Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Topluluk Konuyla Dışı

forumun eniii?

sweetbyzsweetbyz Gönderiler: 2,068
03.08.2013 düzenlendi kategorisi Konuyla Dışı
forumda enn?

biraz acayım forumda en vazgeçilmez dedğin kişiyi söle babaklım kimlerin yokluguna dayanılmaz....?
Post edited by sweetbyz on
knkalrım bi tanecikk.. :) onlarsız yasamam imkansızz:) tugrul'um talha'm medine'm zehra'm övgü'm mustafa'm ve mehmet'im iyki warsınız daa .. laza baglamyı bile özledim sizinle az kaldı knklarım büyük buluşmaya neyse 02.09.13 de buluşcazz zatenn .. cooook sewiyorum siziii :) sanal dada sibeli 'mi günay'ımı vefa'yı banu'yu ve tabiki Juxx'ımı kimseye degişmem :)

Yorumlar

• SystemSystem Gönderiler: 106,949
    03.08.2013 düzenlendi
    benim için bu grup ve daha fazlası vazgeçilmez..
  • ..VuSka....VuSka.. Gönderiler: 16,623
    03.08.2013 düzenlendi
    Bence de seçim yapmak mümkün değil. Hepsi diye bir seçenek koysaydın :)
    orjianl_msn_ifadeleri%20(18).giforjianl_msn_ifadeleri%20(5).giforjianl_msn_ifadeleri%20(29).giforjianl_msn_ifadeleri%20(28).gif
  • sweetbyzsweetbyz Gönderiler: 2,068
    03.08.2013 düzenlendi
    diger var zaten.. :):)
    knkalrım bi tanecikk.. :) onlarsız yasamam imkansızz:) tugrul'um talha'm medine'm zehra'm övgü'm mustafa'm ve mehmet'im iyki warsınız daa .. laza baglamyı bile özledim sizinle az kaldı knklarım büyük buluşmaya neyse 02.09.13 de buluşcazz zatenn .. cooook sewiyorum siziii :) sanal dada sibeli 'mi günay'ımı vefa'yı banu'yu ve tabiki Juxx'ımı kimseye degişmem :)
    03.08.2013 düzenlendi
    ama hepsinden de önce geleni vardır degil mi kübra?
    03.08.2013 düzenlendi
    benim için herkes aynı.. bi grup var ki aile diyoruz .. birbirinden ayırt edilemez ki en azından ben edemiyorum..
  • ..VuSka....VuSka.. Gönderiler: 16,623
    03.08.2013 düzenlendi
    Diğer demiyorum hepsi diyorum :)
    orjianl_msn_ifadeleri%20(18).giforjianl_msn_ifadeleri%20(5).giforjianl_msn_ifadeleri%20(29).giforjianl_msn_ifadeleri%20(28).gif
    03.08.2013 düzenlendi
    diger konudan dewam edelim ozmn...
  • Antibiyotik07 (TR1)Antibiyotik07 (TR1) TR1 Gönderiler: 8,939
    03.08.2013 düzenlendi
    Kimse vazgeçilmez değil benim için hepsi gelip geçici :)
    Sakin bir ev, kendi yetiştirdiğimiz çiçekler, ilham verecek kitaplar, sevilmeye değer birkaç arkadaş, acı veya pişmanlık vermeyen masum eğlenceler, gerçeğe bağlılık, güven, ümit ve sevgi dolu bir yürek dünya'nın bütün zevklerinden daha değerlidir.

joseph h.doodson
    03.08.2013 düzenlendi
    bana oy veren kim çok merak ettim hangi akıllı o:D:D

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak