Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Teknik sorunlar

görevler

polo0652polo0652 Gönderiler: 6
25.02.2013 düzenlendi kategorisi Teknik sorunlar
görevlerde aynı seviyedeki oyuncular ile rekabet yapılmıyor haliyle düşük seviyedeki oyuncuların baştan rekabet şansı ortadan kalkıyor örneğin seviye 24 ve 25 deki iki oyuncunun süt toplamada olduğu gibi biri anı saate 230 ürün alırken diğeri 265 ürün alıyor çünki seviye 25 de ancak inek ahırını geliştirme açılıyoor buna ne dersiniz??:
Post edited by polo0652 on

Yorumlar

• SystemSystem Gönderiler: 106,969
    19.02.2013 düzenlendi
    Görevler de bir adaletsizlik bencede var ama şuan için durum bu... Kendine ve bahçene güveniyosan yarışmaya gir yoksa girmenin anlamı yok zaten.
    19.02.2013 düzenlendi
    görevlerde girişte talep edilen seviye puanlarında farklı miktarda isteniyor galiba aynı görev için benden 130 seviye puanı istenirken arkadaşımdan 380 seviye puanı istenmş bi bilginiz var mı bu konularda şimdiden teşekkürler
  • selen412selen412 Gönderiler: 237
    19.02.2013 düzenlendi
    bencede görevlere girmek için sağlam bir çiftlik olmalı seviye yükselene kadar beklemeliyiz sanırım talep edilen miktar seviye ile ilgili yada memnuniyetle ilgillide olabilir işletme masrafı memnunluk durumuna göre değişiyor
    20.02.2013 düzenlendi
    görevlerde girişte talep edilen seviye puanlarında farklı miktarda isteniyor galiba aynı görev için benden 130 seviye puanı istenirken arkadaşımdan 380 seviye puanı istenmş bi bilginiz var mı bu konularda şimdiden teşekkürler

Benim şimdiye kadar gördüğüm en yüksek seviye puanı 130 onun dışında yüksek görmedim. 380 olan neymiş ? 380 kazandıkları olmasın?
  • pınar_pınarpınar_pınar Gönderiler: 44
    20.02.2013 düzenlendi
    görevlerde başarı kazandıkça, görevlere katılım için istenen kurdele sayısında artış oluyor...
    bunun yanı sıra yukarıda da yazılan seviye farklılıkları maalesef var. ben 2 seferdir tabiri caizse resmen kazmalara(epey yüksek seviyeli oyunculara) denk geldim ve maalesef ki sizde tahmin edersinizki; bu durumda ne kadar uğraşsanız da durumunuz acınılası oluyor ve uğraşılarınız da, katılım için verdiğiniz kurdeleleriniz de boşa gidiyor :(((
    20.02.2013 düzenlendi
    gokyuzu54 yazdı: »

Benim şimdiye kadar gördüğüm en yüksek seviye puanı 130 onun dışında yüksek görmedim. 380 olan neymiş ? 380 kazandıkları olmasın?

malesef arkadaşımdan yarışa giriş için talep edilen seviye puanı aynı oyun olmasına rağmen sırf seviye puanı yüksek diye fazla alınmış sanırım yani kazanamazsa boşşu boşuna gitmiş olacak bide.
  • erdem_2007 (TR1)erdem_2007 (TR1) TR1 Gönderiler: 312
    25.02.2013 düzenlendi
    maalesef arkadaşlar aynı şeyi bende yaşadım kurdele puanı aynı olan kişi ile yarışıyorsunuz benim 5 tarlama karşılık onun 11 tarlası vardı beni ezdi geçti oyunda çok sıkıntılar var ama cevap verecek birisi yok çiftliğin büyüklüğü önemli değil senden daha büyük lvl de olup kurdele puanı düşükse onunla yarışıyorsun ...

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak