Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Haberler Resmi duyurular

İyi Oyunlar için kullanılacak en iyi tarayıcılar

CM HunterCM Hunter Gönderiler: 229

Değerli topluluk,

Mevcut Flash tabanlı web oyunlarının doğası gereği, sorunsuz ve rahat bir oyun deneyimi yaşamanız için size en iyi tarayıcıların bir özetini vermek istedik.

Web oyunları oynamak için en iyi tarayıcı hangisi ve neden sorusu, hepiniz için önemi giderek artan bir soru. Bazılarınız doğru tarayıcı seçiminin oyun performansını ne kadar çok etkilediğini bilmiyor bile olabilir.

Şu anda oyunun HTML5 versiyonu üzerinde çalışıyoruz ve seçenekleri değerlendirmek ve en yeni tarayıcı sürümüne olabildiğince çabuk güncelleme yapmak için iyi bir zaman.

Google Chrome
*GGS öneriyor*

Birçok kişi bu tarayıcıyı özellikle donanım kaynaklarını yönetmek için uygun buluyor. Pratikte Chrome, donma ve duraklama yaşatmadan, sorunsuz bir oyun deneyimi ve sabit bir performans sunuyor. İnternette dolaşırsanız Chrome ile oyun deneyimi konusunda oldukça olumlu geri bildirimler bulursunuz.

Şu an kullanılan sürüm Chrome 63. Bu sürümü buradan indirebilir veya hali hazırda Google Chrome kullanıyorsanız ve otomatik güncelleme açık değilse mevcut Chrome sürümünüzü, sağ üst köşedeki üç dikey noktaya tıklayıp “Yardım” ve “Google Chrome Hakkında” sekmelerine basıp en son sürümü kontrol edebilir ve son sürüm sizde yoksa güncellemeye başlayabilirsiniz.

Firefox

Firefox da aynı derece iyi ve sorunsuz oyun oynamanıza olanak tanıyor. Firefox kapsamlı bir tarayıcıdır ve oyuncular tarafından yaygın olarak kullanılmakta. Firefox, sabit performansa sahip tarayıcı tabanlı oyunlar oynamak için en iyi seçeneklerden biri.

Şu an kullanılan sürüm Firefox 57. Bu sürümü buradan indirebilirsiniz veya otomatik güncelleme açık değilse mevcut sürümünüzü, sağ üst köşedeki üç dikey noktaya tıklayıp “Yardım” ve “Firefox Hakkında” sekmelerinden son sürüme güncelleyebilirsiniz.

Microsoft Edge

Edge, Microsoft’un yeni Windows 10 tarayıcısıdır. Oyunları iyi çalıştırır ve tarafımızdan önerilmektedir. Sorunsuz ve elverişli bir oyun deneyimi sunar. Microsoft Edge, işletim sisteminin bir parçasıdır ve ayrıca yüklenemez. İşletim sisteminin geri kalan kısmı gibi Edge'de güncellemeleri Windows Update üzerinden alır.

Edge 16 ve Windows 10 sistemine sahipseniz son sürümü buradan indirebilirsiniz.

Diğerleri

Oyunlarımız genel olarak Safari veya Opera gibi diğer tarayıcılarda da oynanabiliyor ama en iyi deneyim için yukarıda sözü geçen tarayıcılardan birini kullanmanızı önemle öneriyoruz.

Umarız bu tarayıcı listesi, oyunlarımızı oynamak için en iyisini seçmek konusunda size yardımcı olmuştur ve size sorunsuz bir oyun deneyimi sunar.

Yukarıda sözü geçen tarayıcılardan birini kuramıyorsanız veya güncelleme yapamıyorsunuz lütfen bu anketi doldurarak tarayıcı seçiminizle ilgili bize daha ayrıntılı bilgi verin.

En iyi dileklerimizle,

GGS Ekibiniz

Sign In to comment.