Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm – Kooperatifler Kooperatif aramasi

KOPERATİF ARIYORUM

Dha önce bu oyunu oynadım ve deneyimliyim şimdi alçak seviyede olabilirim ama kısa sürede yükseleceğime inanıyorum beni koperatifinize alırsanız sevinirim şimdiden TEŞEKKÜRLER :)

Yorumlar

• DAha önce bu oyunu oynadım ve deneyimliyim şimdi alçak seviyede olabilirim ama kısa sürede yükseleceğime inanıyorum beni koperatifinize alırsanız sevinirim şimdiden TEŞEKKÜRLER :)
  • tuğbam (INT1)tuğbam (INT1) Gönderiler: 1
    BEN DE BU OYUNU OYNADIM ÖNCEDEN VE ŞU ANDA YENİ BAŞLADIM VE BİR KOPERATİFE KATILMAK İSTİYORUM.TEŞEKKÜRLER ; ;)
  • aykam (TR1)aykam (TR1) Gönderiler: 21

BEN DE BU OYUNU OYNADIM ÖNCEDEN VE ŞU ANDA YENİ BAŞLADIM VE BİR KOPERATİFE KATILMAK İSTİYORUM.TEŞEKKÜRLER ; ;)
    DAha önce bu oyunu oynadım ve deneyimliyim şimdi alçak seviyede olabilirim ama kısa sürede yükseleceğime inanıyorum beni koperatifinize alırsanız sevinirim şimdiden TEŞEKKÜRLER :)
    impossible kopuna katila bilirsiniz
  • ıslacchi (TR1)ıslacchi (TR1) Gönderiler: 1
    Arkadaşlar ben bu oyunu önceden de yaklaşık 6 ay kadar oynamıştım ancak bayaaaa uzun süre girmeyince şifremi unutmuşum. Yani bu oyunda baya tecrübem var ve eskiden de bu oyunda adam akıllı tüm katılımcıları aktif olan bir kooperatif bulamama gibi bir sorunla karşılaşmıştım. Ben de bu yeni hesabımda bu sorunla tekrar karşılaşmak istemediğimden lütfen aktif katılımcılara sahip bir kooperatife katılmak istiyorum. Kooperatifimize elimden geldiği kadar yardımcı olacağıma ve elimden geldiği kadar kooperatif görevlerinde aktif olmaya çalışacağımdan kuşkunuz olmasın. Bu yüzden beni kooperatifinize kabul ederseniz sevinirim.

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak