Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Öneriler, övgü ve eleştiri

Modlar,Adminler

nuhannuhan Gönderiler: 2
22.05.2013 düzenlendi kategorisi Öneriler, övgü ve eleştiri
Forumda biraz daha aktif olmakla başlayabilirsiniz.Millet kanlı bıçaklı olacak.Farm oyunu bu sonuçta savaş oyunu değil.Bu nedir yahu.Herkes mim kapıyor en küçük kelimelerden.
Post edited by nuhan on
nuhan @ tr 1

Yorumlar

• PinacoladaPinacolada Gönderiler: 558
    05.03.2013 düzenlendi
    Artık bu forum için özel bir modumuz var....Umarım düzen sağlanır...rahatsız olduğunuz bir konuda bana özel mesajda atabilirsiniz...Forumu çok takip edemesemde gelen mesajlara kesinlikle cevap veriyorum.
  • Bi_Bakip_CikcamBi_Bakip_Cikcam Gönderiler: 146
    05.03.2013 düzenlendi
    Arkadaslar banada istediginiz zaman özel mesajla ulasabilirsiniz...
  • huseyin2619872huseyin2619872 Gönderiler: 18
    10.03.2013 düzenlendi
    mod laadminde geldi forum duzelir heralde biras
    huseyin261987 @ tr 1
  • poyraz.poyraz. Gönderiler: 6
    04.04.2013 düzenlendi
    adddminnlerr...yeter ama ..bu kaddarı fazzla...9 kez oldu koopta yumurta etkinliği yaptım...ve istenilenin en az üç dört katını topladım...ama 8 kez başaramadın yanıtı geldi...ne kadar yazdıysamda duyarsız kalıyorsunuz...bu kadarı çok fazzla...bu andan itibaren kooperatifimi çalıştırrmıyorum...boşa harcıyacak ne zamanım nede param var...ayıp artık...çok ayyıp...etkinliğe verdiğimiz ekipmanları kly toplamıyoruz...ve emeklerimiz de zamanımızda paramızda boşa gidiyor...yazıklar olsun be...anladımki bu konuya duyarsız kalmıya devam edeceksiniz...harcadığım zamanada parayada acıyorum artık...pess...duvara söylesem dile gelirdi be...
    poyraz. @ tr 1
  • ytimsahytimsah Gönderiler: 6
    04.04.2013 düzenlendi
    poyraz. yazdı: »
    adddminnlerr...yeter ama ..bu kaddarı fazzla...9 kez oldu koopta yumurta etkinliği yaptım...ve istenilenin en az üç dört katını topladım...ama 8 kez başaramadın yanıtı geldi...ne kadar yazdıysamda duyarsız kalıyorsunuz...bu kadarı çok fazzla...bu andan itibaren kooperatifimi çalıştırrmıyorum...boşa harcıyacak ne zamanım nede param var...ayıp artık...çok ayyıp...etkinliğe verdiğimiz ekipmanları kly toplamıyoruz...ve emeklerimiz de zamanımızda paramızda boşa gidiyor...yazıklar olsun be...anladımki bu konuya duyarsız kalmıya devam edeceksiniz...harcadığım zamanada parayada acıyorum artık...pess...duvara söylesem dile gelirdi be...
    yumurta projesinde topladığın yumurta yeterli değil aynı zamanda yarışma görevi yapman lazım sanırım onu yapmadın ondan dolayı başarız oldun :(
    ytimsah @ tr 1
  • whois4 ()whois4 () Gönderiler: 501
    04.04.2013 düzenlendi
    Yumurta da ne yazıkki sadece yumurta toplamakla görev bitmiyor. Yanda belirtilen itibar puanını da toparlamanız gerekiyor ki görev tamamlansın. Keşke önceden foruma yazıp bu konuyla ilgili yardım isteseydiniz :)
    Sen Giderken Ben Geliyordum Diyen Şahıs,Eğer Doğru Düzgün İlerleyebilseydin Gelmezdin. Bak Ben Hala Gidiyorum
  • samed442samed442 Gönderiler: 141
    04.04.2013 düzenlendi
    ben yokken nasıldınız gençler :)
    w1plb9.gif
  • SystemSystem Gönderiler: 106,904
    04.04.2013 düzenlendi
    samed442 yazdı: »
    ben yokken nasıldınız gençler :)

Harbiden çok rahattık :D Her mesajın sonunda çok doğru cümlesini görmemekten çok mutluydum :D:D
  • samed442samed442 Gönderiler: 141
    04.04.2013 düzenlendi
    bak;););););););)
    w1plb9.gif
  • CINARCIKCINARCIK Gönderiler: 1
    11.04.2013 düzenlendi
    1 saatte mısır toplamaya girdim. Benim 7 tarlam, ferdimuştuluk adlı oyuncunun 3 tarlası var. Ve 1 dakikada bir 100 er sayı fark attı. 1853'e 1197 o kazandı. 3 tarla ile bunu nasıl yaptığını kendisine de sordum ama cevap alamadım. Biz keriz miyiz acaba merak ediyorum. Niye hile yapanları şikayet etme hakkımız yok?
    CINARCIK @ tr 1
    11.04.2013 düzenlendi
    CINARCIK yazdı: »
    1 saatte mısır toplamaya girdim. Benim 7 tarlam, ferdimuştuluk adlı oyuncunun 3 tarlası var. Ve 1 dakikada bir 100 er sayı fark attı. 1853'e 1197 o kazandı. 3 tarla ile bunu nasıl yaptığını kendisine de sordum ama cevap alamadım. Biz keriz miyiz acaba merak ediyorum. Niye hile yapanları şikayet etme hakkımız yok?

Hile olduğu yanlış. Altını var demekki seni geçmiş. Yarışmalarda altın kullanıyo çoğu kişi bunu unutma ve yarşmalara girerken bu bilinçle gir. Tecrübe tavsiyesi ;)
  • ilkbay24 (TR1)ilkbay24 (TR1) Gönderiler: 100
    12.04.2013 düzenlendi
    gokyuzu54 yazdı: »
    Hile olduğu yanlış. Altını var demekki seni geçmiş. Yarışmalarda altın kullanıyo çoğu kişi bunu unutma ve yarşmalara girerken bu bilinçle gir. Tecrübe tavsiyesi ;)

Ne bereketli altınlarmış böyle su gibi harcanıyor ve hala bitmedi ay oldu galiba eski oyundan gönderilen altınların süresi?
    ilkbay24 @ tr 1
    12.04.2013 düzenlendi
    Eski oyundan gönderilen altınları eminim herkez sulamıştır bile :D Gerçek para ile altın satın alan biri sürü kişi var.... Bundan haberin yok galiba.
    12.04.2013 düzenlendi
    :D bizim oda yoktu biz ne yapalım :D iki üç altın biriktiraceğiz diye canımız çıkıyo :D
  • ilkbay24 (TR1)ilkbay24 (TR1) Gönderiler: 100
    12.04.2013 düzenlendi
    gokyuzu54 yazdı: »
    Eski oyundan gönderilen altınları eminim herkez sulamıştır bile :D Gerçek para ile altın satın alan biri sürü kişi var.... Bundan haberin yok galiba.

altın satın alınma olayından haberim varda çok zorda kalmadıkça hiç kimsenin oyun için bu kadar çok altın satın alabileceğini tahmin edemiyorum zaman zaman ben de satın aldım altın ancak en fazla 8-10 liralık o da zaten nasıl derler derde derman olmuyor sadece o anı kurtarmaya
    yada geliştirmeye kullanılırsa hele
    1 kerede bitiyor yani sürekli almak için nasıl bir bütçe gerekir bilemiyorum ???
    ilkbay24 @ tr 1
    12.04.2013 düzenlendi
    ilkbay24 yazdı: »
    altın satın alınma olayından haberim varda çok zorda kalmadıkça hiç kimsenin oyun için bu kadar çok altın satın alabileceğini tahmin edemiyorum zaman zaman ben de satın aldım altın ancak en fazla 8-10 liralık o da zaten nasıl derler derde derman olmuyor sadece o anı kurtarmaya
    yada geliştirmeye kullanılırsa hele
    1 kerede bitiyor yani sürekli almak için nasıl bir bütçe gerekir bilemiyorum ???

İşte herkezsin tarzı ve cebi farklı olduğu için bu konular bana sana saçma gelsede altın alan çok....
  • porlak1324543532porlak1324543532 Gönderiler: 1
    22.05.2013 düzenlendi
    Eeeeeeeeee.Tarlası azya neyapsın.
    porlak132454353 @ tr 1
  • nane_2nane_2 Gönderiler: 1,462
    22.05.2013 düzenlendi
    ben forum yöneticilerini anlamadım sorun olursa mesaj at diyorlar nası ya siz takip edin biraz forumu hakaret edenler aynı konudan birden fazla var bir sürü sorun sizin yardım etmeniz gereken yerlerde daha önce o sorunu yaşayıp çözen arkadaşımız görürse yardım ediyor insaf zamanınız yoksa yöneticilikte ne işiniz var başka birilerini alın ben en çok bu durumdan rahatsızım
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak