Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Öneriler, övgü ve eleştiri

çok ama çooooookkk kızgınım SAYIN YETKİLİ OKUYUNUZ

2»

Yorumlar

• zehragomez2zehragomez2 Gönderiler: 1
    10.03.2013 düzenlendi
    budurumda senin daha altı tarla alman gerek bunun için yeterli paran ve arazin olmalı.
  • erdem_2007 (TR1)erdem_2007 (TR1) TR1 Gönderiler: 312
    12.03.2013 düzenlendi
    herkese teşekkürler bir çok kişi benim ile aynı fikirde oyun iyice ağırlaştı artık ne para nede xp kazanılıyor görevleri yapmak için 2 ile 3 gün para biriktirmek gerekiyor birde oyuna bir canlılık gelmesi lazım herşeyi çalıştırıp bırakıyorsun sonra öyle bekliyorsun biraz hareket
  • galatasaray2000 (TR1)galatasaray2000 (TR1) Gönderiler: 96
    12.03.2013 düzenlendi
    gorev oyunu oynadim haklisiniz 56 tarlasi olanlarla oynadim hemde o zaman kazanmak cok zor
  • galatasaray2000 (TR1)galatasaray2000 (TR1) Gönderiler: 96
    12.03.2013 düzenlendi
    am yinede oyunu severek oynuyomama seviye ilerlemesi cok zor
  • cool.mancool.man Gönderiler: 17
    13.03.2013 düzenlendi
    erdem_2007 yazdı: »
    herkese teşekkürler bir çok kişi benim ile aynı fikirde oyun iyice ağırlaştı artık ne para nede xp kazanılıyor görevleri yapmak için 2 ile 3 gün para biriktirmek gerekiyor birde oyuna bir canlılık gelmesi lazım herşeyi çalıştırıp bırakıyorsun sonra öyle bekliyorsun biraz hareket

erdem sana katılıyorum.

ama bişey söliyeyim.

kendini de fazla kasma ve kaptırma.

amaç eğlenmek ve bu sadece bir oyun.

:)
  • whois4 ()whois4 () Gönderiler: 501
    13.03.2013 düzenlendi
    cool.man yazdı: »
    erdem sana katılıyorum.

ama bişey söliyeyim.

kendini de fazla kasma ve kaptırma.

amaç eğlenmek ve bu sadece bir oyun.

:)

Ben de sana katılıyorum,hayatımız oyundan ibaret olacak neredeyse :rolleyes: Hele bir de kooperatif varsa sosyal hayatımızı bile etkiliyor :confused: Bir iki haftadır biraz gezeyim dedim,baktım sıralamada 15 alta inmişim :D Sanırım günde 8 saat az geliyor,yine 12 saate mi çıkarsam ne yapsam :cool:
  • NdilbarGamerNdilbarGamer Gönderiler: 1
    13.03.2013 düzenlendi
    haklisin:confused:
  • poyraz.poyraz. Gönderiler: 6
    25.03.2013 düzenlendi
    arada bir foruma bakıyorum ..ne kadar ilginç.:)..oyun hakkında soru soranlar bir sonrakinde uzman oluyorlar...demekki sadece biraz sabır ....altın konusu...oda epii ilginç...sadece bir kaç kümesle atık toplamıya katılan arkadaşlar,dört saat boyunca sürekli alım yapıyorlar...tbrklr doğrusu...ve aynı oyuncu burada altın harcıyorlar diye şikayet edebiliyor...sizlere tavsiyem görevlerde öncelikle rakiplerinizin tarlalarını ziyaret ediniz...ve harcamalarınızı ona göre yapınız...çünki tarlası güçlü olanlar ne kadar alım yapsanızda kly geçilmez diye düşünüyorum...o yüzden görevlerde biraz daha dikkatli harcama yapmanızı tavsiye edecem...dikkate alırsınız yada almazsınız ...sadece arkadaşça bir öneri...okuyanlara tşk ederim ve başarılarının devamını dilerim...sağlıcakla kalınız...

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak