Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun

Birbirimize Saygılı Olalım...

JUAN CARLOS (TR1)JUAN CARLOS (TR1) TR1 Gönderiler: 24
10.05.2020 düzenlendi kategorisi Goodgame Big Farm - Oyun
Arkadaşlar bu bir oyun...yenmek de var yenılmek te...lütfen kimse kimseyi tahrik etmesin...güzel zevklı mucadeleler olsun..öncelıkle bırbırımıze ve topladıgımız urunlere saygı gosterelım...bakın ben acık konusuyorum...ben 130 bın yumurta toplayıp raflayıp çıktıysam..o görevdeki x kişi beni altın yada humus harcayarak geçerse büyük saygısızlık etmıs olur ve benım kara lısteme gırer olay budur...Ben anlamıyorum yarıs mı yok başka..sankı tek o yarıs var gıbı saldıranlanları anlamıyorum...güzelce oyunumuzu oynayalım efendı bır şekılde kıskançlıktan uzak mücadelemizi yapalım...ve şunu unutmayın bu oyunun sonu yok...
bütün çiftçi dostlarımı saygı ve hürmetle selamlıyorum...

Post edited by JUAN CARLOS (TR1) on
«1

Yorumlar

• Mawerick (TR1)Mawerick (TR1) TR1 Gönderiler: 1
    Oyun demek altın ya da para demek değildir sadece ve sadece..

Zeka, timing , istatistik , refleks , sabır birleşince Başarı gelir..

Tebrikler Dostum..

Carlos is same Carlos..  Don't test his power as you seen ,  u can be damaged kido :)
  • arisoy (TR1)arisoy (TR1) TR1 Gönderiler: 1
    TEBRİKLER CARLOS MUHATABI GEREKEN DERSİ ÇIKARMIŞTIR UMARIM BAŞARILARININ DEVAMI GELECEKTİR ELLERİNE SAĞLIK
  • ibrahim5555 (TR1)ibrahim5555 (TR1) TR1 Gönderiler: 8
    helal mehmet abi pistin tozunu attırmışsın   :)
  • Haunting (TR1)Haunting (TR1) TR1 Gönderiler: 2
    Eline saglık kardeş emege karşı hepimiz saygılıyız ama saygısızlık edenle de elimizden geldigince sonuna kadar mücadele ederiz. Haddini bilen saygılı bi sekilde oyununu oynayan kimseye lafımızda olmaz söyleyecek sözümüzde ama haddini bilmeyende sonuclarına katlanır ve bundan sonrada katlanacak...
  • EmelsimsarUser (TR1)EmelsimsarUser (TR1) TR1 Gönderiler: 1
    Başkanımmmm ellerine göz nuruna sağlık.Bende senin gibi savaşcı olmak için çalışıyorum ve sen daha büyük zaferlere imza atacaksın, ben sana tüm kalbimle güveniyorum.Ben senin bakanın ve sadık askerinim

Parolamız neydi    ''Savaşları biz başlatır biz bitiririz ve asla kaybedeceğimiz savaşa girmeyiz ''

Allah'ım seni korusun muzaffer eylesin

• Salih34 (TR1)Salih34 (TR1) TR1 Gönderiler: 6
    HER OYUN GİBİ BU OYUN DA EGLENCE ANAÇLI, ZEVK ALMAK İÇİNDİR..ÇİFTLİK OYUNU DA YARIŞ UZERİNE KURULMUŞ BİR OYUN..BİREYSEL DEĞİL, ÇOK KİŞİ İLE OYNANMAKTA..YENMEKTE VAR, YENİLMEKTE. YENİLECEGİNİ ANLADIGINDA KUFUR BOYUTUNA GEÇİLDİGİNDE HİÇDE ŞİK OLMAZ ...AYIPTIR HERKESİN AİLESİ VAR..KABUL EDİLMEZ..
     MEHMET KARDEŞİM DE  OYUN KURALLARI DAHILİNDE GÜÇÜNÜM MUHABİLİNDE CEVAP VERMİŞTİR..
    .
    TEPRİK EDERIM ..MEHMET KARDEŞİM...

KÜFÜRÜN HER TÜRLÜSÜNE HAYIR..HAYIR. HAYIR
  • _türk (TR1)_türk (TR1) TR1 Gönderiler: 2
    Bir zamanlar ablacımlı abicimli veya hanımlı beyli olupda..ters düşüldüğünde küfürlü kalaylı hakaretli iftiralı bir hale gelinmesi ne kadar çirkin değil mi?
    Ben bunlara maruz kaldığımda her ne kadar umursamamış olsanda sevgili Mehmet:)))
    ağzını bozana değişik bir had bildirme yöntemin olduğu kesin..
    Ellerine sağlık demeden edemicem..
    Şansın ve altının bol olsun:)))
  • birgülblac (TR1)birgülblac (TR1) TR1 Gönderiler: 23
    ben oyun da aşırı ürün toplayanlara kızıyorum ne gerek var elinde kı neyse topla oyun insanları bencilliğe itiyor arkadaşlık ve de dostluk kavramlarını yok ediyor herkes emeğince hakettiğince yarış alamıyor parayı veren düdüğü çalıyor kazanan kımoyun sahipleriyani alam şirketyleri yapmayın bu oyun sadece gerçek hayatta değilsiniz ne birşey kazanır nede kaybedersiniz ama bazıları hala akıllan mıyor onlara da ders vermek gerekebiliyor bazı zamanlar keşke böyle olmasa 

• cyable (TR1)cyable (TR1) TR1 Gönderiler: 20
    02.05.2020 düzenlendi
    Vay vay  
    Neler yapmışsın sen öyle B)  
    İlk defa bu kadar rakamı yan yana görüyorum  :# Kendini bile aşmışsın  ;)

Tebrik ederim Mehmet 
  • BİGFARMGOOD (TR1)BİGFARMGOOD (TR1) TR1 Gönderiler: 3
    Değerli arkadaşlar...Ben bu oyunda bütün rakıplerime saygı duyarım ve emeğe saygı gösterırım...ama bana saygısızlık yapanada oyun kuralları dahilinde gerekli dersi veririm...Demin yumurta yarısında bir rakıple mucadele ettik o 900 bin yumurta topladı bende avını bekleyen bir avcı gibi son 2 dakıkaya kadar sakince bekledim...ve rakibime aşağıda görülen tabloyu yasattım...Kıssadan hısse sabrımı sınadın kaybettın...gücümü sınadın altında ezildin...bu darbe sana bir ömür boyu yeter...Benimle dans edemessin..edersen böyle pistte kalırsın..Harcadığım malzeme altınlar umrumda değil..çünkü ben çok güçlüyüm ve imkanlarımın sınırı asla yok...herkes haddini bilsin oyununa baksın..

saygısızlık etti derken neyi kastetdin küfür mü ettiki bu kadar büyük tepki verdin.
  • teoman97 (TR1)teoman97 (TR1) TR1 Gönderiler: 2
    Glückwünsche.
    Der letzte lebende Nazi..:-))))
  • hllgms (TR1)hllgms (TR1) TR1 Gönderiler: 1
    Tebrikler Mehmet bey, tablo gerçekten inanılmaz :)

Senin hakkında önfikirli insanlardan biriydim öncelikle bunu belirteyim. Etkiye tepki veren ve zaman içinde değişmeyen karakterine  saygı duydum. Bazı insanlar tanındıkca değer kaybeder, sen değeri artanlardansın.

Hep dediğim gibi ''bunun altı da üstü de oyun ve isteyen istediği yerde istediği gibi oynamalı''

Ama hiç bir zaman kirli düşüncelerini tanıma yazabilecek kadar basitleşmemeli! Zaten insan bu şekilde ancak kendini küçültür...

• nisa176 (TR1)nisa176 (TR1) TR1 Gönderiler: 1
    mehmet tebrik ederim...
    ellerine emeğine sağlık...
  • JAVID (TR1)JAVID (TR1) TR1 Gönderiler: 2
     Hitlergruß 

Neden gidip çarkını çevirmiyor.
      Bundan daha büyük zaferlerinizi de gördük.Hatırlatmak isterim Türkiye  ve bir çok görev rekorları sizde.Kimse sizin gücünüzü sınamasın .Yoksa sonu bu olur .
    Oyunda değer verdiğim nadir insanlardansın . Seviliyorsun .
    Kutlarım ...

• ManiacsArmy (TR1)ManiacsArmy (TR1) TR1 Gönderiler: 17
    21.05.2020 düzenlendi
    +
    Post edited by ManiacsArmy (TR1) on
    21.05.2020 düzenlendi
    +
    21.05.2020 düzenlendi
    +

21.05.2020 düzenlendi

21.05.2020 düzenlendi
    +
  • JUAN CARLOS (TR1)JUAN CARLOS (TR1) TR1 Gönderiler: 24
    domda 500bine 50 farkla kayb edib cirkefleşmeseydin  bu sorunlar olmazdı kazanıyorsan erkek gibi bileyinin gücüyle kazan ser`efsizlik etmeden maglub oluncada cirkefleşme
    Ettiğin küfürler bende kayıtlı...ben istediğim her yarışı alırım...dün gece panayırı alıcaz dedim ve ekıpçe aldık..bu bir oyun, hazmetmeyi bileceksin..benim sana ıhtıyacım yok...otel işcisi :)))...sadece sana gülüyorum...bu kadar ezik olmayın, ben amelelik yapıyorum yalnış biliyorsun...benım gücümün sınırı yok...
    21.05.2020 düzenlendi

domda 500bine 50 farkla kayb edib cirkefleşmeseydin  bu sorunlar olmazdı kazanıyorsan erkek gibi bileyinin gücüyle kazan ser`efsizlik etmeden maglub oluncada cirkefleşme
    Ettiğin küfürler bende kayıtlı...ben istediğim her yarışı alırım...dün gece panayırı alıcaz dedim ve ekıpçe aldık..bu bir oyun, hazmetmeyi bileceksin..benim sana ıhtıyacım yok...otel işcisi :)))...sadece sana gülüyorum...bu kadar ezik olmayın, ben amelelik yapıyorum yalnış biliyorsun...benım gücümün sınırı yok...
    he bide aklımdaykan söyleyim erkek lafının ağasıdır siz konuyu bağladığınızı söylediniz şimdi bunu yapıyonuz ve ne lafın varsa  maniacsarmy yaz sen sayqılı konuşsan bende sayqılı olurum amma amma sayqısızlık etsen sayqısızlık görürsün ve benden bu kadar yazmak istesen yaz
    21.05.2020 düzenlendi

21.05.2020 düzenlendi
    +
  • hakanozkan57 (TR1)hakanozkan57 (TR1) TR1 Gönderiler: 3
    ManiacsArmy (TR1)    BEN KOOPERATİF İM SENİN SEVİYENE DÜŞECEK KADAR TERBİYESİZ  DEĞİLİZ
    BU YÜZDEN SENİ TINLAMIYORUZ  VE TANIMIYORUZ . BEN VE KOOPERATİF İM İLE MUHATTAB OLMA
    21.05.2020 düzenlendi

21.05.2020 düzenlendi
    +
    erkeyimize bakın beni gedib kadınlara şikayet eden karlos elnur bana ana bacı sövdu diye
    sizin gücünüzmü bu 29 dk bekle sora arkadaşların peşer peşer yazsın kafam karışınca gecin dimi 
    bide ben sana ne zaman ana bacı sövdum , kendini bu kadar alcaltma
    iyi cevaplar vermişsin kardeş.Helal olsun.  Führer diyip ötüp duruyorlardı hahahhh

arkadaşlar lütfen imla kurallarına dikkat edin hiçbir şey anlaşılmıyor :D

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak