Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Teknik sorunlar

Görevlerim gelmiyor. ???????

erdem_2007 (TR1)erdem_2007 (TR1) TR1 Gönderiler: 312
24.06.2013 düzenlendi kategorisi Teknik sorunlar
51. Lvl deyken başlayan ödülü 20 xp ve para olan görevlerim 11.000 yumurta sat görevini tamamladiktan sonra gelmedi.diğer oyunculara sorduğumda onlarin görevleri gelmeye devam ediyor. Süt topla, humusla, gübre üret gibi..
Benimkiler ne olacak bilgi bekliyorum.
Post edited by erdem_2007 (TR1) on
erdem_2007 @ tr 1

Yorumlar

• Prenses Deyna 12Prenses Deyna 12 Gönderiler: 1
    24.06.2013 düzenlendi
    aslında ben 15. levelim ama banada görev gelmiyor????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
    Prenses Deyna 1 @ tr 1
  • whois4 ()whois4 () Gönderiler: 501
    24.06.2013 düzenlendi
    erdem_2007 yazdı: »
    51. Lvl deyken başlayan ödülü 20 xp ve para olan görevlerim 11.000 yumurta sat görevini tamamladiktan sonra gelmedi.diğer oyunculara sorduğumda onlarin görevleri gelmeye devam ediyor. Süt topla, humusla, gübre üret gibi..
    Benimkiler ne olacak bilgi bekliyorum.

Mutlaka her biten görevin yerine bir görev ekleniyor. Umarın sorun ner neyse giderilmiştir
    Sen Giderken Ben Geliyordum Diyen Şahıs,Eğer Doğru Düzgün İlerleyebilseydin Gelmezdin. Bak Ben Hala Gidiyorum

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak