Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Teknik sorunlar

sıkı çalışan etkinliği

kumraladaa (TR1)kumraladaa (TR1) Gönderiler: 6
sıkı çalışan etkinliğinde normalde ürünleri topladığımda otomatik olarak huniye ekleyip kalan süreyi göstermesi gerekirken eklemiyor ve süre göstermiyor topladığım ürünler boşa gidiyor.

Yorumlar

• yamano (TR1)yamano (TR1) Gönderiler: 11
    15.01.2018 düzenlendi
    Bu seferki sıkı çalışan etkinliği hatayla başladı. gece 12 den sonra başlayacağını biliyordum makinenin elmayla veya lahanayla başlama ihtimalini düşünerek önceden özel tohumları ve süper gübreleri verip hasada hazır etmiştim. lakin makine mısırla başladı ve ben 3 saat boyunca bıkmadan usanmadan ne kadar mısır topladıysam da makine çalışmadı. belki sorun benden kaynaklıdır deyip tarayıcı çerezlerini falan temizleyip tekrar denedim yine olmadı. etkinliğe yarım gün geç başladım ama fazla ilerleyemedim. çünkü mısırdan sonra buğday ve arpa kolileri var. daha önce ki etkinliklerde bunlar yoktu. artı koop sıralamasının olmayışı, güçlendiricinin olmaması, sıralama ödüllerinin ve bireysel verilen ödüllerin eksik ve hatalı oluşu, makinenin daha önceki etkinliklere nazaran her hasatta çok daha fazla ürün talep etmesi, göstergesinin daha farklı olması vs. gözümden kaçmadı. bigfarm beni ve birçok insanı mağdur etmiştir şuan ki sıralama benim için adil değildir telafi edilsin.
  • Hala hata devam ediyor şuanda bende yasemin toplamamı istiyor ama puan vermiyor o kdar zamanım boşa gidiyor ve sıralamadaki yerimde gidiyor böyle bir saçmalık görmedim ya... şimdi gönül almak için 3-5 hediye yollarlar olan benim dünya şampiyonasındaki 1. liğe olacak böyle giderse 
  • sdstc (TR1)sdstc (TR1) TR1 Gönderiler: 214
    24.01.2018 düzenlendi
    Bu seferki sıkı çalışan etkinliği hatayla başladı. gece 12 den sonra başlayacağını biliyordum makinenin elmayla veya lahanayla başlama ihtimalini düşünerek önceden özel tohumları ve süper gübreleri verip hasada hazır etmiştim. lakin makine mısırla başladı ve ben 3 saat boyunca bıkmadan usanmadan ne kadar mısır topladıysam da makine çalışmadı. belki sorun benden kaynaklıdır deyip tarayıcı çerezlerini falan temizleyip tekrar denedim yine olmadı. etkinliğe yarım gün geç başladım ama fazla ilerleyemedim. çünkü mısırdan sonra buğday ve arpa kolileri var. daha önce ki etkinliklerde bunlar yoktu. artı koop sıralamasının olmayışı, güçlendiricinin olmaması, sıralama ödüllerinin ve bireysel verilen ödüllerin eksik ve hatalı oluşu, makinenin daha önceki etkinliklere nazaran her hasatta çok daha fazla ürün talep etmesi, göstergesinin daha farklı olması vs. gözümden kaçmadı. bigfarm beni ve birçok insanı mağdur etmiştir şuan ki sıralama benim için adil değildir telafi edilsin.
    sıkı çalışan her zaman mısırla başlar. gösterge için etkinlik alanındaki sıkı çalışanın üzerine geldiğinizde sonraki puan için ne kadar ürün gerektiğini gösteriyor. evet oyunda hatalar oldu sonra telafi ödülleri verdiler. tabi ne kadar telafi oldu tartışılır
    Post edited by sdstc (TR1) on
  • leyla171 (TR1)leyla171 (TR1) Gönderiler: 4
    çiçek çiftliğinde etkinlikte inci toplanması gerekirken toplanmıyo bütün hasatları boşuna yaptım
  • nirvanam (TR1)nirvanam (TR1) TR1 Gönderiler: 11
    04.02.2018 düzenlendi
    oyun gene bozuk gene hicbirsey gözükmüyor koop üyeleri projeler yazismalar hicbirsey yok ne zaman su hatalardan kurtulacagiz sıkı calisan ne zaman gelse böyle oluyor

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak