Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Öneriler, övgü ve eleştiri

Tİcket zamani

erdem_2007 (TR1)erdem_2007 (TR1) TR1 Gönderiler: 312
08.08.2014 düzenlendi kategorisi Öneriler, övgü ve eleştiri
merhabalar;

bizleri burada rahatsız eden, taciz edenleri ben artık dur denilsin isimli konuda ifşa etmeye devam ediyorum ama herkesin desteği lazım. lütfen sizlerde ticket atınız bilgilendirme mesajları eklensin..

UNUTMAYIN BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR.. (6 lvle geldiğinizde kendine bir koop bul diyor ve görev ismi bu)

benim attığım ticket...
bir önerim olacak.. müsaade ederseniz
sistemin bize yardımcı olması lazım. bu bağlamda sistem tarafından atılacak toplu mesajların faydası olacağını düşünüyorum. gurme çiftliği değişeceği zaman eş zamanlı tüm oyunculara atılan mesaj gibi....

2 çeşit mesaj olmalı ve sistematik olarak atılmalı...
1 - oyunculara şifre ayda e-mail adresi isteyen birisi olduğunda bunun nik hırsız olduğunu ve inanmamaları gerektiğini hatırlatmalı.. ve şikayet etme yöntemi izah edilmeli

2 - kendisine yapılan cinsel , küfür, hakaret vb.. durumlarda şikayet edilmesi aşamaları anlatılmalı.

ve yukarıda belirtilen şeyleri yapan oyuncuların mutlaka sistem tarafından cezalandırılacağı gibi gözdağı veren mesajlar atılmalı.

bu çözüm olur mu ? hayır olmaz ama oyuncuların bilgilenmesini sağlar.. platform da birinin onları takip ettiği düşüncesi belki durdurmaz ama mutlaka yavaşlatır.
erdem_2007 @ tr 1

Yorumlar

• nursena tosunnursena tosun Gönderiler: 1,094
    08.08.2014 düzenlendi
    Bizim koop bilgilendirildi birazdan desteğe de ticket atarız bu konu hakkında

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak