Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Topluluk Konuyla Dışı

İinden Geçeni Söylee!!

sweetbyzsweetbyz Gönderiler: 2,068
07.08.2013 düzenlendi kategorisi Konuyla Dışı
Tam suan içinizden geçiyor?...

gidip nisayı öldürmek aslında sadece nisayı değil bnm salak knkmıda öldürmek geçiyor...
Post edited by sweetbyz on
knkalrım bi tanecikk.. :) onlarsız yasamam imkansızz:) tugrul'um talha'm medine'm zehra'm övgü'm mustafa'm ve mehmet'im iyki warsınız daa .. laza baglamyı bile özledim sizinle az kaldı knklarım büyük buluşmaya neyse 02.09.13 de buluşcazz zatenn .. cooook sewiyorum siziii :) sanal dada sibeli 'mi günay'ımı vefa'yı banu'yu ve tabiki Juxx'ımı kimseye degişmem :)

Yorumlar

• ..VuSka....VuSka.. Gönderiler: 16,623
    31.07.2013 düzenlendi
    Sibeli korkutmakk :D
    orjianl_msn_ifadeleri%20(18).giforjianl_msn_ifadeleri%20(5).giforjianl_msn_ifadeleri%20(29).giforjianl_msn_ifadeleri%20(28).gif
  • böcükssböcükss Gönderiler: 6,177
    31.07.2013 düzenlendi
    forumu bırakmak ....
    rq7us.bmp

Vüskammm ve benn =))

Vüskayla şarkımız :D

Arkadaşım Eşeeeekk ♥ =))

Vüskam için yazdığım şiir:
    Vüskaam bitanem =)
    Üşengeç knkam benim =)
    Siboşun senii seviyorr
    Karstan selam getiriyor
    Adanalıyım ben laa kars nerden çıktı =):p

Hele şükriye =)))

Forumun kavgacısı !

İyiki Doğdun Tolgaaaaaaa =))) ♥
  • SystemSystem Gönderiler: 106,949
    31.07.2013 düzenlendi
    icimden gecen burda herkezi iyi tanimiyomusun gercek yuzlerini artik gordm
  • FarmerRain2FarmerRain2 Gönderiler: 2,293
    01.08.2013 düzenlendi
    içimden "sokağa çıkıp biraz yürü de kendine gel" geçiyor
  • sweetbyzsweetbyz Gönderiler: 2,068
    03.08.2013 düzenlendi
    içimden kalkıp bi daha acmamak üzere telefonumu kaptmak geciyor...
    knkalrım bi tanecikk.. :) onlarsız yasamam imkansızz:) tugrul'um talha'm medine'm zehra'm övgü'm mustafa'm ve mehmet'im iyki warsınız daa .. laza baglamyı bile özledim sizinle az kaldı knklarım büyük buluşmaya neyse 02.09.13 de buluşcazz zatenn .. cooook sewiyorum siziii :) sanal dada sibeli 'mi günay'ımı vefa'yı banu'yu ve tabiki Juxx'ımı kimseye degişmem :)
    03.08.2013 düzenlendi
    içimden uyuyamayacagımı bildgm halde gidip yatıp kafamada 3-5 tane yorgan geçirip sıcaktan ölmek geçiyor
    04.08.2013 düzenlendi
    icimden dans etmek geciyo:D:D:D
    04.08.2013 düzenlendi
    niye sadece bi gözümden yaş geliyor onu düşünüyorum..
    04.08.2013 düzenlendi
    niye sadece bi gözümden yaş geliyor onu düşünüyorum..

o nasil oluyo abla anlmadim:D:D:D
    06.08.2013 düzenlendi
    içimden uyumak geçiyoo
    06.08.2013 düzenlendi
    "Yoksa benim iyi biyer kazanmamı istemiyorlar mıydı ?" geçiyor.
    06.08.2013 düzenlendi
    aa ewet banu sınawı ne yaptın ?
    06.08.2013 düzenlendi
    keşke rüyam gerçekleşse:(
    06.08.2013 düzenlendi
    "Onların istediklerinin en iyisini yapsam da tamam deyip geçiyorlar. Eminim en kötüsünü yapsaydım yine tamam diyeceklerdi. En iyisi kendi kendime sevinmek.." geçiyor.
    06.08.2013 düzenlendi
    gidip gitarımı parcalamak geçiyo ama sonra vazgeçiyorum
  • Antibiyotik07 (TR1)Antibiyotik07 (TR1) TR1 Gönderiler: 8,939
    06.08.2013 düzenlendi
    keşke rüyam gerçekleşse:(

Rüyanı anlat merak ettim :D
    Sakin bir ev, kendi yetiştirdiğimiz çiçekler, ilham verecek kitaplar, sevilmeye değer birkaç arkadaş, acı veya pişmanlık vermeyen masum eğlenceler, gerçeğe bağlılık, güven, ümit ve sevgi dolu bir yürek dünya'nın bütün zevklerinden daha değerlidir.

joseph h.doodson
  • böcükssböcükss Gönderiler: 6,177
    06.08.2013 düzenlendi
    şu elimin acıısını geçirebiblecek insan ewladı yokmuu leeennnn =(((
    rq7us.bmp

Vüskammm ve benn =))

Vüskayla şarkımız :D

Arkadaşım Eşeeeekk ♥ =))

Vüskam için yazdığım şiir:
    Vüskaam bitanem =)
    Üşengeç knkam benim =)
    Siboşun senii seviyorr
    Karstan selam getiriyor
    Adanalıyım ben laa kars nerden çıktı =):p

Hele şükriye =)))

Forumun kavgacısı !

İyiki Doğdun Tolgaaaaaaa =))) ♥
    06.08.2013 düzenlendi
    Rüyanı anlat merak ettim :D

yurt dışında 3 haftalık eğitim başvurumuzun kabul edildiğini gördüm .. çantamı hazırlamış havaalanına bırakacak servisi beklerken annemlerle vedalaşıyordum.. allahım nolur bir mucize olsunda kabul edilelim:(
    06.08.2013 düzenlendi
    "Okullar açılınca kendime bile zaman ayıramıycam.Of :mad: 4 yıl geçer mi böyle :mad: " geçiyor.
  • Antibiyotik07 (TR1)Antibiyotik07 (TR1) TR1 Gönderiler: 8,939
    07.08.2013 düzenlendi
    yurt dışında 3 haftalık eğitim başvurumuzun kabul edildiğini gördüm .. çantamı hazırlamış havaalanına bırakacak servisi beklerken annemlerle vedalaşıyordum.. allahım nolur bir mucize olsunda kabul edilelim:(

Umarım edilir :)
    Sakin bir ev, kendi yetiştirdiğimiz çiçekler, ilham verecek kitaplar, sevilmeye değer birkaç arkadaş, acı veya pişmanlık vermeyen masum eğlenceler, gerçeğe bağlılık, güven, ümit ve sevgi dolu bir yürek dünya'nın bütün zevklerinden daha değerlidir.

joseph h.doodson
    07.08.2013 düzenlendi
    inşallah:(

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak