Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Topluluk Konuyla Dışı

Buna ne kadar katlanabilirsin?

139

Yorumlar

• Antibiyotik07 (TR1)Antibiyotik07 (TR1) TR1 Gönderiler: 8,939
    30.07.2013 düzenlendi
    biliyorum yusuf ama zaten insan ne zmana kendi icin hayirli olan bir seyi yapmisdirki :):):)

Oda doğru en iyisi bir cümlede işi bitirmek : Ne haliniz varsa görün :D Bayılırsanızda bayılın ben görevimi yaptım :D
  • ..VuSka....VuSka.. Gönderiler: 16,623
    30.07.2013 düzenlendi
    Oda doğru en iyisi bir cümlede işi bitirmek : Ne haliniz varsa görün :D Bayılırsanızda bayılın ben görevimi yaptım :D

Koptummmm :D
  • gunay axundzadegunay axundzade Gönderiler: 2,235
    30.07.2013 düzenlendi

haha ne halimiz varsa goruyouz zatin yusuf merak etme hadi kayb ol:):):)
    30.07.2013 düzenlendi
    ..VuSka.. yazdı: »
    İnternetten alıntı yaptığını da altına yazsaydın :D

Bunu önceden de biliyordum fakat bilimsel açıklamasını da eklemek istedim google amcaya sorarak :)
    30.07.2013 düzenlendi
    Bunu önceden de biliyordum fakat bilimsel açıklamasını da eklemek istedim google amcaya sorarak :)

Google amca olmasa naparız biz canım Google amcammm :D
    30.07.2013 düzenlendi
    yadex abi,opera dayi,google amca,exploler teyze gercekde dayi teyze pek ise yaramasada sanalda baya ise yariyor :):):)
    30.07.2013 düzenlendi
    haha ne halimiz varsa goruyouz zatin yusuf merak etme hadi kayb ol:):):)

Seniin bir derdin var galiba haydi söyle söyle :D
    30.07.2013 düzenlendi
    yadex abi,opera dayi,google amca,expoyer teyze gercekde dayi teyze pek ise yaramasada sanalda baya ise yariyor :):):)

Yahoo amcayı unutma :D
    30.07.2013 düzenlendi
    ha amcamiz var oda hala olsun bari:):):)
    30.07.2013 düzenlendi
    Google amca olmasa naparız biz canım Google amcammm :D

Hertürlü soruyu ona soruyorum gerçeken teknolojinin yararını bilmek gerek. Vikipedi sözlüğünde tarihten tut her konuda bilgi var ondanda yararlanabilirsiniz.
    30.07.2013 düzenlendi
    Seniin bir derdin var galiba haydi söyle söyle :D

agri sizi cekmekden baska derdim yok ha birde birinden cok fena intikam alma derdi onuda en az4-5 yila gerceklesdirice4m ins.:):):)
    30.07.2013 düzenlendi
    Hertürlü soruyu ona soruyorum gerçeken teknolojinin yararını bilmek gerek. Vikipedi sözlüğünde tarihten tut her konuda bilgi var ondanda yararlanabilirsiniz.

Sayısal sorularımı da yanıtlıyor sağolsun :) Evet Vikipedi olmasa herhalde ben sınıfta kalırdım :)
    30.07.2013 düzenlendi

Onu kullanmıyorum malesef :D Google ve choromenin yerini kimse tutamaz :)
    30.07.2013 düzenlendi
    Onu kullanmıyorum malesef :D Google ve choromenin yerini kimse tutamaz :)

Explorerin adı çekilince Yahooyu da yazmak istedim ama çok gereksizler :D
    30.07.2013 düzenlendi

evet yusuf bey sayesinde konu konulugundan cikdi yusuf haberine konuyu acan buranin odu donunce ilk is atilicaksin hahaha sus artik amcanida al git vikpedia kardesimizide :):):)
    30.07.2013 düzenlendi
    evet google gibisi yok bencede hele o operadan nefret ediyorum:):):)
    30.07.2013 düzenlendi
    Sayısal sorularımı da yanıtlıyor sağolsun :) Evet Vikipedi olmasa herhalde ben sınıfta kalırdım :)
    ogretmenlerin duymasin vuska:):):)
    30.07.2013 düzenlendi
    evet google gibisi yok bencede hele o operadan nefret ediyorum:):):)

Operaya şükret explorerde google sayfası 2 saate açılıyo :D
    30.07.2013 düzenlendi
    ogretmenlerin duymasin vuska:):):)

Amaan duysunlar banane zaten biliyolar :D
    30.07.2013 düzenlendi
    evet yusuf bey sayesinde konu konulugundan cikdi yusuf haberine konuyu acan buranin odu donunce ilk is atilicaksin hahaha sus artik amcanida al git vikpedia kardesimizide :):):)

Ne alaka konu konuluğundan çıkmış mış yine herkes istediği gibi nefesini tutup buraya yazabilir ben sadece vuska ile şakalaşıyorum :D Vikipedi sözlüğümede laf etme hiç ziyaret etmediğin belli oluyor zaten :D:D (anlayana) Ayrıca boş nedenlerden dolayı da kimse kimseyi atamaz o kadar kolay değil sandığın iş :)
    30.07.2013 düzenlendi
    konuyu daha azla iskla etmeyelim sohbet kosesne gecelim:):):) bu arada bu konuyu kim bulub cikartdi allah bleasini versin nefesim gitdi oluyordum resmen :):):):)
    30.07.2013 düzenlendi
    Ne alaka konu konuluğundan çıkmış mış yine herkes istediği gibi nefesini tutup buraya yazabilir ben sadece vuska ile şakalaşıyorum :D Vikipedi sözlüğümede laf etme hiç ziyaret etmediğin belli oluyor zaten :D:D (anlayana)

bu ne demek ya tabiki ne oldugunu biliyorum ve bayada kullandim her konuda ben saka yapiyordum sadece ya sana ne oluyor zaten son gunlerde benimle bir qaribsin sorun mu var:(
    30.07.2013 düzenlendi
    bu ne demek ya tabiki ne oldugunu biliyorum ve bayada kullandim her konuda ben saka yapiyordum sadece ya sana ne oluyor zaten son gunlerde benimle bir qaribsin sorun mu var:(

Bence senin benle bir sorunun var sürekli laf sokmaya çalışıyorsun ama yemezler :D Benim kimseyle bir sorunum yok sadece benle sorunu olanlar var :)
    30.07.2013 düzenlendi
    Ne alaka konu konuluğundan çıkmış mış yine herkes istediği gibi nefesini tutup buraya yazabilir ben sadece vuska ile şakalaşıyorum :D Vikipedi sözlüğümede laf etme hiç ziyaret etmediğin belli oluyor zaten :D:D (anlayana) Ayrıca boş nedenlerden dolayı da kimse kimseyi atamaz o kadar kolay değil sandığın iş :)

Evet o zaman herkesi atsınlar forumda üye kalmasın :D
    30.07.2013 düzenlendi
    konuyu daha azla iskla etmeyelim sohbet kosesne gecelim:):):) bu arada bu konuyu kim bulub cikartdi allah bleasini versin nefesim gitdi oluyordum resmen :):):):)

Bu konuyu açan bir mod ve sen moda beddua ettin :D Asıl senin çıkarılman gerekiyor :D:D
    30.07.2013 düzenlendi
    hayir cnm sakadan anlamiyorsan o senin sorun ben senden buyuyum bir ikide benim senle ne alib veremedidim ola bilirrki anlamiyorum sakadami yapmayak civ cv
    Bence senin benle bir sorunun var sürekli laf sokmaya çalışıyorsun ama yemezler :D Benim kimseyle bir sorunum yok sadece benle sorunu olanlar var :)
    30.07.2013 düzenlendi
    Günay abla yandın sen yandıın :D
    30.07.2013 düzenlendi
    Evet o zaman herkesi atsınlar forumda üye kalmasın :D

Ohoo ona bakarsan forumda kimsecikler kalmaz :D
    30.07.2013 düzenlendi
    Yav yeter bir-birinize laf sokmayı kesin :D
    30.07.2013 düzenlendi
    Bu konuyu açan bir mod ve sen moda beddua ettin :D Asıl senin çıkarılman gerekiyor :D:D

konuyu acana etmedim konu zaten kac aydir acilmisdi bir yerlerde duruyordu kimse cikartmis one onu diyorum ufffffff

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak