Anasayfa Goodgame Big Farm - Oyun Oyun ile ilgili sorular
MODERATOR WANTED

We are currently looking for new moderators for BF Turkish forum. Applicants who can communicate in Turkish, and either English or German, would be ideal. If you are interested in this moderator position, please read through the application form and apply HERE to be considered to join the team!

BAZI ÖNERİLER VE CEVAPLARI

nemisia (TR1)nemisia (TR1) TR1 Gönderiler: 362
15.01.2017 düzenlendi kategorisi Oyun ile ilgili sorular
1. Kooperatif Şampiyonası Frekansı
Kooperatif şampiyonalarının tadını çıkaran birçok oyuncu var, dolayısıyla frekansı değiştirmeyeceğiz. Bu şekilde herkes istediği zaman oynayabilir ve o kadar uzun süre beklemek zorunda kalmaz ve birisini kolayca kaçırmayı seçebilir. Bunun dışında kooperatiflerin diğer sunuculara kooperatiflere meydan okumasına izin veren bir sistem üzerinde çalışıyoruz.

2. Süslemeleri saklayın ve diğer çiftliklere taşıyın.
Süslemeler, her oyuncu için önemli bir çiftlik geliştirme aracıdır ve Big Farm'ın tüm oyunu dengeleyerek bunu göz önünde bulundurmuştur. Süslemeleri bir çiftlikten diğerine taşımak oyun dengesini zayıflatacak ve süslemelerin ve farklı çiftliklerin felsefesinin tamamı, yalnızca üretim maliyetleri yararları ve hızlı çiftlik gelişimi için ihtiyaç duyulduğunda bir çiftlikten diğerine daha güçlü dekorasyonlar getirmekle zarar görecektir. Big Farm çok stratejik bir oyundur ve bu yüzden tüm oyuncuların, tüm üretim binaları ve süslemelerinin belirli bir miktarda dengelenmesi şeklinde yönetmeleri yeterlidir.

3. Her seviyede cazip ödülleri olan daha iyi ve adil "Sıkı Çalışanlar Etkinliği" 
"No Pain No Gain" etkinliği optimize edilecek ve bunu yaparken bu geri bildirimi aklınızda tutacağız.

4. Ticari / hediyelik süslemeleri, mallar, altın ve kooperatiflerde dolar
Bu yönde ilerleyebilen yetenekli bir sistem için bir konsept üzerinde çalışıyoruz, konuyla ilgili biraz ilerleme kaydedildiğinde bununla ilgili daha fazla ayrıntı paylaşacağız.

5. Tahsil edilebilir ürünler için Kooperatif kaynaklarını kullanın
Değerlendiriyoruz.

6. Altın harcamadan önce onaylama diyalogu
Onay penceresi yapmayı planladığımız bir şey değilken, onay penceresinin eklenmesi, Pop-up satışlar, bina yükseltmeleri değişiklikleri ve bu yönde gitmek için bazı maximum-satın alma seçeneklerinin kaldırılması yapıldı.

7. Daha fazla temalı etkinlikler ekleyin
Onların tadını çıkarmanın yeni yollarını ve muhtemelen yeni temaları da sunacak tüm temalı etkinlikler için bazı optimizasyonlar üzerinde çalışıyoruz!

8. Kooperatiflerde "Tüm Ağaçları sulama" düğmesi 
Bu durumu Kooperatif Köyünü kullanarak çözmeye çalışacağız. Arkadaşlarının çiftliklerini ziyaret etmek hala büyük bir neden olduğu için "bütün ağaçlar" düğmesinden daha iyi bir çözüm bulacağımıza inanıyoruz

9. satın alınan / kazanılan yükselticiler
Bu ikramiyelerin yararı, oyun mekaniği üzerinde büyük bir etkiye sahiptir, bunları yığınlama şansı bulunduğunda, bunu ihlal etme, olay gereksinimlerinin balanssızlığı tehlikesi anlamına gelmektedir.

10. Yeni kooperatif projeleri
Bunu yapabiliriz!


Bu bilgi akışının önümüzdeki aylarda devam etmesini sağlamak, daha fazla soruya cevap vermek ve Topluluk önerilerinde bulunmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Big Farm Takımı. 

Adres: 
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/143652/dev-team-responses-to-some-suggestions#latest

Yorumlar

  • nemisia (TR1)nemisia (TR1) TR1 Gönderiler: 362

    ====================
    FLAŞ HABER
    ====================

    Destek ekibine ticket oluştururken ticket ekine resim eklediğinizde bazı hatalar oluşmaktadır. Bu hata düzeltilene kadar ticketi resim eklemeden gönderdikten sonra, gelen onay mesajına (ticketiniz alındı) ekleyeceğiniz resmi ekleyerek gönderin. 


Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak