Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Öneriler, övgü ve eleştiri

çok ama çooooookkk kızgınım SAYIN YETKİLİ OKUYUNUZ

erdem_2007 (TR1)erdem_2007 (TR1) TR1 Gönderiler: 312
25.03.2013 düzenlendi kategorisi Öneriler, övgü ve eleştiri
şuan görev oyunu oynuyorum BEN 18 LVL DE 5 TARLAM VAR AMA GÖREV OYUNUNU 11 TARLASI OLAN BİRİSİ İLE OYNUYORUM

NASIL REKABET EDEBİLİRİM BU BAŞTAN KAYBEDİLMİŞ BİR YARIŞ DEĞİLMİDİR

TAMAMEN YANLIŞ BİR YARIŞ...

BU KONUDA LÜTFEN DÜZENLEME YAPILSIN . MADEM YARIŞACAĞIZ ŞARTLAR EŞİT OLMALI

LÜTFEN CEVAP VERİNİZ TEŞEKKÜRLER
Post edited by erdem_2007 (TR1) on
«1

Yorumlar

• fnrbhce042fnrbhce042 Gönderiler: 11
    21.02.2013 düzenlendi
    görev oyunu ne ya
  • FACETOOSHFACETOOSH Gönderiler: 25
    23.02.2013 düzenlendi
    Evet kesinlikle haklısınız,benim de başıma gelmişti bu ve çok altın harcamak zorunda kalmıştım.
  • ebru nzsebru nzs Gönderiler: 87
    24.02.2013 düzenlendi
    samed442 yazdı: »
    evet o ne ya:confused::confused::confused:
    haklisin one ya
  • ECEM__062ECEM__062 Gönderiler: 2
    24.02.2013 düzenlendi
    saçma biraz bu oyun zaten
  • selen412selen412 Gönderiler: 237
    24.02.2013 düzenlendi
    arkadaşlar hiç durmadan oyun yöneticilerinin online olup olmadıklarına bakıyorum hatta özel mesaj bile attım ama hikaye yani oyun yöneticileri bile oyundan ümidini kesmiş hiç daha oyuna girerken görmedim nereden biliyorsun diyeceksiniz attığım özel mesaja lütfen bile tenezzül edip cevap vermediler demekki onlar bile oyunu sevmemiler ki meydanda yoklar ha zamanımyok başka işim vardı gibi mazeretlere çocuklar bile inanmaz gerçekten sahipsiz başı boş bir oyun yani ban göre tırt boş vakit geçiriyorum okadar
  • SystemSystem Gönderiler: 106,969
    24.02.2013 düzenlendi
    selen412 yazdı: »
    arkadaşlar hiç durmadan oyun yöneticilerinin online olup olmadıklarına bakıyorum hatta özel mesaj bile attım ama hikaye yani oyun yöneticileri bile oyundan ümidini kesmiş hiç daha oyuna girerken görmedim nereden biliyorsun diyeceksiniz attığım özel mesaja lütfen bile tenezzül edip cevap vermediler demekki onlar bile oyunu sevmemiler ki meydanda yoklar ha zamanımyok başka işim vardı gibi mazeretlere çocuklar bile inanmaz gerçekten sahipsiz başı boş bir oyun yani ban göre tırt boş vakit geçiriyorum okadar

Selen yazdıkların süper ve net anlaşılır. Ama sadece bunları biz oyuncular okuyo ne yazıkki. Tek yapıcağımız şey beğenmiyorsak aşka oyun bakmak :)
    24.02.2013 düzenlendi
    sanırım evet biz oyunculardan başka bu yazılanları okuyan yok haklısın ancak beğenmiyorum diyemem çünkü bana göre oyun gayet güzel ve hareketlii ancak başında sürekli oturmak gerekiyor benim okadar zamanım olmadığı için ancak boş zamanlarımda ada kısa bir süre oluyor bu arada hiç bir ilerleme kaydedemeyince oyun sıkıcı olmaya başlaıyor fakat ertesi gün bir bakayım diyorum bira oynuyar gene o kısır döngüye yani ilerlemede çok yavaş olunca sıkıntı başlıyor ha bu arada bence görevlerden ve gurme çifliğinden uzak durun derim daha u işleri idare ederken zorlanıyoruz ötekiler ile nasıl baş ederiz bilmem ben yazılanlara göre bu ilerden uzak durup sadece çiftliğim ile ilgileniyorum sizede tavsiye ederim
  • erdem_2007 (TR1)erdem_2007 (TR1) TR1 Gönderiler: 312
    25.02.2013 düzenlendi
    ben hala cevap bekliyorum ama maalesef umutlarım kırıldı
    25.02.2013 düzenlendi
    hiç boşa bekleme yöneticilere baktım hala online olmadılar bence artık bu insanın dayanma sınırlarını aştı insan lütfen olsada cevap vermezmi sanırım vermeyecekler
  • suat. (TR1)suat. (TR1) Gönderiler: 5
    26.02.2013 düzenlendi
    arkadaşlar ...yöneticiler burdanda takip ediyorlar emin olabilirsiniz.ama işlerine gelmiyor cvp yazmak...bu oyunda bir kaç özel kişi var sanırım..ve onlar diğerlerini gaza getirip bolca altın harcamak zorunda bırakıyorlar...küçük bir hesap yaptım..bu kişilerle rekabet etmek istenirse reel çiftlik ten daha fazla para harcamak zorunda kalırsınız...ayda 300-500 tl yetmez sanırım altın için...verdikleri altın alay eder gibi adeta...o yüzden oynıyacaksanız bence çok rekabete girmemekte yarar var...herkese başarılar..sağlıcakla kalınız...
    27.02.2013 düzenlendi
    değerli arkadaşım online olmayan yönetici bu oyunu nasıl takip ediyor ayrıca formda kendini bilmez kişiler hakaret içerikli kelimeler yazıyorlar madem takip ediyorlar bu kişilerin yazılarını neden silmiyorlar soruyu her nekadar sana sormuş olarak gözüksede soru aslında yöneticileredir
  • suat. (TR1)suat. (TR1) Gönderiler: 5
    28.02.2013 düzenlendi
    sayın arkadaşım selen...sandığın gibi off değiller kanısındayım yönetici dediklerinin...ve eminimki oyundanda takip ediyorlar...ve diğer çiftlik oyununda olduğu gibi buradada epiice abarttılar...maksimum oyunda kalınması ve maksimum ücretle oynanması için sürekli formatlıyorlar...bu oyununda fazla uzun ömürlü olabileceğini hiç sanmıyorum...buraya yapılan ve yapılması istenen masrafla inanınız reelde küçük bir çiftlik idare edilir...bir kaç kompleksli arkadaş görevlerde başlanılan saniyede altın harcayıp diğerlerini tahrik ediyorlar...buda akılda epii soru işareti bırakıyor...sanırım oyundan destekliler yada parayı alınları terlemeden kazanıyorlar...en azından bu tür kişilere fazla kapılmamak iyi olacak bence...sağlıcakla kalınız...
    01.03.2013 düzenlendi
    sayın arkadaşım suat ben yaklaşık 12 saat kadar oyunda online durumundayım ve saat başı yaralı linklerden oyun yöneticilerine bakıyorum ve hala online olduklarını görmedim sende formun üstündeki yaralı linklerden form yöneticilerine bakarsan of olduklarını göreceksin eğer online olurlarsa lütfen banada haber verirsin ben varsayım üzerine değil gerçekte takip ettiğime göre yazıyorum teşekkür ederim iyi oyunlar dilerim diğer konularda ise sana tamamen katılıyorum haklısın
  • ezgi selinezgi selin Gönderiler: 3
    02.03.2013 düzenlendi
    nasıl yani
  • SORGU2SORGU2 Gönderiler: 2
    02.03.2013 düzenlendi
    ben şu an onlilneyim hoş geldin altınımı istiyom bana e mail yanlış diyor ben yalancıyım onlar doğrucu
  • SORGU2SORGU2 Gönderiler: 2
    02.03.2013 düzenlendi
    arkadaşlar dikkat edin 7 levelde poyraz ve 14 levelde recep yarışmalarda milleti tuzağa çekiyorlar acaip kazanıyorlar ama seviye leri 20 le 50 bu oyuna sakın inanmayın yarışmalara girmeyin bu niklerede dikkat edin
  • KoRKuÇiFTliĞiKoRKuÇiFTliĞi Gönderiler: 2
    05.03.2013 düzenlendi
    http://www.kotusozluk.com/img/2010/12/bize-her-yer-trabzon_9396.jpg ahh guudgame ahh sarkılarımla süslerdim oyunu ahh ahh :D:D
  • samed442samed442 Gönderiler: 141
    05.03.2013 düzenlendi
    ALLAH ım beşiktaş ı tutmayan biri çıkardın ya karşıma sonunda
  • PinacoladaPinacolada Gönderiler: 558
    05.03.2013 düzenlendi
    Arkadaşlar birşeyden emin olabilirsiniz...yazdıklarınız kesinlikle okunuyor..belki biraz geç ama okunuyor:) Aynı şekilde yazılan özel mesajlarada cevap veriliyor, belki biraz geç ama veriliyor:) Dünden itibaren artık bu forum için özel bir modumuz var...Umarım artık bir düzen olur:)
  • PinacoladaPinacolada Gönderiler: 558
    05.03.2013 düzenlendi
    görev oyunu konusunda: itibar puanına ve levelle göre yarışacağınız arkadaşlarınız belirleniyor. Bu konudaki eleştirilerinizi not aldım, bir dahaki big farm toplantısında değerlendirme alacağız.
  • kingofkemer2kingofkemer2 Gönderiler: 13
    05.03.2013 düzenlendi
    Arkadaslar yarısmalarda eger ıtıbar puanınız yuksek ıse yıne ıtıbar puanı yuksek kısıler ıle yarısıyorsunuz .. kaybettıkce ıtıbar puanınız dusuyor .. ıtıbar puanınız 0 bıle olsa hıc ıtıbar puanı katkısı yapmadan yarısmaya katılabılıyorsunuz. bıldıgım kadarı ıle 3 veya 4 farklı ıtıbar aralıgına gore sınıflama yapılıyor .. kı bencede en uygun sınıflama budur.. yoksa herkesın tarla sayısına ahır sayısına gore yarısma yapılması sacma ve komık olur.yarısmanın bır ozellıgı kalmaz .. ayrıca yarısmalarda Altın kullanmak bazen kazanmak ıcın yetersız kalıyor cunku bazı arkadasların harcadıgı Altının hattı hesabı yok. yaklasık 2 aydır haftalık sıralamada 1. oluyorum ama emın olun harcadıgım altın lıse ogrencısının harclıgından ayıracagı para ıle alınabılır ... yanı buradakı yol sadece dogru yarısmaya katılıp bırazda sansınızın olması ===))) ıyı eglenceler ))
  • OkangolcukPlaye2OkangolcukPlaye2 Gönderiler: 1
    05.03.2013 düzenlendi
    görev oyunu nasıl oynalıyor
  • aytekin33aytekin33 Gönderiler: 85
    05.03.2013 düzenlendi
    çok oyuncu modunda görevler var oraya bakarsanız bilgi alabilirsiniz. buradan aldığınız puanlar seviye puanlarıdır. sıralama listesinden xp puanları ve seviye sıralaması var ordan bakabilirsiniz. iyi oyunlar
  • aytekin33aytekin33 Gönderiler: 85
    05.03.2013 düzenlendi
    arkadaşlar konu hakkında yazılanların hepsini okudum. hayretler içerisinde kaldım. pinacolada geldiğinden bu yana benim bütün şikayetlerim ve önerilerime cevap verildi. enteresan gerçekten bazen bir kaçgün sonra geldi ama sonuçta cevap aldım inanın.. ayrıca bu konunun asıl açılma sebebi görevlerdeki dengesizlik. evet gerçekten var ben 50 leveldeyim karşıma 25 leveldeki oyuncu çıktı. ayrıca seviye sıralamasında 6. sıradayım o arkadaşlar 100 den geride. bu olay ya ilk güncelleme ile yada ikinci güncelleme ile oldu. ayrıca bunun içinde yetkiliye özel mesaj yollamıştım. pinacolada sorunu bildireceğine dair mesaj yolladı. en yakın zamanda düzelmesini bekliyoruz. bu arada şirket elemanı falan değilim. oyundaki ismimi bilen arkadaşlar bilir. aytekin33 bakabilirsiniz. herkese iyi oyunlar
  • GuestAYSENGuestAYSEN Gönderiler: 5
    06.03.2013 düzenlendi
    yaa bu oyunda neler var ben hic anlamadim banada yardim edin buraya gelene kadar acanim ciokti bu ne yaa bana biriniz yardim edinnnnnnnnn
    06.03.2013 düzenlendi
    millet bana yardim edin bu oyun nasil oynaniyo aklim sasdi
    06.03.2013 düzenlendi
    aytekin sana bravo coooook guzel bi cifliyin var banada oyretsene nasil yaptin oyle yaaa
  • guc12guc12 Gönderiler: 1
    10.03.2013 düzenlendi
    Bu oyun cebinizdeki parayı almaktan başka bir işe yaramıyor, altın satın almazsanız ilerleme çok yavaşlıyor 15 seviyeden sonra...
    10.03.2013 düzenlendi
    bu oyunun gerçek amacının oyun kurucularının para kazanmak olduğunu ve oyunun gerçek para yatırmadan ilerleme olmadığı herkesce malum o nedenle hiç bu işlere bulaşmadan oyunu keyif için aheste bir şekilde oyna gitsin

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak