Anasayfa Goodgame Big Farm - Oyun Teknik sorunlar
MODERATOR WANTED

We are currently looking for new moderators for BF Turkish forum. Applicants who can communicate in Turkish, and either English or German, would be ideal. If you are interested in this moderator position, please read through the application form and apply HERE to be considered to join the team!

FORUMA GİRİŞ İLE İLGİLİ BİLGİLER

nemisia (TR1)nemisia (TR1) TR1 Gönderiler: 362
Herkese selam!

Bazı oyuncuların forumumuza girmekte zorluk yaşadığının farkındayız. Şu anda konunun kökenini izleyemediğimiz için öncelikle aşağıdaki adımları deneyin:

A) Forumdaki oyun düğmesini tıklamadan önce, tüm geçici verileri tarayıcınızdan silin (önbellek / çerezler). Herhangi bir forum penceresi / sekmesi açılmadığından emin olun.

B) Oyundan doğrudan giriş yapmayı deneyin veya forum linkini elle girerek oynamaya çalışın (oyun içi buton aracılığıyla değil), doğru veriyi (sunucu, e-posta, şifre) girdiğinizden emin olun.

C) Oyun içindeki şifreyi değiştirmeye çalışın, birkaç dakika bekleyin ve foruma yeniden erişmeye çalışın. ÖNEMLİ: Parolanın özel karakterler içermediğinden emin olun.

D) Oyun parolasını oyuna girmeden de değiştirebilirsiniz ( "parolamı unuttum" butonu) ve foruma girmeyi deneyin.

E) Bazı oyuncular, ilk şifrelerini (oyuna kayıt olduklarında kullandıkları) kullanarak foruma erişebileceklerini bildirmiştir. Elbette, tüm oyuncular bu şifreyi hatırlamazlar ve bunun bir çözüm olacağını garanti edemeyiz.

F) Bu adımların hiçbiri sorunu çözmezse, durumla ilgili daha fazla bilgi (sorun nedir, hangi iletiyi aldınız) ve ayrıca mümkünse hangi tarayıcıları kullandığınız ve işletim sisteminiz nedir gibi ayrıntıları belirterek Destek ekibimizle iletişime geçin.

Teşekkür ederim!
_________________________________
CuddlyFoxes (ingilizce forum moderatörü)

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak