Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Öneriler, övgü ve eleştiri

Kendi Çiftçimiz ! (Öneri )

ultimateserhanultimateserhan Gönderiler: 8
06.04.2013 düzenlendi kategorisi Öneriler, övgü ve eleştiri
Arkadaşlar biz kendi çiftçimizi oluştursak giysi saç gibi şeylerini düzenlesek ve hasat yapma çiftçinin seviyesine göre değişse güzel olurmuydu ? Mesela 12 levelsin Çiftçim diye yer var tıklıcan oraya belli bir miktar karşılığında hasat değeri felan alabilsen ? Tabi siz başka şeyde bulursanız iyi olur .
Post edited by ultimateserhan on

Yorumlar

• ultimateserhanultimateserhan Gönderiler: 8
    04.04.2013 düzenlendi
    Pardon ama cevaplayan yokmu ?
  • ilkbay24 (TR1)ilkbay24 (TR1) Gönderiler: 100
    05.04.2013 düzenlendi
    çiftçilerin fonksiyonu açısından belki güzel bir öneri ancak kimse çiftçilerin giyim tarzına bakacak durumda değil:=)
    zira ileri levellerde öyle çok paraya ihtiyaç duyacaksınız ki 1 kuruşunuzu bile harcamaya kıyamıyacaksınız
    zira ileri levelde zorunlu 3 elma bahçesi 5. seviye olacak inek ahırları 4 adet 5. seviye olacak ve bunların geliştirilmesi için gerekli rakamlar ( 400.000-- 1.200.000 (Tek yükseltme için ) kolay biriken rakamlar değil bence işçiler böylede güzel bırakın böyle kalsınlar çiftlikte .....
  • WECTORMAN (TR1)WECTORMAN (TR1) Gönderiler: 172
    05.04.2013 düzenlendi
    yani iş o noktaya gelene kadar bizim daha cok temel ısteklerımız var oyunla ılgılı :)
    05.04.2013 düzenlendi
    mesela neler temel istek derken ????
    ben bir iki tane yazayım
    1. koleksiyonlar ortak kullanıma açılmalı (Özellikle koop gelişmelerinde temel zorluklardan bir tanesi )
    2. süs eşyaları her 3 çiftlikte de kullanılabilmeli ( bir tanesinde depoda beklerken bir diğerinde alma şansımız olmayabiliyor)
    3. Yüksek rakamlı iyileştirmele çözüm getirilmeli bir yer alma için 21.000.000 milyar gibi rakamlara düzen getirilmeli
    4. İnşaatlarda serbestlik sağlanmalı yani aynı anda 3 çiftlik te de geliştirme yapılabilmeli
    benim ilk etapta acil olduğunu düşündüğüm temel ihtiyaçlar bunlar ..... aslında bir çok da bunların gerçekleşmesi bile oyuna yeni bir renk ve boyut getireceğine inanıyorum
  • SystemSystem Gönderiler: 106,969
    05.04.2013 düzenlendi
    ilkbay24 yazdı: »
    çiftçilerin fonksiyonu açısından belki güzel bir öneri ancak kimse çiftçilerin giyim tarzına bakacak durumda değil:=)
    zira ileri levellerde öyle çok paraya ihtiyaç duyacaksınız ki 1 kuruşunuzu bile harcamaya kıyamıyacaksınız
    zira ileri levelde zorunlu 3 elma bahçesi 5. seviye olacak inek ahırları 4 adet 5. seviye olacak ve bunların geliştirilmesi için gerekli rakamlar ( 400.000-- 1.200.000 (Tek yükseltme için ) kolay biriken rakamlar değil bence işçiler böylede güzel bırakın böyle kalsınlar çiftlikte .....

şaka olduğunu söyleyin . . pes ediyorum oyunu bırakıyorum:D
    06.04.2013 düzenlendi
    şaka değil ömür dünya :))))
    bu sadece ana çiftlik içindi :))
    gurme ve çiçek çiftliğine henüz ben de adapte olamadığım için onları yazmadım :)))
  • pınar_pınarpınar_pınar Gönderiler: 44
    06.04.2013 düzenlendi
    arkadaşlar, alt seviyelerde para biriktirmek zor olsa da, ilerleyen levellerde çok daha kolay para biriktirebildiğinizi göreceksiniz...
    ben, bu para biriktirme meselesi yüzünden 35-36 levele kadar epey bi kasılarak oynadım. (oyunu rahatlamak için oynuyordum ama hergün daha fazla geriliyordum)... fakat daha sonrasında elma bahçeleriyle yeteri kadar ilgilenirseniz çok rahat para biriktiğini gördüm ve oyunu rahat rahat oynamaya başladım inanın :)
    size önerim: kasmadan oynayınca çok daha rahat...
    TAVSİYE EDERİM :D
    06.04.2013 düzenlendi
    buna sevindim valla bende kasmıyorum :D:D:D
    06.04.2013 düzenlendi
    ne gibi daha açık olsak

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat