Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Teknik sorunlar

oyunda kasmalar oluyor

meheme (TR1)meheme (TR1) Gönderiler: 12
12.04.2013 düzenlendi kategorisi Teknik sorunlar
Son bir haftadır, fena sekilde donmalar ve takılmalar yasıyorum. genel bir sorunmu yoksa benim pc den mi kaynaklanıyor?
chrome ile oyuna girince bazen shockwave hatası verio. sadece bu oyunu acınca oluyo ve bu takılmalar cok can sıkıyor, eski akıcılığı kalmadı oyunun
Post edited by meheme (TR1) on

Yorumlar

• SystemSystem Gönderiler: 106,969
    03.04.2013 düzenlendi
    benimde aynı sorun var ilk 5 dk iyi daha sonra aşırı yavaşlıyor bende soracaktım konuyu açtığınız iyi oldu yani sorun bizim pc de mi oyunda mı sacece bu oyunu oynarken yavaşlama oluyor
    03.04.2013 düzenlendi
    Sorun oyundan kaynaklı, çünkü bi kaç kişide değil çoğu kişide aynı sorun var bende dahil. Çok fazla kasmalar oluyo inşallah bu soruna da bakarlar :)
    03.04.2013 düzenlendi
    inşallah :) bende bugün maşallah bütün sorunlarımı döktüm :) ne dolmuşum içimi döktüm resmen :D
    03.04.2013 düzenlendi
    İyi işte rahatlamışındır ne güzel :)
    03.04.2013 düzenlendi
    eh biraz rahatladım :D bide çözüm bulsam sorunlara :D çok daha rahatlayacağım :D
    03.04.2013 düzenlendi
    Bakıyom sende burdan ayrılmıyon :D Sendemi bakkalsın yoksa :D
    03.04.2013 düzenlendi
    yok ya evde olunca bütün gün böyle oluyo çalışmıyorum okuyorum ben hem senin orda çırak olacağız ya :D
    03.04.2013 düzenlendi
    Doğru ben tahsilli çırak alırım zaten :D İşi sağlam kazığa bağlamak lazım :D
    03.04.2013 düzenlendi
    ben okulöncesi öğretmenliği okuyorum :D pek alan içi olmayacak ama olsun deneriz onu da çoluk çocuk daha çok müşteri olarak zaten
    03.04.2013 düzenlendi
    Vayy öğretmen olucan yani :) İşin zor veletlerle uğraşmak...
    03.04.2013 düzenlendi
    evet Allah nasip ederse inşallah bakalım :) ben seviyorum çocukları da zor oluyor ya :)) durmuyorlar yerlerinde ayak uydurmak zor oluyo :)) kıpır kıpır hepsi zor yani işimiz millet evde bir çocuğa bakamıyo ama tabi ÇOK EĞLENCELİ bir meslek :))
    03.04.2013 düzenlendi
    sizde oyuncak yapıyor musunuz bizim okuldakiler gibi:)
    03.04.2013 düzenlendi
    lisede çok yaptık oyuncak falan :) orda da az çekmedik şimdide stajlarda yapıyoruz etkinlik hem kişisel hem çocuklarla :)
    03.04.2013 düzenlendi
    sizde oyuncak yapıyor musunuz bizim okuldakiler gibi:)

sende mi bu bölümde okuyorsun yoksa :)
  • pınar_pınarpınar_pınar Gönderiler: 44
    05.04.2013 düzenlendi
    arkadaşlar, CCleaner ile arada bir temizleme yapın kasmaz o zaman. bende kasma yok çünkü...
    sadece oyuna girmeniz kastırmaz. arada face geziyorsanız, face den acayip çerez kapıyor ve pc çok ağırlaşıyor...
    haberiniz olsun :)))
  • meheme (TR1)meheme (TR1) Gönderiler: 12
    05.04.2013 düzenlendi
    arkadaşlar, CCleaner ile arada bir temizleme yapın kasmaz o zaman. bende kasma yok çünkü...
    sadece oyuna girmeniz kastırmaz. arada face geziyorsanız, face den acayip çerez kapıyor ve pc çok ağırlaşıyor...

pc ağırlaşmıyorki sadece oyun yavaslıyor ama
    05.04.2013 düzenlendi

Dediğin program pc ye bakımda kullanılıyo, bu kasmalar hemen hemen herkezde var. Oyundan kaynaklanan bir durum. İlk 10 dk da sıkıntı yok ama sonra ağırlaşıyo.... Sende hiç mi olmuyo kasma filan
  • meheme (TR1)meheme (TR1) Gönderiler: 12
    10.04.2013 düzenlendi
    oyun server i iyice öldü sanırım şimdide ürünleri toplayamıyor ve oyundan cıkış yapıyor :S
    11.04.2013 düzenlendi
    sende mi bu bölümde okuyorsun yoksa :)

yok istesem gidebilirdim ama istemedim . .
  • ofeer123ofeer123 Gönderiler: 1
    11.04.2013 düzenlendi
    kasma senin bilgisayarından olur başka olmuyor senin bilgisayarının işletim sistemi düşüktür mesela benim arkadaşımınki ve benimki kasmıyor
    11.04.2013 düzenlendi
    ofeer123 yazdı: »
    kasma senin bilgisayarından olur başka olmuyor senin bilgisayarının işletim sistemi düşüktür mesela benim arkadaşımınki ve benimki kasmıyor

Kasmalar çoğu kişide oluyo pc ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Mesela benim pc nin özellikleri:

İşlemci: amd 4 çekirdek 3,00 GHZ
    Ram : 8 gb kinkgston
    harddisk: 500 gb samsung
    ekran kartı: 1 gb 128 bit ati radeon HD5770

Gayet iyi ama yine kasma oluyo....
  • ÖTÜKEN (TR1)ÖTÜKEN (TR1) TR1 Gönderiler: 275
    12.04.2013 düzenlendi
    benimde aynı sorun var ilk 5 dk iyi daha sonra aşırı yavaşlıyor bende soracaktım konuyu açtığınız iyi oldu yani sorun bizim pc de mi oyunda mı sacece bu oyunu oynarken yavaşlama oluyor
    aynı sorum bendede var baçe genişledikçe .içinde tesisler.malzemeler çoğaldıkça daha çok artıyor kasılma .donma ağırlaşma.bunun bir çaresi yukmu oyunla alakalı sanırım.bu oyundan başka bir sayfa açmadığım halde ilk 5 dk dan sonra çok ağırlaşıyor .sık sıkta disk temizleme yaptığım halde .bu temizliğe chalenerde dahil lütfen yardım..

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak