayken senin bu halini yaşadık....
    16.04.2013 düzenlendi
    sabom İzin ver şuna sivri sivri konuşmak nasıl olurmuş bi gösterim ?
    16.04.2013 düzenlendi
    bu konuya dönüp bir daha bakmıycam.
    isteyen istediğini yazabilir. yazdıklarınızla ancak kendi egonuzu tatmin edersiniz...

baqmazsan baqma yha çok da umrumuzdaydın ya ... nese yha saçma sapan ve degmeyecek bi insan için bu kadar çene çalmaya gerek yok ama kaşınıyosan kaşımasını da biliriz yani hiç sorun yok..
    16.04.2013 düzenlendi
    abla burdan sinirini çıkaramamış oyundan msj atmış bana kıyamam . .
    16.04.2013 düzenlendi
    ayrıca 30 a gelin anlarsınız ne ya . . bakk ablacım bu forumda yazılanlardan 30 yaş üstü zekaya sahip ama bakınca 18 olan çooookk insan var . . yok 30 motuz senin gibilere gerek biz erkenden o yaşların gerektirdiklerini almışız meraklanma sen . . ayrıca oyundan değil burdan yüzüme konuş . . doğru bildiklerimi sonuna kadar savunurum kimse engelleyemez . . zaten fikrine sende güveniyor olsaydın konunun kapanmasını istemezdin yüzleşirdin her yazanla demek ki sen bile kendine güvenmiyorsun . . adamın egosunu alır lego yaparlar ..
    17.04.2013 düzenlendi
    ayrıca 30 a gelin anlarsınız ne ya . . bakk ablacım bu forumda yazılanlardan 30 yaş üstü zekaya sahip ama bakınca 18 olan çooookk insan var . . yok 30 motuz senin gibilere gerek biz erkenden o yaşların gerektirdiklerini almışız meraklanma sen . . ayrıca oyundan değil burdan yüzüme konuş . . doğru bildiklerimi sonuna kadar savunurum kimse engelleyemez . . zaten fikrine sende güveniyor olsaydın konunun kapanmasını istemezdin yüzleşirdin her yazanla demek ki sen bile kendine güvenmiyorsun . . adamın egosunu alır lego yaparlar ..
    wayyyy kübra çosmuşsun yine helal sanaa
    17.04.2013 düzenlendi
    ayrıca burada bir şey belirteyim... senin yaşın otuz ya hani (ki yalan değilse) ve bize akıl veriyosun yha hani 30 a gelince anlarsınız die bana kalırsa sen bana akıl wermeden önce geri kalan aklıyın sana yetip yeteyeceğini hesapla :D o senin ego dedign seyleri yani legolarını :D da alır....... nese bn dewam edim kule yaparım hbrin olsun
    17.04.2013 düzenlendi
    sweetbyz yazdı: »
    ayrıca burada bir şey belirteyim... senin yaşın otuz ya hani (ki yalan değilse) ve bize akıl veriyosun yha hani 30 a gelince anlarsınız die bana kalırsa sen bana akıl wermeden önce geri kalan aklıyın sana yetip yeteyeceğini hesapla :D o senin ego dedign seyleri yani legolarını :D da alır....... nese bn dewam edim kule yaparım hbrin olsun

beyza sakin :D:D coşma o kadar deli nettin :D:D
  • nane_2nane_2 Gönderiler: 1,462
    17.04.2013 düzenlendi
    eski şarkı diyince :) komik olacak ama serdar ortaç karabiberim diyorum.
    17.04.2013 düzenlendi
    beyza sakin :D:D coşma o kadar deli nettin :D:D

:D napalım be kübram kafayı ucurttular ..
  • arda.yılmazarda.yılmaz Gönderiler: 1
    18.04.2013 düzenlendi
    hayır kanki
  • selen412selen412 Gönderiler: 237
    18.04.2013 düzenlendi
    neden bizler çok basit bir şeyi büyütüyoruz neden egomuzu yenemiyoruz neden gururumuzu ve kibirimizi yenemiyoruz neden nefsimize yeniliyoruz bunların hepsi şeytanın işi ve neden şeytana yenilip birbirimizi kırıyoruz halbuki güzel sözler söylesek iltifat etsek tevazu gösterip alçak gönüllü olsak haya duyup saygılı olsak ne olurdu sanki yermi yarılıp gökmü delinirdi söyleyin bilen varsa lütfen söylesin herkeze sağlıklı mutlu huzurlu ve gurur kibir ego ve bencillikten uzak saygılı sevgili haya içinde ve tevazu dolu bir yaşam dilerim
  • MelekGamer24MelekGamer24 Gönderiler: 197
    18.04.2013 düzenlendi

helal sana kubra sonuna kadar arkandayim
  • hipnoz3hipnoz3 Gönderiler: 56
    03.06.2015 düzenlendi
  • emil 2004emil 2004 Gönderiler: 40
    03.06.2015 düzenlendi
    sevdiyiden ayrlmsim ben qizim ekel deyilim sediyim oglan ad suleymsdr:(:(

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak